Přečtěte si oficiální popis

Výběr LAB jako vaší anglické školy

Zlepšete své anglické komunikační dovednosti

LAB se specializuje na konverzační kurzy angličtiny. Poskytujeme aktivní a poutavé prostředí, kde mohou studenti pohodlně mluvit anglicky a naučit se komunikovat efektivně as lehkostí.

Vzhledem k tomu, že se LAB zaměřuje na konverzaci a naši politiku „pouze anglicky“, studentům je poskytováno mnoho příležitostí k praktikování angličtiny a ke zlepšování i mimo učebny, zatímco se setkávají s dalšími zahraničními studenty.

Aktivní, přátelské a mezinárodní prostředí

Studenti z více než 100 různých zemí se rozhodli studovat na anglické škole LAB v krásném kanadském Vancouveru. V naší škole se lidé z celého světa setkávají a stávají se celoživotními přáteli a zároveň se těší na nejlepší čas svého života!

Prostřednictvím přestávkových her, večírků, zvláštních akcí a mezinárodních tematických nocí stimulujeme kulturní, společenskou a vzdělávací výměnu v angličtině a zároveň si užíváme spoustu zábavy.

Profesionální a užiteční učitelé

Všichni učitelé LAB jsou rodilí mluvčí anglického jazyka s profesionální výukou angličtiny a certifikáty TESOL. Naši kompetentní a přátelští učitelé vytvářejí zábavnou a poutavou třídní atmosféru, která pomáhá studentům i nadále zlepšovat a rozvíjet své znalosti anglického jazyka. Jsme hrdí na to, že máme na naší anglické škole tolik zkušených vysoce kvalitních učitelů!

Anglické programy s různorodostí a flexibilitou

Široká škála kurzů a programů angličtiny umožňuje studentům zaměřit se na oblasti zájmu a překonat jejich slabiny. Na naší anglické škole mají studenti možnost měnit své programy týdně.

Flexibilní páteční lekce, zábavné a zajímavé aktivity

LAB Vancouver je uznávaný FREE Pátek Aktivity umožňuje studentům používat angličtinu v každodenních situacích. Venkovní program pomáhá studentům používat angličtinu mimo školní prostředí a v jejich každodenním životě. Tento praktický přístup zlepšuje proces učení a buduje důvěru. Každý týden (s výjimkou Měsíčních promočních dnů) si mohou studenti vybrat ze šesti až osmi různých aktivit plánovaných na týden a připojit se bez placení dodatečných poplatků. Mezi tyto aktivity patří okružní jízdy po Vancouveru, turistika v přírodě, kulturní zážitky a sportovní akce.

Mezi řadu možností jsou vyhlídkové prohlídky, sporty, vaření a kulturní zážitky! K těmto aktivitám se nenacházejí žádné další poplatky!

LAB Campus

LAB je anglická škola speciálně navržená tak, aby vytvořila jedinečnou, přátelskou atmosféru, která podporuje učení a zábavu. Třídy používají moderní audiovizuální vybavení, jako jsou televizory s plochou obrazovkou, MP3 přehrávače, přenosné počítače a projektory. Přátelský personál recepce je vždy k dispozici pro poradenství, informace o škole a městě a pomoc při udělování víz.

Naši studenti mohou využít

 • Prostorný salónek pro studenty
 • Kuchyně (mikrovlnka
 • Káva a čaj zdarma
 • Svačinky a nápojové stroje
 • Bezplatné vysokorychlostní připojení k internetu (WiFi)
 • Studentské počítače
 • Hry (foosball
 • Přístup pro invalidní vozík

Umístění

LAB se nachází v dynamické Yaletown, nejnovější a nejmódnější čtvrti v centru Vancouveru. Kromě toho, že je v blízkosti veřejné knihovny ve Vancouveru, autobusových zastávek a dalších centrálních vymožeností, se naše anglická škola nachází jen několik minut chůze od stanice Yaletown, která poskytuje přímý přístup na mezinárodní letiště Vancouver a zpět.

Nacházíme se na rohu ulice Nelson Street a ulice Cambie v centru Vancouveru.

Do dvou bloků naší lokality najdete:

 • různé kavárny a restaurace v Yaletownu
 • Veřejná knihovna ve Vancouveru
 • Aquabus na ostrově Granville
 • Sportovní stadiony
 • Skytrain stanice (stadion a Yaletown / Roundhouse stanice)
 • False Creek Seawall
 • Roundhouse Community Center
 • Divadla
 • Fitness centra
 • Supermarkety
 • Bezpočet jiných atrakcí a zařízení

Studium angličtiny v krásném Vancouveru

Vítejte ve Vancouveru! Toto město bylo zvoleno jedním z nejžádanějších míst k životu. Nachází se mezi oceánem a horami, Vancouver má co nabídnout!

Vancouver je multikulturní město s nákupy, restauracemi a společenskými a kulturními aktivitami, které ocení každý vkus. Parky a veřejné pláže obklopují městský přístav a nabízejí spoustu příležitostí pro venkovní aktivity po celý rok.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Languages Across Borders | Vancouver

Tento kurz umožňuje studentům zlepšit své čtenářské dovednosti a přesnost gramatiky v angličtině mluvené i psané. V této třídě je podrobně studováno široké spektrum čtecí ... [+]

Akademická angličtinaPopis třídy

Kurz Akademické angličtiny v LAB Vancouver je navržen tak, aby se zaměřil na

Gramatické strukturyBudova akademické slovní zásobyČtení chápáníAkademické psací dovednosti

Tento kurz umožňuje studentům zlepšit své čtenářské dovednosti a přesnost gramatiky v angličtině mluvené i psané.

V této třídě je podrobně studováno široké spektrum čtecích textů. Rozmanitost obsahu odhaluje studentům širokou škálu slovní zásoby a gramatiky, stejně jako literární podoby.

Studenti procvičují porozumění čtení a analyzují vztahy mezi slovy, protože praktikují používání nové slovní zásoby v různých kontextech.... [-]

Kanada Vancouver
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Languages Across Borders | Vancouver

Tento kurz je zaměřen na zdokonalení slovní zásoby obchodní angličtiny a na získání důvěry v účinnou komunikaci v angličtině v různých obchodních situacích. Široká škála ... [+]

Obchodní angličtinaPopis třídy

Cílem kurikula je zlepšit odbornou gramatiku, obchodní slovní zásobu a dát studentům znalosti angličtiny potřebné pro komunikaci s týmy a obchodními partnery v práci a mluvit anglicky s důvěrou v profesionální prostředí.

Během kurzu se naučíte:

Týden 1 Krycí dopisy a životopisy

Týden 2 Komunikace / Setkání

Týden 3 Struktura společnosti a organizační / terénní výlety

Týden 4 Marketingová / interkulturní obchodní / obchodní etika

detaily kurzu

Třída zaměření Komunikační dovednosti, angličtina Fluency, slovní zásoba specifická pro podnikání

Hodiny týdně 30 hodin... [-]

Kanada Vancouver
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Přípravný ročník

Languages Across Borders | Vancouver

IELTS přípravný kurz na LAB Vancouver je navržen tak, aby vám pomohl získat techniky a strategie pro maximalizaci schopnosti zkoušky. Program vám pomůže seznámit se se čt ... [+]

Příprava IELTSPopis třídy

IELTS přípravný kurz na LAB Vancouver je navržen tak, aby vám pomohl získat techniky a strategie pro maximalizaci schopnosti zkoušky. Program vám pomůže seznámit se se čtyřmi složkami zkoušky IELTS.

Řada her, případových studií, skupinových diskusí a interaktivních prezentací pomůže studentům získat přehled o nejlepších způsobech, jak úspěšně analyzovat, porozumět a komunikovat s ostatními.

Studenti mají mnoho příležitostí procvičení mluvení a debaty v angličtině, zlepšení jejich výslovnosti, plynulosti a aktivních poslechových dovedností, stejně jako získání cenného vhledu do nejlepších způsobů, jak úspěšně komunikovat s ostatními.... [-]

Kanada Vancouver
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

LAB Montréal to LAB Vancouver - our student's journey from East to West, from French to English

Thank you, LAB Vancouver!

LAB Vancouver - Friday Activity: Deep Cove

Adresa, 1. řádek
188 Nelson St, BC
V6B 6J8 Vancouver, British Columbia, Kanada