Přečtěte si oficiální popis

Výběr jazyka CSLI jako své školy angličtiny

Zlepšete své anglické komunikační dovednosti

CSLI se specializuje na kurzy konverzační angličtiny. Poskytujeme aktivní a angažované prostředí, kde se studenti mohou dostat pohodlně mluvit anglicky a naučit se efektivně a snadno komunikovat.

Díky zaměření CSLI na konverzace a našim politikám "pouze v angličtině" jsou studenti poskytováni spousty příležitostí k procvičování angličtiny a zlepšování i mimo učebny, zatímco se společně s dalšími zahraničními studenty.

Aktivní, přátelské a mezinárodní prostředí

Studenti z více než 100 různých zemí se rozhodli studovat na anglické škole CSLI v krásné Vancouver, Kanada. Na naší škole se lidé z celého světa setkávají a stávají se celoživotními přáteli a zároveň se těší nejlepší době svého života!

Prostřednictvím přestávkových her, večírků, zvláštních akcí a mezinárodních tematických nocí stimulujeme kulturní, společenskou a vzdělávací výměnu v angličtině a zároveň si užíváme spoustu zábavy.

Profesionální a užiteční učitelé

Všichni učitelé CSLI jsou rodilí angličtí mluvčí s odbornou výukou angličtiny a certifikáty TESOL. Naši kompetentní a přátelští učitelé vytvářejí zábavnou a poutavou třídní atmosféru, která studentům pomáhá i nadále zlepšovat a rozvíjet své dovednosti v anglickém jazyce. Jsme hrdí na to, že na naší anglické škole máme tolik zkušených vysoce kvalitních učitelů!

Anglické programy s různorodostí a flexibilitou

CSLI je široká škála kurzů a programů angličtiny umožňuje studentům zaměřit se na své oblasti zájmu a překonat jejich slabiny. Na naší anglické škole mají studenti možnost měnit své programy jednou týdně.

Tato flexibilita umožňuje studentům, kteří pobývají na kratší pobyt, stejně jako dlouhodobým studentům, aby co nejlépe využili svých zkušeností v Kanadě a výrazně zlepšili své jazykové schopnosti.

Pátek Aktivity bez dodatečných nákladů

V CSLI můžete používat své angličtiny v zábavných a praktických situacích během slavných volných aktivit CSLI! Každý pátek organizujeme aktivity pro naše studenty, aby mohli procvičovat angličtinu a zároveň zažít všechny skvělé věci, které Vancouver a Kanada nabízí.

Mezi řadu možností jsou vyhlídkové prohlídky, sporty, vaření a kulturní zážitky! K těmto aktivitám se nenacházejí žádné další poplatky!

CSLI Campus

CSLI je anglická škola speciálně navržená tak, aby vytvořila jedinečnou a přátelskou atmosféru, která podporuje učení a zábavu. Třídy používají moderní audiovizuální zařízení, jako jsou ploché televizory, MP3 přehrávače, přenosné počítače a projektory. Příjemný personál recepce je vždy k dispozici pro poradenství, školní a městské informace a pomoc při vydávání víz.

Naši studenti mohou využít

 • Prostorný salónek pro studenty
 • Kuchyně (mikrovlnka
 • Káva a čaj zdarma
 • Svačinky a nápojové stroje
 • Bezplatné vysokorychlostní připojení k internetu (WiFi)
 • Studentské počítače
 • Hry (foosball
 • Přístup pro invalidní vozík

Umístění

CSLI se nachází v dynamickém Yaletown, nejnovější a nejmódnější čtvrti v centru Vancouveru. Kromě naší blízkosti veřejné knihovny ve Vancouveru, autobusových zastávek a dalších ústředních vymožeností se naše anglická škola nachází jen pár minut chůze od nádraží Yaletown a poskytuje přímý přístup na letiště a od mezinárodního letiště v Vancouveru.

Nacházíme se na rohu ulice Nelson Street a ulice Cambie v centru Vancouveru.

Do dvou bloků naší lokality najdete:

 • různé kavárny a restaurace v Yaletownu
 • Veřejná knihovna ve Vancouveru
 • Aquabus na ostrově Granville
 • Sportovní stadiony
 • Skytrain stanice (stadion a Yaletown / Roundhouse stanice)
 • False Creek Seawall
 • Roundhouse Community Center
 • Divadla
 • Fitness centra
 • Supermarkety
 • Bezpočet jiných atrakcí a zařízení

Studium angličtiny v krásném Vancouveru

Vítejte ve Vancouveru! Toto město bylo zvoleno jedním z nejžádanějších míst k životu. Nachází se mezi oceánem a horami, Vancouver má co nabídnout!

Vancouver je multikulturní město s nákupy, restauracemi a společenskými a kulturními aktivitami, které ocení každý vkus. Parky a veřejné pláže obklopují městský přístav a nabízejí spoustu příležitostí pro venkovní aktivity po celý rok.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Languages Across Borders | Vancouver

Tento kurz umožňuje studentům zlepšit své čtenářské dovednosti a přesnost gramatiky v angličtině mluvené i psané. V této třídě je podrobně studováno široké spektrum čtecí ... [+]

Akademická angličtinaPopis třídy

Kurz akademické angličtiny na CSLI je zaměřen na zaměření na

Gramatické strukturyBudova akademické slovní zásobyČtení chápáníPsací dovednosti

Tento kurz umožňuje studentům zlepšit své čtenářské dovednosti a přesnost gramatiky v angličtině mluvené i psané.

V této třídě je podrobně studováno široké spektrum čtecích textů. Rozmanitost obsahu odhaluje studentům širokou škálu slovní zásoby a gramatiky, stejně jako literární podoby.

Studenti procvičují porozumění čtení a analyzují vztahy mezi slovy, protože praktikují používání nové slovní zásoby v různých kontextech.

Gramatické body jsou přezkoumány a pozornost věnována gramatické přesnosti studentů během mluvení.... [-]

Kanada Vancouver
Přihlašování započato
Kombinované
4 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Languages Across Borders | Vancouver

Tento kurz je navržen tak, aby zlepšoval slovní zásobu studentů v obchodní angličtině a pomohl jim získat důvěru k efektivní komunikaci v angličtině v různých obchodních ... [+]

Obchodní angličtinaPopis třídy

Tento kurz je navržen tak, aby zlepšoval slovní zásobu studentů v obchodní angličtině a pomohl jim získat důvěru k efektivní komunikaci v angličtině v různých obchodních situacích.

V celém programu se používá široká škála aktivit, včetně dialogů, cvičení a hraní rolí, které podporují komunikaci mezi studenty.

Cílem kurikula je zlepšit odbornou gramatiku, obchodní slovní zásobu a dát studentům znalosti angličtiny potřebné pro komunikaci s týmy a obchodními partnery v práci a mluvit anglicky s důvěrou v profesionální prostředí.

1. týden: Cover Letters and Resumes

2. týden: komunikace / setkání... [-]

Kanada Vancouver
August 2019
Kombinované
4 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
188 Nelson St, BC
V6B 6J8 Vancouver, British Columbia, Kanada