Marianopolis College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Marianopolis vděčí za svou staletou reputaci akademické excelence v nemalé míře specializované a odborné fakultě, která studentům poskytuje transformativní vzdělávání ve třídě i mimo ni. Díky hvězdné fakultě Marianopolis, z nichž mnozí mají doktoráty a dlouholeté odborné zkušenosti, a malé, uzavřené univerzitní komunitě, kde učitelé znají jména studentů, mají studenti nepřekonatelné záznamy o výsledcích, od nejvyšších skóre R v provincii na míru promoce, kterou žádná jiná vysoká škola nepřiblíží.

Naše fakulta podporuje studenty různými způsoby, od neformálních poledních studijních sezení v jejich kancelářích až po pomoc studentům při mapování jejich kurzu na univerzitě nebo dokonce při zvažování kariérních možností. Rok co rok se naši absolventi vracejí na vysokou školu, aby se znovu spojili s fakultou, která je inspirovala, mentorovala a připravovala na univerzitu a svět. Říkají nám, jak dobře se cítí připraveni ve srovnání se svými vrstevníky.

Místa

Westmount

Adresa, 1. řádek
Avenue Westmount,4873
H3Y 1X9 Westmount, Quebec, Kanada

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: