Stenberg College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Již více než 28 let se Stenberg College specializovala a vynikala v oblasti zdravotní péče a vzdělávání v oblasti lidských zdrojů. Náš hlavní areál se nachází v Surrey, Britská Kolumbie, předměstí Vancouveru a druhá největší obec BC.

Stenberg College je akreditována Ministerstvem pro pokročilé vzdělávání v zemi BC prostřednictvím pobočky soukromých školících institucí (PTIB). PTIB je odpovědný za stanovení standardů kvality a zajištění ochrany spotřebitele. Stenberg College také obdržela označení vlády pro zajištění kvality vzdělávání (EQA), které je značkou BC nebo "pečeť" kvalitního postsekundárního vzdělávání pro veřejné a soukromé instituce.

Všechny naše programy rozvíjíme ve spolupráci s průmyslem, abychom uspokojili jejich potřeby, a proto jsou naši absolventi tak úspěšní. Více než 98% našich absolventů je zaměstnáno ve svém oboru do 6 měsíců od ukončení studia. Jsme malá, hrdě kanadská vzdělávací instituce s výjimečnou pověstí a nesrovnatelným závazkem vůči našim studentům a jejich úspěchu.105984_105898_admissions_hdr.jpg

Místa

Surrey

Adresa, 1. řádek
102 Avenue,13450
V3T 5X3 Surrey, Britská Kolumbie, Kanada

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium