Stenberg College

Úvod

Read the Official Description

O nás

Stenberg College domnívá, že maximalizace úspěchu studentů zahrnuje všechny aspekty vysoké školy a každé místo (nejen instruktory) z oblasti marketingu a přijímání, přijímání, programových poradců a finančních služeb, instruktorům, studentským službám, službám absolventů, zařízením a IT. Stenberg College poskytuje řadu služeb a programů, které studentům usnadňují studijní programy, vybrané kariéry a osobní a komunitní život. Naším cílem je unést vedení v neustálém zlepšování porozumění potřebám studentů a rozvoji zdrojů, politik, postupů, aktivit a událostí, organizací atd., Abychom maximalizovali angažovanost a úspěch studentů.

Náš příběh

  • Stenberg College byla původně založena v roce 1990 Mary Jane Stenbergem.
  • V roce 2003 společnost The Education Company Inc. (TEC) získala Stenberg College .

TEC byla založena zkušební skupinou pedagogů, kteří založili a provozovali Centrum pro digitální zobrazování a zvuk (CDIS) od roku 1979 do roku 2003. Vedle Stenberg College TEC řídí řadu dalších vzdělávacích institucí po celé Kanadě včetně Centra pro umění a Technologie.

  • Stenberg otevřel náš vlajkový areál v Surrey v roce 2004.

Pohodlně se nachází jen pár kroků od tranzitu, naše nejmodernější zařízení ubytují učebny a simulační laboratoře.

  • V roce 2006 zahájil Stenberg náš registrovaný psychiatrický ošetřovatelský program; první kombinovaný dodací program svého druhu v Britské Kolumbii.

V dubnu 2008 se v programu uskutečnila první absolventská třída 28 úspěšných absolventů. Každý z těchto absolventů absolvoval registrační zkoušky (v různých oblastech v provincii) a kohortka dosáhla 100% úspěšnosti.

  • V roce 2010 Stenberg otevřel družicový areál předškolního vzdělávání v Surrey.

Umístěný v rámci střediska péče o děti, tato mimoškolní třída umožňuje studentům ECE příležitost sledovat teorii v praxi.

  • V roce 2011 byl program Stenberg Cardiology Technology Diplom rozšířen na národní úrovni s prvním mimo-provinční laboratoř v Albertě.
  • V roce 2014 Stenberg vlajková loď kampus v Surrey přidal nové křídlo se čtyřmi novými zdravotnickými laboratořemi.

Používají naši praktická ošetřovatelka, asistentka pro lékařské laboratoře, dispenzární optiku a kohorty asistentů v oblasti zdravotní péče, v těchto pokojích jsou umístěny simulační panenky, zdravotnické prostředky a dokonce i optická laboratoř.

  • V roce 2016 otevřel Stenberg družicové areály Vernonu a Castlegar.

Tyto kampusy školí asistenty zdravotní péče a umožňují studentům dokončit své studium a praktické cvičení ve svých domácích komunitách.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Certifikáty » Vidět Diplomy » Vidět Health Diplomy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Asistent zdravotní péče pro studenty ESL

Campus forma September 2019 Kanada Surrey

Jako asistent zdravotní péče poskytujete starším lidem podporu a pomáháte jim udržovat si úroveň nezávislosti a zároveň zmírňovat jejich bolest a zlepšovat kvalitu jejich života. Absolventi jsou připraveni pracovat v zařízeních rozšířené a střednědobé péče, domovských podpůrných agenturách, denní péči pro dospělé a rezidencích asistovaného bydlení. Zatímco většina absolventů programu zajišťuje péči o seniory, náš program vás připravuje na péči o dospělé se širokou škálou chronických zdravotních stavů. [+]

O

Jako asistent zdravotní péče poskytujete starším lidem podporu a pomáháte jim udržovat si úroveň nezávislosti a zároveň zmírňovat jejich bolest a zlepšovat kvalitu jejich života. Absolventi jsou připraveni pracovat v zařízeních rozšířené a střednědobé péče, domovských podpůrných agenturách, denní péči pro dospělé a rezidencích asistovaného bydlení. Zatímco většina absolventů programu zajišťuje péči o seniory, náš program vás připravuje na péči o dospělé se širokou škálou chronických zdravotních stavů.

[-]

Výchova v ranném dětství

Campus forma September 2019 Kanada Surrey

Vzdělávání v raném dětství je nesmírně odměňujícím se povoláním. Existuje velká poptávka po Britské Kolumbii pro kvalifikované a specializované pedagogy v raném dětství, které mohou poskytovat lepší péči a vzdělání pro děti od narození do školního věku. [+]

O

Vzdělávání v raném dětství je nesmírně odměňujícím se povoláním. Existuje velká poptávka po Britské Kolumbii pro kvalifikované a specializované pedagogy v raném dětství, které mohou poskytovat lepší péči a vzdělání pro děti od narození do školního věku.

[-]

Diplom

Asistent vzdělání

Campus forma September 2019 Kanada Surrey

Baví vás práce s dětmi? Chcete, aby odměňování kariéry pomohlo jednotlivcům s výzvami dosáhnout svého plného potenciálu? Zamyslete se nad kariérou asistenta pro vzdělávání. [+]

O

Baví vás práce s dětmi? Chcete, aby odměňování kariéry pomohlo jednotlivcům s výzvami dosáhnout svého plného potenciálu? Zamyslete se nad kariérou asistenta pro vzdělávání.

[-]

Obchodní specializace Marketing Diplom

Campus forma September 2019 Kanada Surrey

Obchodní diplom s marketingovou specializací má za cíl připravit vás na různé kariéry v oblasti podnikání a řízení tím, že poskytne praktické dovednosti a znalosti. Budete rozvíjet silný základ v obchodní komunikaci (písemné a slovní), obchodní matematiky a prodeje a marketingu. Navíc program posílí vaše interpersonální dovednosti, které vám pomohou bezproblémově se integrovat do rozmanitého pracoviště. Budete také obdržet následující certifikace relevantní pro průmysl: WHMIS, FoodSafe, Správa nepřátelských interakcí a Prevence násilí proti BC. [+]

O

Obchodní diplom s marketingovou specializací má za cíl připravit vás na různé kariéry v oblasti podnikání a řízení tím, že poskytne praktické dovednosti a znalosti. Budete rozvíjet silný základ v obchodní komunikaci (písemné a slovní), obchodní matematiky a prodeje a marketingu. Navíc program posílí vaše interpersonální dovednosti, které vám pomohou bezproblémově se integrovat do rozmanitého pracoviště. Budete také obdržet následující certifikace relevantní pro průmysl: WHMIS, FoodSafe, Správa nepřátelských interakcí a Prevence násilí proti BC.

[-]

Poradce terapeut

Campus forma September 2019 Kanada Surrey

Pokud hledáte prospěšnou kariéru v poradenství nebo podpoře svého osobního rozvoje, program Poradce v terapeutickém poradenství vám poskytne odrazové kameny, které pomohou ostatním překonat výzvy, dosáhnout svých cílů a zlepšit své životy. Naučíte se přiblížit a řešit situace v reálném životě, řádnou péči o sebe, etické rozhodování, posílení vztahů a další aplikovatelné soft skills. [+]

O

Pokud hledáte prospěšnou kariéru v poradenství nebo podpoře svého osobního rozvoje, program Poradce v terapeutickém poradenství vám poskytne odrazové kameny, které pomohou ostatním překonat výzvy, dosáhnout svých cílů a zlepšit své životy. Naučíte se přiblížit a řešit situace v reálném životě, řádnou péči o sebe, etické rozhodování, posílení vztahů a další aplikovatelné soft skills.

[-]

Počáteční školní docházka po základním vzdělávání

Campus forma September 2019 Kanada Surrey

Stenberg College nabízí program pro dospělé a dítě se speciálními vzdělávacími potřebami (Dual Diploma) pro ty, kteří již dokončili program pro základní vzdělávání (certifikát) v raném dětském věku. Program ECE Post-Basic je 28 týdnů a na plný úvazek. [+]

O

Stenberg College nabízí program pro dospělé a dítě se speciálními vzdělávacími potřebami (Dual Diploma) pro ty, kteří již dokončili program pro základní vzdělávání (certifikát) v raném dětském věku. Program ECE Post-Basic je 28 týdnů a na plný úvazek.

[-]

Contact

Adresa, 1. řádek 102 Avenue,13450
V3T 5X3 Surrey, British Columbia, Kanada