Royal Architectural Institute of Canada

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Royal Architectural Institute of Canada (RAIC) je nezisková národní organizace, která zastupuje architekty a architekturu již více než 100 let, existuje od roku 1907. Royal Architectural Institute of Canada je vůdčím hlasem za dokonalostí v budování prostředí v Kanadě, což ukazuje, jak design zvyšuje kvalitu života, a zároveň řeší důležité problémy společnosti prostřednictvím odpovědné architektury. Posláním Royal Architectural Institute of Canada je podpora excelence v zastavěném prostředí a prosazování odpovědné architektury. Národní kancelář organizace sídlí v Ottawě s rostoucím modelem federovaných kapitol. Aktuální kapitoly a sítě jsou založeny v Britské Kolumbii, Albertě a Novém Skotsku.

Vidění:

Royal Architectural Institute of Canada je předním hlasem pro excelence v zastavěném prostředí v Kanadě a ukazuje, jak design zvyšuje kvalitu života, a zároveň řeší důležité otázky společnosti prostřednictvím odpovědné architektury.

Mise:

Posláním Royal Architectural Institute of Canada je podpora excelence v zastavěném prostředí a prosazování odpovědné architektury.

Hodnoty:

Integrita - Royal Architectural Institute of Canada provádí všechny své činnosti s nejvyššími etickými a profesionálními standardy;

Odpovědnost za životní prostředí - Royal Architectural Institute of Canada aktivně podporuje udržitelný design a funguje způsobem, který je z hlediska životního prostředí nejudržitelnější;

Inkluzivita - Royal Architectural Institute of Canada funguje jako „ rassembleur “ a všichni zaměstnanci a programy Royal Architectural Institute of Canada fungují tak, aby vytvářeli a udržovali společnou půdu pro studenty architektury, interní architekty, architekty v praxi, architekty v důchodu a profesionální organizace v Kanadě ;

Efektivita - Programy Royal Architectural Institute of Canada jsou stanoveny s jasnými a měřitelnými cíli, které přinesou výhody členům, rozšíří profesi architektury a zlepší kvalitu zastavěného prostředí v Kanadě.

Místa

Ottawa

Adresa, 1. řádek
Murray Street,55
K1N 5M3 Ottawa, Ontario, Kanada

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: