Přečtěte si oficiální popis

Kariéra, která dělá rozdíl

Nova Scotia vysoká škola vzdělání raného dětství je neziskové vzdělávací prostředí dohlížet správní radou. Na vysoké škole Nova Scotia College of Early Childhood jsme hrdí na to, že můžeme položit základy pro osobní a profesionální rozvoj našich studentů.

NSCECE nabízí dvouletý program předčasného vzdělávání v raném dětství (ECE), který je založen v několika desetiletích výzkumu a vývojově odpovídající praxe. Studenti zapsaní do programu jsou seznámeni s různými kurzy zabývajícími se dětmi, rodinami a profesí ECE a získají znalosti, postupy a dovednosti, které budou rozvíjet vysokou sebeúctu, nezávislost a počátky společenské odpovědnosti.

Studie se zaměří na navrhování, implementaci a evaluaci vývojově vhodných myšlenek ve snaze podpořit růst a rozvoj dětí od dětství až do věku 12 let. Program zahrnuje 870 vyučovacích hodin a 600 praktických hodin. Studenti vyžadující flexibilitu ve svém rozvrhu se mohou zapsat na večerní kurzy na částečný úvazek.

Absolventi najdou uplatnění v různých prostředích, včetně středisek péče o děti, škol, soukromých domovských škol, mateřských škol, vývojových center. Více než 95% absolventů NSCECE po ukončení studia nalezlo zaměstnání v ECE.

Program může být prováděn na plný nebo částečný úvazek. Finanční pomoc je k dispozici.118217_pexels-photo-1462630.jpegAnastasiya Gepp / Pexels

Dějiny

V roce 1970 založilo Dětské centrum sv. Josefa první Atlantský kanadský program v raném dětství. Program se vyvinul z tříměsíčního kurzu na desetiměsíční diplomový program. V květnu 1997, St. Josephova vysoká škola vzdělání raného dětství se stala oddělenou entitou od St. Joseph je centrum dětí.

V roce 2000, aby se zajistilo, že diplom bude uznán napříč hranicemi provincií, byl program rozšířen na dvouletý kurz. Diplomový program je licencován Ministerstvem práce a pokročilého vzdělávání v Novém Skotsku a schválen Ministerstvem školství Nova Scotia a vývojem v raném dětství .

V roce 2008, St Josephova vysoká škola vzdělání raného dětství změnila jeho jméno k Nové Scotia vysoké škole vzdělání raného dětství (NSCECE).

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Nova Scotia College of Early Childhood Education (NSCECE)

NSCECE poskytuje dvouletý diplom ve vzdělávání v raném dětství. Program může být prováděn na plný nebo částečný úvazek. Aktualizovaný studijní program zahrnuje popis kurz ... [+]

5 Důvody, proč se zapojit do programu EHK OSNNSCECE má 50 let zkušeností s profesním vzděláním v raném dětství.Diplom NSCECE může otevřít dveře pro odměňování kariér v centrech péče o děti, centrech pro rodinné zdroje, preprimárních programech na veřejných školách, rodinných domech apod.Více než 95% našich absolventů, kteří hledají zaměstnání v ECE, je zaměstnáno po promoci.Protože NSCECE je soukromě financovaná instituce, školné je nižší než jiné instituce.Absolventi NSCECE mohou přenést 6,5 kreditů na univerzitu Mount Saint Vincent, aby získali bakalářský titul v oboru studia dětí a mládeže.

PLUS: Program splňuje současné pokyny pro ECE v Kanadě.... [-]

Kanada Halifax
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Early Childhood Education at NSCECE