Přečtěte si oficiální popis

JSME NIMBUS

Nimbus School of Recording & Media je elitní hudební a mediální škola se nachází v krásném Vancouver, BC, Kanada. Nimbus K dispozici jsou malé velikosti třídy, mentorství od odborníků z oboru, praktická školení a 24/7 přístup k našim profesionálním studiu. Nimbus byl spoluzakladatelem od renomovaných výrobců hudebních Bob Ezrin (Pink Floyd, Alice Cooper, Hubička) a GGGarth Richardson (Rage Against The Machine, Red Hot Chili Peppers, Biffy Clyro).

Všechny naše kurzy jsou vyučovány současných profesionálů. Nabízíme diplom a programy certifikátu v: audio techniku, hudební produkce, elektronické hudební produkci, video produkci, postprodukci a herní audio, živý zvuk a hudební průmysl v oblasti podnikání. Nimbus pomáhá studentům vytvářet svou budoucnost v hudbě a médií.

nimbstud

NIMBUS VÝHODY:

Hands-On Learning
Stavíme naše lekce kolem kariéry zaměřil, hands-on přístup ke vzdělání. Díky malé velikosti tříd, se naučíte tím, že dělá práci, a ne o ní číst v učebnici. Audio & Video studenti cvičit v reálných studií s horní linie zařízení, stejné zařízení používané v profesionálních studiích po celém světě. Obchodní studenti pracují s reálnými umělce, naplánovat a spustit skutečné události, a pracovat pro naši gramofonovou studenta-běh.

Mentorství a vytváření sítí
Nimbus schopnost zahrnuje působivý seznam inženýrů, producentů, zvukařů a vedoucích pracovníků (včetně Juno Vítězové a nominovaných a zlato a platinové rekordní příjemců). Budete mít možnost učit se od těch nejlepších ve svém oboru. Někteří studenti dokonce získal své první profesionální album úvěr, zatímco ve škole! Nimbus studenti také těžit z pokračujících navazování kontaktů se špičkovými profesionály prostřednictvím pravidelných hodnocení přednášky. Minulé hostující řečníci navštívilo od: Nettwerk Records, Monstercat, Earthquaker Devices, Roland, aby cíl Media, SOCAN, The Feldman agentura Universal Music Publishing, a mnoho dalších.

24/7 Praktické zkušenosti Industry
Nimbus je otevřena 24/7 pro naše studenty. S 24 hodinový přístup do našich studií, budete mít po celou dobu musíte získat důvěru a zkušenosti s dovednostmi a poznatků, které jste se učí. Bez ohledu na to, jaký program si vzít na Nimbus, když jste dokončili svůj čas tady, budete hlavu ven do světa s bezpočet hodin praktických zkušeností v oboru.

World-Class Gear
Chcete-li být world-class inženýr, filmaře, nebo výrobce, je třeba pracovat na world-class zařízení. Na Nimbus, dostanete své ruce na nejkvalitnější průmyslový standard zařízení a nejnovější digitální technologií. To zahrnuje tři úžasné SSL konzolí, Avid S6 a ovládací plochy S3 Břidlicové zvuku Raven MTX a nejnovější Pro Tools HDX systémy. Když necháte Nimbus, budete mít možnost chodit do jakéhokoli studiu a znát každý tlačítka a kolečko.

Spolupráce

Staňte se součástí Nimbus ekosystému. Získat cenné interpersonální dovednosti prostřednictvím našich psychologie tříd, jejichž cílem je nabídnout učení vycházející ze zkušeností s praktickými příklady z ateliéru a průmysl život, jak zvýšit vaše sebevědomí, důvěru a vztahových dovedností. Budete také vybudovat svůj životopis díky integraci s ostatními studenty z jiných oborů a programů. Na Nimbus, spolupráce napříč obory vytvářet profesionální projekty je fakt života, stejně jako v reálném světě.

Příležitost
Prostřednictvím naší pověsti a účasti v průmyslu, neustále dostávat příležitosti pro naše absolventy a současnými studenty. Naše aktivní umístění Program obdržel více než 200 pracovních žádostí o umístění loni sám! Naši absolventi pokračovali dělat úžasné věci, včetně vyhrávat Juno. Naše advokacie pro hudební průmysl usiluje o posílení tohoto odvětví, které naši absolventi jít do.

NAŠE PROMISE PRO VÁS


Nimbus existuje změnit životy prostřednictvím hudby. Jsme nadšení pro hudbu, mentorství a komunity. Vážíme si dokonalost a charakter. Zavázali jsme se k vytvoření pocitu sounáležitosti bez ohledu na rasu, pohlaví, orientace nebo náboženství pro naše studenty, absolventy, zaměstnance a větší komunity. Zajišťujeme praktické předávání znalostí a životních zkušeností ze současných profesionálů.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Nimbus School of Recording & Media

Počínaje od základů balení kabelů a umístění mikrofonů, bude tento kurz se dostanete do hloubky do všech aspektů zvukového inženýrství a hudební produkce studio na bázi. ... [+]

Počínaje od základů balení kabelů a umístění mikrofonů, bude tento kurz se dostanete do hloubky do všech aspektů zvukového inženýrství a hudební produkce studio na bázi.

S přístupem 24/7 studio a mentorství z průmyslu profesionály, budete mít příležitost k růstu své technické a interpersonální dovednosti prostřednictvím praktické výuky v reálných studií, pracuje s reálnými umělců a kapel.

To je náš nejkomplexnější program, ve výrobě studio hudby a inženýrství. Po ukončení programu budete mít jistotu, pracující v každém studiu, kdekoli na světě - nebo dokonce začíná svůj vlastní studio!

Potenciální Kariéra: hudební producent, zvukař, Studio asistent inženýr, Audio Editor, Studio inženýr, Mastering Engineer, aranžér.... [-]

Kanada Vancouver
Září 2019
Angličtina
Denní studium
16 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Nimbus School of Recording & Media

... [+]

V této inovativní kurzu, dáme vám pevné základy studiová nahrávka, interpersonální a výrobních postupů před potápěním do světa elektronické hudební produkce. Výsledek? Budete mít dobře zaoblené výrobce schopen vynikat v jakémkoli žánru nebo životní prostředí.

Stejně jako u všech kurzů Nimbus, tento program je vyučován současnými profesionály a budete mít 24/7 přístup k našim studií do praxe vše, co se učí. Sestavte si svůj portfolio, a získat dovednosti, které potřebujete vyniknout a uspět ve vzrušující a konkurenčním elektronické hudby výrobního průmyslu.

Program Highlights Využít Avid Pro Tools AUTOTUNE, Melodyn... [-]
Kanada Vancouver
Září 2019
Angličtina
Denní studium
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Nimbus School of Recording & Media

Nimbus Advanced Music Industry studentům získat up-to-the-minute dovednosti v hudebním průmyslu, jako je tomu dnes. Studenti v rámci programu Advanced Music Industry bude ... [+]

Nimbus Advanced Music Industry studentům získat up-to-the-minute dovednosti v hudebním průmyslu, jako je tomu dnes. Studenti v rámci programu Advanced Music Industry bude podporovat alba a získat skutečné a praktické zkušenosti, včetně toho, jak úspěšně spustit a řídit moderní mediální firmy.

Mind 100 - Úvod do hudebního průmyslu a podnikání Vás připravuje na kariéru v hudebním průmyslu, ať již jako umělec, producent, filmaře, nebo v manažerské pozici. Dozvíte se, jak se hudební průmysl funguje, a získat podnikatelské dovednosti provozovat svůj vlastní podnik. Kurz je zakončen v Plánu rozvoje kariéry se vstupem a mentorství od lektorů z různých oborů. Cílem je, aby vám solidní plán pro vás a kariéru chcete v hudebním průmyslu. Budete mít možnost prezentovat tento plán špičkových odborníků z hudebního průmyslu, získání jejich rozhled a pohled na plánu.... [-]

Kanada Vancouver
Září 2019
Angličtina
Denní studium
8 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Nimbus School of Recording & Media

Jako tvorbu videí studenta Nimbus, budete ponoří do všech aspektů digitální video produkci, včetně: psaní, režii, odlévání, vyhledávání lokací, které vyrábějí, natáčení, ... [+]

Ať už chcete vytvořit hudební videa, reklamy, krátké filmy nebo film vysílá živě, dáme vám dovednosti a sebedůvěru, které potřebujete vstoupit do jakékoliv výrobní role a vytvořit profesionální videoobsah pro jakékoliv médium.

Jako tvorbu videí studenta Nimbus, budete ponoří do všech aspektů digitální video produkci, včetně: psaní, režii, odlévání, vyhledávání lokací, které vyrábějí, natáčení, střih, osvětlení a audio mixování. Plus, učit se vstupy a výstupy z videa live streaming a vysílá!

Naučíme vás osvědčené výrobní techniky videa a nové, up-to-the-minute dovednosti potřebné, aby se v popředí stále se vyvíjejícím mediálním prostředí.... [-]

Kanada Vancouver
Září 2019
Angličtina
Denní studium
8 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

We Are More Than A School - We Are Nimbus - Nimbus School of Recording & Media

Nimbus School Of Recording & Media