Přečtěte si oficiální popis

The St. Thomas Flight Centre poskytuje osobní a profesionální letecký výcvik v uvolněné a přátelské prostředí. Naše zralý, věnoval, kariéra letecké instruktory vám nabídne pestrou škálu letu zkušenosti. Ať už máte zájem o létání rekreačně nebo zvolit letectví jako kariéry, může letecká škola vám pomohou při dosahování svých cílů.

Letiště se nachází na silnici # 3, 4 km východně od Highbury Ave., pouhých 15 minut jižně od dálnice # 401. Snadno přístupné, poskytuje nepřetížená letový výcvik prostředí. Školní úřady se nacházejí v letovém výcvikovém středisku a pozemní školní třídy se konají přímo na místě.

St. Thomas Flight Centre poskytuje osobní a profesionální letecký výcvik v uvolněné a přátelské prostředí. Naše zralý, věnoval, kariéra letecké instruktory vám nabídne pestrou škálu letu zkušenosti.

Založena v roce 1996, St Thomas Flight Centre nabízí letecký výcvik v oblasti rekreace Pilot povolení až po obchodního pilota a Multi-Engine přístrojových kvalifikací. Flight Centre bylo uděleno "Private Kariéra College" status podle zákona Private Kariéra Colleges 2005, poskytuje komplexní výcvik dopravních pilotů a letecké instruktory. Licence # 103072.

Let školicí program bude upraven tak, aby vyhovovaly svůj rozvrh. Tři Class 1 Instruktoři jsou k dispozici učit checkouts letový instruktor Hodnocení a ocas kola jsou také k dispozici.

Proč létat?

Se stává ještě zajímavější! Udělej mnohem zajímavější! Stát se pilotem. Objetí vzrušení z velkého neznáma. Naučit se létat je náročná, obohacující dobrodružství, které budou rozšířit své obzory.

Kromě získávání nových dovedností, létání je zábava, bezpečné a cenově dostupné. Co je to skvělý způsob, jak cestovat. Zažijte svobodu jít, kam chcete, kdy chcete. Víkend get-a-cesta, nebo celodenní výlet je méně stresující a více zábavy.

Pracovní příležitosti se rozšiřují.

"Při pohledu dál po proudu, stále potřebujeme řešit předpovídané nedostatek vyškolených letové posádky -. Řad nových studentů pilotů zůstat na měkkou stranou na penzi stavy pro ty, kteří na místě nyní"

Absolventi Rob Seaman WINGS Magazine 11 2009 Mnoho St. Thomas Flight Centre dosáhli entry-level pozice v komerčním letectví .... Letecké snímkování, detekce požáru, nákladní a osobní dopravu a spray pilot. Vyhrazené, na plný úvazek studenti mohou dosáhnout jejich obchodního pilota v 12-18 měsíců. Kde budete v té době?

Plníme sny, zda chcete létat rekreačně nebo stát obchodního pilota.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

St.Thomas Flight Centre

Ať už chcete létat rekreačně nebo se stát obchodního pilota, St Thomas Flight Centre je dostatečně velká, aby vám sloužit i malé dostatek zdrojů na péči! ... [+]

Získání pilotní průkaz se skládá ze dvou částí:

In-výcvikového letu pomůže naučit a pochopit výkon vašeho letadla. Počáteční výcvik let prováděn duální, s instruktorem, dokud jste dosáhli takové úrovně kompetence, které vám umožní praktikovat sólo. Délka času to vás zavede do dosažení této fáze bude záviset na vaší schopnosti a četnosti tréninku.

Ground školní třídy připraví vás na písemnou zkouškou. Třídy jsou doporučovány pro všechny potenciální piloty. Kurz materiál zjednodušuje teorii letu a vysvětluje témata jak různorodý jako konstrukce letadla, provoz motorů, a jak interpretovat meteorologických podmínek. Ostatní Nedílnou součástí programu patří interpretaci kanadský zákon vzduchu a vyvíjet navigační schopnosti.... [-]

Kanada Svatý Tomáš
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
44989 Talbot Line, RR#3
Saint Thomas, Ontario, N5P 3S7 CA