The Cut Fashion Design Academy

Úvod

Read the Official Description

Vítáme vás v sekci. Kde je styl vyroben.

Jsme v tom, že přetváříme módní sny do reality. Nabízíme řadu kurzů módního designu v oblasti dalšího vzdělávání a výrobních služeb pro designéry a značky. Jsme vaším jediným místem pro všechny vaše výrobní a vzdělávací potřeby.

Cutting Room, vlastněná odborníkem na oděvy a výrobu, Liza Deyrmenjian, která má více než 25 let v módním průmyslu, má talent pro navrhování podniků, které uspějí.

Řezací místnost je to, kde se to všechno děje - myšlení a design, tvorba vzorků, získávání, odběr vzorků a výroba. To je také, kde začátečníci a zkušení návrháři se shromáždí, aby zlepšili své dovednosti a naučit se nové s The Cutting Room je módní návrh a Merchandising Academy-Cut.

Jedna noha ve Vancouveru a druhá v New Yorku, The Cutting Room podporuje zavedené značky módy a životního stylu, začínají trénovat trenéry a učí další generaci tvůrců a pracovníků prostřednictvím řady módních návrhů The Cut.

Liza D.

Liza Deyrmenjianová, majitelka The Cutting Room, je uznávaným a uznávaným lídrem v oděvním designu, výrobě a má talent pro navrhování úspěšných firem. Miluje efektivitu stejně jako estetický, okrajový, stejně jako správný, stejně jako udržitelnost stejně jako styl. Její vyvážený přístup řídí velké značky ve zdravých nových směrech a poskytuje starty se solidním základem, z něhož je možné začít. Je zakladatelem firmy FBA360 , módní firmě založené v New Yorku. Liza ví, jak dělat věci a dělat věci.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Summer courses » Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Course in Couture Pattern Making Evening Wear / Special Occasion Level 2

Campus forma Denní studium 18 týdnů January 2019 Kanada Vancouver

In this comprehensive and specialized 18-week course, you will focus on the intricacies and techniques utilized in evening wear and bridal. [+]

In this comprehensive and specialized 18-week course, you will focus on the intricacies and techniques utilized in evening wear and bridal.

Students will learn how to draft, construct and manipulate fabrics utilizing a variety of specialty fabrics and finishes, including beading, lacework, and tailoring, as well as learn how to drape in jersey and silk.

At the completion of this module, you will draft and assemble two couture evening wear designs that reflect your personal design point of view and brand. This advanced course has entry requirements of a one-year Pattern Making course or equivalent.

Term: 18 weeks x 18hrs/week = 324 hoursWeekly: Lecture 6 hrs/week. Lab 12 hrs/week... [-]


Course in Fashion Design, Illustration & Creative Direction

Campus forma Denní studium 16 týdnů January 2019 Kanada Vancouver

This 16-week comprehensive course is tailored to fashion-focused students who want to develop their design skills and is taught by top industry experts. [+]

This 16-week comprehensive course is tailored to fashion-focused students who want to develop their design skills and is taught by top industry experts. Learn how to conceive, conceptualize and create a full fashion collection for industry presentation.

Using fashion illustration techniques, you will gain skills in drawing the fashion figure, and be able to illustrate your designs on high fashion croquis, utilizing multimedia tools to implement color into the sketch. The entire fashion cycle and design process will be explored from conception, research, customer profile, and mood, to inspiration and execution.

To complete the creative design process, a final 40-look collection, specific to each designer’s unique point of view, will be created in full color, with fabric swatches and technical flat drawings, presented in a professional portfolio.... [-]


Course in Pattern Making & Assembling Technique

Campus forma Denní studium 16 týdnů January 2019 Kanada Vancouver

The Pattern Making and Construction Module consists of 16 weeks of intensive skill building. The course enables students to become industry proficient in Pattern Making, fit and sewing construction. [+]

The Pattern Making and Construction Module consists of 16 weeks of intensive skill building. The course enables students to become industry proficient in Pattern Making, fit and sewing construction.

The first six weeks are dedicated to learning the fundamentals of pattern making, fit and sewing, and by Week 7 students choose their ‘design’ stream: active/technical wear, evening wear, contemporary women’s or menswear.

A small class size of 12 allows for individual attention, where we provide an industry-level professional environment and the opportunity for students to learn the necessary specialized skills through hands-on training by highly qualified professors.

Students produce garments throughout their studies and create a cohesive 6-piece collection as their final project. Some sewing experience is required. sheets, and cost of markers. Some manual pattern making experience is recommended to take this course.... [-]


Kurz v Gerberovém modelování

Campus forma Denní studium 14 týdnů January 2019 Kanada Vancouver

Tento 14týdenní modul zkoumá každý aspekt vytváření a třídění vzorků pomocí softwaru Gerber AccuMark Pattern Design (V10) a zaměřuje se na specifické úkoly, které jsou často přiděleny výrobcům vzorků oblečení a srovnávačům. [+]

Spíše než se soustředit výlučně na softwarové příkazy, tato třída obsahuje neocenitelný pohled získaný z rozsáhlých zkušeností profesora jako průmyslového insider. Lekce, cvičení a kvízy se zaměřují nejen na výuku softwaru, ale také na přípravu studentů, aby byli úspěšnými profesionály v oboru.

Tento modul také pokrývá vytváření vzorků, kreslení, digitalizaci, kreslení, vyvážení, konverzi dat, technické specifikace a náklady na označování. Některé manuální zkušenosti s vytvářením vzorků se doporučují, aby tento kurz absolvovaly. listů a nákladů na značky.

TERM: 14 TÝDNŮ X 18 HRS / TÝDEN = 252 HODIN TÝDENNÍ: PŘEDNÁNÍ 5 HODIN / TÝDEN. LAB 13 HODIN / TÝDEN... [-]


Kurz v módním marketingu

Campus forma Denní studium 14 týdnů January 2019 Kanada Vancouver

V tomto intenzivním praktickém 14týdenním kurzu se naučíte, jak se stát účinným obchodníkem v oblasti módy. [+]

V tomto intenzivním praktickém 14týdenním kurzu se naučíte, jak se stát účinným obchodníkem v oblasti módy. V konkurenčním odvětví módního průmyslu potřebujete dovednosti, které mluví se spotřebitelem, ať už chcete pracovat pro založenou společnost nebo rozvíjet "značku z vás" .

V dnešním mediálním těžkém prostředí je zásadní, že jste schopni komunikovat značku DNA s cílovým trhem. Učte se dovednosti potřebné pro úspěch tím, že pracujete s odborníky z oboru a získáte tak vstup do tvůrčího a výnosného podnikání módy.

TERM: 14 TÝDNů X 20 / HRS = 280 HODIN TÝDENNÍ: PŘEDNÁNÍ 8 HRS / TÝDEN. LAB 12 HRS / TÝDEN

Úvod do módního marketinguDefinujte společnou terminologii pro módní průmysl.Identifikujte segmenty módního průmyslu a jejich role v módním potrubí.Trasování pohybu módy od konceptu po spotřebitele.Určete současné návrháře a rozpoznáte jejich styly podpisů.Rozvíjet povědomí o odrůdě a odměnách módní kariéry.Přehled hlavních strategií a procesů marketingu módy.Vysvětlete koncept výzkumu a vývoje.Porovnejte marketing módy s jinými výrobky.Určete strategii, kterou budete používat pro distribuci na trhu.Zobrazte schopnost připravovat a prezentovat módní marketingové informace.Vytvořte video události související s módou.Spotřebitelské chováníIdentifikujte četné faktory, které ovlivňují chování spotřebitelů při nákupu.Diskutujte, jak mohou být postoje spotřebitelů ovlivněny obchodníky.Srovnání základních psychologických konceptů s motivací spotřebitele a potřebou naplnění.Rozlišovat mezi kvalitativním a kvantitativním výzkumem a navrhováním spotřebitelů, spravovat a analyzovat základní nástroje pro sběr dat.Psaní pro průmyslPochopte roli psaní v komunikačním procesu.Určete roli módní žurnalistiky v novinách, časopisech a nových médiích.Napište módní kopii pro noviny, časopis a média online.Napište módní kopii pro reklamu a PR.Pitch módní příběh.Otešte, upravte a publikujte časopis pro tisk.Vztahy s... [-]

Kurz v technickém vzorku pro pokročilé oděvy / aktivní opotřebení

Campus forma Denní studium 14 týdnů June 2019 Kanada Vancouver

V tomto náročném a průmyslově specifickém 14týdenním kurzu se dozvíte, jak je technické oblečení navrženo a vyrobeno. [+]

V tomto náročném a průmyslově specifickém 14týdenním kurzu se dozvíte, jak je technické oblečení navrženo a vyrobeno .

Se zaměřením na vytváření vzorů, které využívají technické a výkonnostní vlastnosti různých tkanin pro specifická konečná použití, jako je sport, rekreace, přežití a ochrana, budete provádět pokročilou tvorbu vzorů a oděvní montážní studie zaměřené na sportovní nadšence.

Získáte poznatky o nových vláknech, tkaninách a ozdobách a naučíte se používat specifické technické techniky při konstrukci výkonných oděvů. Budete také navštívit místní výrobce Vancouveru specializující se na výrobu technického oblečení. Pro váš konečný projekt budete vzorovat a šit čtyřdílnou sbírku tobolek. Tento pokročilý kurz má vstupní požadavky na jednoletý kurz Pattern Making nebo jeho ekvivalent.... [-]


Kurz vývoje produktů, výroby

Campus forma Denní studium 14 týdnů July 2019 Kanada Vancouver

Tento integrovaný 14-týdenní kurz vás seznámí s vývojem produktů a výrobou oděvů. [+]

Tento integrovaný 14-týdenní kurz vás seznámí s vývojem produktů a výrobou oděvů . Špičkoví profesionálové z oboru vám naučí, jak přinést svůj produkt od konceptu k dokončení.

Naučíte se začít vývoj produktu, včetně porozumění textilní vědě, jak vytvářet prototypy a jak identifikovat základní techniky výroby oděvů. Budete připravovat balíčky technických specifikací pro průmyslové účely a naučíte se, jak získat materiály a práci v tuzemsku iv zahraničí. Budou zdůrazňovány struktury nákladů a plánování výroby.

V globální ekonomice musí být výroba produktové řady provedena s obchodním ziskem. Naučte se ovládat komplexní podnikání v oblasti vývoje a výroby produktů s cílem dále rozvíjet svůj obchodní dosah nebo zlepšit stávající profil malého podniku.... [-]


NYC Sourcing Field Trip

Campus forma Denní studium 2 dny December 2018 Kanada Vancouver

Cestujte do New Yorku s The Cutting Room [+]

Cestujte do New Yorku s The Cutting Room

Připojte se k Lize Deyrmenjianové, odborníkovi na módní průmysl a majiteli The Cutting Room a FBA360 , na prohlídku s průvodcem přes některé z nejvýznamnějších výrobních závodů v New Yorku. Účastníci turné získají příležitost setkat se a mluvit s továrnami, které se specializují na tkané zboží, pleteniny, koupací oblečení, kožené doplňky, peněženky, tašky a pásy.

Kromě toho se návštěvníci zúčastní DG Expo, navštíví showroomy a studia v centru města, setká se se špičkovými obchodními zástupci a PR firmami a zdrojovými látkami z okresního oděvu.

Naučte se, jak získat zdroje v New Yorku a obdržíte kontakty prodejců, s nimiž můžete spolupracovat kdekoliv na světě!... [-]


Letní kurzy

Kurz v Couture Pattern Making: 2-týdenní letní intenzivní

Campus forma Denní studium 2 týdnů July 2019 Kanada Vancouver

V tomto dvou týdnu intenzivní, studenti se zaměří na složitosti a techniky používané ve večerním oblečení a svatební. [+]

Hledáte-li základy okouzlujícího světa módy? Cut Vám nabízí řadu dvou týdnů intenzivních workshopů navržených tak, aby maximalizovaly vaše znalosti oboru v minimálním časovém rámci. V těchto praktických seminářích budou studenti ponořeni do všech aspektů módní činnosti.

Ve četbě, přednáškách a diskusních třídách jsou studenti vyučováni odborníky z oboru v malých skupinách, kteří absolvují prvotřídní vzdělávání v reálném podnikovém prostředí, využívají nejmodernější digitální platformy a praktické aplikace s vysokou kvalitou dovedností. Každá třída se skládá ze dvou úrovní za 16 hodin týdně, celkem 32 hodin.... [-]


Kurz v digitálním modelování - Gerber: 2-týdenní letní intenzivní

Campus forma Denní studium 2 týdnů July 2019 Kanada Vancouver

Tento dvoutýdenní úvodní kurz zkoumá digitální aspekt vytváření a třídění vzorků pomocí softwaru Gerber AccuMark Pattern Design (V10). [+]

Hledáte-li základy okouzlujícího světa módy? Cut Vám nabízí řadu dvou týdnů intenzivních workshopů navržených tak, aby maximalizovaly vaše znalosti oboru v minimálním časovém rámci. V těchto praktických seminářích budou studenti ponořeni do všech aspektů módní činnosti.

Ve četbě, přednáškách a diskusních třídách jsou studenti vyučováni odborníky z oboru v malých skupinách, kteří absolvují prvotřídní vzdělávání v reálném podnikovém prostředí, využívají nejmodernější digitální platformy a praktické aplikace s vysokou kvalitou dovedností. Každá třída se skládá ze dvou úrovní za 16 hodin týdně, celkem 32 hodin.... [-]


Kurz v oblasti marketingu a brandingu: 2-týdenní letní intenzivní kurz

Campus forma Denní studium 2 týdnů June 2019 Kanada Vancouver

V tomto intenzivním praktickém 2-týdenním kurzu budete rozumět úloze efektivního obchodníka s módou. V konkurenčním odvětví módního průmyslu potřebujete dovednosti, které mluví se spotřebitelem, ať už chcete pracovat pro založenou společnost nebo rozvíjet "značku z vás". [+]

Hledáte-li základy okouzlujícího světa módy? Cut Vám nabízí řadu dvou týdnů intenzivních workshopů navržených tak, aby maximalizovaly vaše znalosti oboru v minimálním časovém rámci. V těchto praktických seminářích budou studenti ponořeni do všech aspektů módní činnosti.

Ve četbě, přednáškách a diskusních třídách jsou studenti vyučováni odborníky z oboru v malých skupinách, kteří absolvují prvotřídní vzdělávání v reálném podnikovém prostředí, využívají nejmodernější digitální platformy a praktické aplikace s vysokou kvalitou dovedností. Každá třída se skládá ze dvou úrovní za 16 hodin týdně, celkem 32 hodin.... [-]


Kurz základní tvorby modelů: 2-týdenní letní intenzivní

Campus forma Denní studium 2 týdnů June 2019 Kanada Vancouver

Kurz "Pattern Making Basics" přináší studentům standardní principy tvorby vzorů. [+]

Hledáte-li základy okouzlujícího světa módy? Cut Vám nabízí řadu dvou týdnů intenzivních workshopů navržených tak, aby maximalizovaly vaše znalosti oboru v minimálním časovém rámci.

V těchto praktických seminářích budou studenti ponořeni do všech aspektů módní činnosti. Ve četbě, přednáškách a diskusních třídách jsou studenti vyučováni odborníky z oboru v malých skupinách, kteří absolvují prvotřídní vzdělávání v reálném podnikovém prostředí, využívají nejmodernější digitální platformy a praktické aplikace s vysokou kvalitou dovedností.

Každá třída se skládá ze dvou úrovní za 16 hodin týdně, celkem 32 hodin. Předpoklady pro každou třídu jsou uvedeny v každém konkrétním kurzu. Získejte dovednosti, které potřebujete k dosažení vašich akademických a profesních cílů, nebo doplňte současný diplom nebo studijní program na plný úvazek, nebo stačí vytvořit konkurenční portfolio pro absolventské programové aplikace s cílem připravit se na pokročilé studium.... [-]


Videos

The Cut Fashion Design Academy -- Let your fashion dreams come true!