Medicine Hat College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Medicine Hat College (MHC) je veřejná, správní rada, komplexní komunitní vysoká škola sloužící velkému regionu jihovýchodní Alberty a dále. Otevřeno od roku 1965, MHC je moderní, progresivní instituce učení. MHC nabízí programy v oblasti obchodu, vzdělávání, vizuálního a divadelního umění, vědy, zdravotnických studií a technologií. Medicine Hat College má dva kampusy, jeden ve městě Medicine Hat a jeden ve městě Brooks, 100 km od Medicine Hat.

2 173 studentů na plný úvazek 1 449 studentů na částečný úvazek 52% žen 48% mužů Mezinárodní studenti tvoří 9% našeho studentského orgánu.

Vítejte na Medicine Hat College!

Známý pro naše zaměření na studenty - a naší inovativní a kolaborativní přírodě - Medicine Hat College pyšně podává každý rok více než 8000 studentů. Zavázali jsme se ke komunitám jihovýchodní Alberta, ještě s vědomím globálních příležitostí, ať už chtějí studovat s námi, partnera na nový podnik nebo nápad nebo využít naše zařízení na pomoc, aby co nejvíce z vašeho setkání nebo celebrations- jsme tady vy.

MHC je hrdým členem Campus Alberta a vítá partnerství ve prospěch našich studentů a komunit. Podělte se o své nápady, sdílet své příběhy a podílet se na úspěšnou budoucnost s námi.

College Profile

Co slíbíme

Medicine Hat College poskytuje vzdělání, které připravuje studenty pro další studium, kariéru a život. Naši lidé jsou nadšení uvolnit potenciál každý student-intelektuálně, emocionálně a sociálně. Prostřednictvím každé setkání máme s students- a vše, co do- se budeme snažit rozpoznat a podporovat jejich potenciál jako studující, pracující a globálních občanů.

Příležitosti se učit

Tituly ve spolupráci s vysokými školami Alberta
Přenos univerzity umožňuje studentům začít stupňů zde
Vysvědčení, diplom a aplikovaný studijní programy pro kariéru a zaměstnání
příprava College
Učňovské obory
Pokračující studie pro podporu kariéry a náboru
Konzervatoř hudby a tance
angličtina jako druhý jazyk
Školní areály v Medicine Hat a Brooks

Inovovat a vytvářet

Náš Úřad pro inovace a stipendium (OIS) podporuje aplikovaný výzkum udělal ve prospěch studentů, průmysl, Společenství a mimo něj. To se provádí tím, že nabízí vybavení, školení a odborné znalosti, aby organizace na výzkum a vývoj svých produktů a služeb. Kromě toho jsme aktivně spolupracují s podniky, jinými post-druhotné instituce, vlády a non-vládní agentury na širokou škálu inovativních projektů.

Kontaktujte naši kancelář, pokud máte zájem zjistit, kde výzkum a inovace může trvat vás.

MHC Advantage

Existuje mnoho důvodů, proč je MHC skvělou volbou pro zahraniční studenty.

MHC je určená vzdělávací instituce (DLI # O18795445892) a všechny akademické kreditní programy včetně angličtiny pro akademické účely jsou určené programy.

Bezpečné a intimní komunitní prostředí, které umožňuje studentům přejít na kanadskou kulturu a severoamerické učební styly Konkurenční mezinárodní školné v porovnání s jinými institucemi v Albertě Mnoho diplomových možností a diplomových výstupních bodů Dostupnost možností transferu univerzit pokračovat v dokončení studia Několik studijních programů nabízených v areálu v partnerství s dalšími univerzitami v Albertě Vysoká spokojenost studentů ve srovnání se zbytkem Alberty Široká škála služeb podpory studentů, které přispívají k akademickému, sociálnímu a osobnímu rozvoji

Služby podpory MHC

Akademické poradenství Akademické centrum zdrojů Open Learning Center Studentské sdružení a středisko podpory peer Studentské pracovní a kariérové ​​centrum Studentská finanční pomoc Osobní poradenství Služby zdravotně postižených Knihovnické služby a odborné psaní Fit for Life Center Vysokoškolská denní péče Centrum pro rozvoj podnikatelů

Mezinárodní studentský Služby

Podpora a poradenství před příjezdem Pick-up na letiště Medicine Hat nebo Greyhound autobusové nádraží Zdravotní pojištění 24hodinová pomoc v nouzi Umístění v domácnosti Cestovní informace Otevření bankovního účtu Nová orientace studentů

Místa

Lékařský klobouk

Medicine Hat College

Adresa, 1. řádek
Medicine Hat Campus
299 College Drive SE

T1A 3Y6 Lékařský klobouk, Alberta, Kanada
Telefonní číslo
+1 866-282-8394

Brooks

Adresa, 1. řádek
Brooks Campus
200 Horticultural Station Road East

T1R 1E5 Brooks, Alberta, Kanada