Saskatchewan Indian Institute Of Technologies

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Saskatchewan Indian Institute Of Technologies (SIIT) je vzdělávací instituce řízená First Nations, jedna ze čtyř postsekundárních institucí poskytujících úvěry v provincii a jediná domorodá instituce poskytující úvěry. Saskatchewan Indian Institute Of Technologies poskytuje dospělým studentům akademické, odborné a technické školení a služby a podporuje zaměstnanost a kariérní růst. Domorodí studenti jsou jádrem ústavu a představují více než 90% studentů.

Naším cílem je reagovat na potřeby našich studentů a poskytovat programy, které odrážejí aktuální potřeby a standardy trhu práce. Naši absolventi mají pozici pro úspěch a jsou vybaveni pro vysoce konkurenční trh práce.

Jsme hrdí na to, že jsme lídrem, pokud jde o míru udržení a výsledky zaměstnanosti. Náš odhodlaný a profesionální personál a instruktoři vás podpoří ve vašem odvážném rozhodnutí učinit další krok k vaší budoucnosti.

Místa

Saskatoon

Adresa, 1. řádek
Packham Avenue,335
S7N 4S1 Saskatoon, Saskatchewan, Kanada

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: