TAIE International Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

TAIE International Institute je mezinárodní internátní střední škola. Hlavní budova v centru Toronta se nachází na Church Street. Díky svému ‚jedinečnému prostředí, které je přátelské k tranzitu a pohodlnému prostředí, je škola útočištěm klidu a pohody uprostřed shonu města světové třídy. Toronto otevírá mnoho sousedství, starých i nových, pro studenty, aby je po náročném dni školní práce prozkoumali, což je pro ně příležitost užít si rozmanitou strukturu kanadské kultury.

TAIE International Institute je mezinárodní škola, která poskytuje kurzy angličtiny jako druhého jazyka (ESL), Ontario Secondary School Diploma (OSSD) a University Preparation Courses (UPC). Naše škola se stala vzorem vysoce kvalitního vzdělávání. Zavázali jsme se k pěstování sebevědomí, silného charakteru a vedení studentů. S ohledem na tyto hodnoty podporujeme morální, intelektuální, fyzický a sociální rozvoj našich studentů. Pevně věříme v „Learning Today for Leadership Tomorrow“.

Místa

Toronto

Adresa, 1. řádek
Church Street,399
M5B 2J6 Toronto, Ontario, Kanada

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: