Přečtěte si oficiální popis

Medicine Hat College (MHC) je veřejná, správní rada, komplexní komunitní vysoká škola sloužící velkému regionu jihovýchodní Alberty a dále. Otevřeno od roku 1965, MHC je moderní, progresivní instituce učení. MHC nabízí programy v oblasti obchodu, vzdělávání, vizuálního a divadelního umění, vědy, zdravotnických studií a technologií. Medicine Hat College má dva kampusy, jeden ve městě Medicine Hat a jeden ve městě Brooks, 100 km od Medicine Hat.

2 173 studentů na plný úvazek 1 449 studentů na částečný úvazek 52% žen 48% mužů Mezinárodní studenti tvoří 9% našeho studentského orgánu.

Vítejte na Medicine Hat College!

Známý pro naše zaměření na studenty - a naší inovativní a kolaborativní přírodě - Medicine Hat College pyšně podává každý rok více než 8000 studentů. Zavázali jsme se ke komunitám jihovýchodní Alberta, ještě s vědomím globálních příležitostí, ať už chtějí studovat s námi, partnera na nový podnik nebo nápad nebo využít naše zařízení na pomoc, aby co nejvíce z vašeho setkání nebo celebrations- jsme tady vy.

MHC je hrdým členem Campus Alberta a vítá partnerství ve prospěch našich studentů a komunit. Podělte se o své nápady, sdílet své příběhy a podílet se na úspěšnou budoucnost s námi.

College Profile

Co slíbíme

Medicine Hat College poskytuje vzdělání, které připravuje studenty pro další studium, kariéru a život. Naši lidé jsou nadšení uvolnit potenciál každý student-intelektuálně, emocionálně a sociálně. Prostřednictvím každé setkání máme s students- a vše, co do- se budeme snažit rozpoznat a podporovat jejich potenciál jako studující, pracující a globálních občanů.

Příležitosti se učit

Tituly ve spolupráci s vysokými školami Alberta
Přenos univerzity umožňuje studentům začít stupňů zde
Vysvědčení, diplom a aplikovaný studijní programy pro kariéru a zaměstnání
příprava College
Učňovské obory
Pokračující studie pro podporu kariéry a náboru
Konzervatoř hudby a tance
angličtina jako druhý jazyk
Školní areály v Medicine Hat a Brooks

Inovovat a vytvářet

Náš Úřad pro inovace a stipendium (OIS) podporuje aplikovaný výzkum udělal ve prospěch studentů, průmysl, Společenství a mimo něj. To se provádí tím, že nabízí vybavení, školení a odborné znalosti, aby organizace na výzkum a vývoj svých produktů a služeb. Kromě toho jsme aktivně spolupracují s podniky, jinými post-druhotné instituce, vlády a non-vládní agentury na širokou škálu inovativních projektů.

Kontaktujte naši kancelář, pokud máte zájem zjistit, kde výzkum a inovace může trvat vás.

MHC Advantage

Existuje mnoho důvodů, proč je MHC skvělou volbou pro zahraniční studenty.

MHC je určená vzdělávací instituce (DLI # O18795445892) a všechny akademické kreditní programy včetně angličtiny pro akademické účely jsou určené programy.

Bezpečné a intimní komunitní prostředí, které umožňuje studentům přejít na kanadskou kulturu a severoamerické učební styly Konkurenční mezinárodní školné v porovnání s jinými institucemi v Albertě Mnoho diplomových možností a diplomových výstupních bodů Dostupnost možností transferu univerzit pokračovat v dokončení studia Několik studijních programů nabízených v areálu v partnerství s dalšími univerzitami v Albertě Vysoká spokojenost studentů ve srovnání se zbytkem Alberty Široká škála služeb podpory studentů, které přispívají k akademickému, sociálnímu a osobnímu rozvoji

Služby podpory MHC

Akademické poradenství Akademické centrum zdrojů Open Learning Center Studentské sdružení a středisko podpory peer Studentské pracovní a kariérové ​​centrum Studentská finanční pomoc Osobní poradenství Služby zdravotně postižených Knihovnické služby a odborné psaní Fit for Life Center Vysokoškolská denní péče Centrum pro rozvoj podnikatelů

Mezinárodní studentský Služby

Podpora a poradenství před příjezdem Pick-up na letiště Medicine Hat nebo Greyhound autobusové nádraží Zdravotní pojištění 24hodinová pomoc v nouzi Umístění v domácnosti Cestovní informace Otevření bankovního účtu Nová orientace studentů

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Medicine Hat College

Medicine Hat College nabízí progresivní komunikaci založenou angličtinu pro akademické účely programu pro zahraniční studenty z celého světa. Mnozí z našich studentů přeš ... [+]

Medicine Hat College nabízí progresivní komunikaci založenou angličtinu pro akademické účely programu pro zahraniční studenty z celého světa. Mnozí z našich studentů přešla do vysvědčení, diplom nebo studijních programů zde na MHC, zatímco jiní pokračovat ve studiu na dalších institucí. Navíc, mnoho z našich krátkodobých navštěvují studenti zlepšili svou angličtinu natolik, aby mohly úspěšně fungovat na globálním trhu.

Naše fakulta a zaměstnanci jsou odhodláni poskytovat zahraničním studentům s přátelskou, podpůrné a vyvážené prostředí pro vzdělávání. Náš úspěch se měří váš úspěch!

Mezinárodní vzdělávací oddělení organizuje programy a služby určené speciálně na pomoc zahraničním studentům se životem, i mimo školní areál.... [-]

Kanada Brooks
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině