Toronto Film School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O Toronto Film School

Toronto Film School hodnocena jako špičková filmová škola v rámci QS World University Rankings, nabízí rychle se rozvíjející a vysoce spolupracující vzdělávací prostředí, které je určeno k tomu, aby vás vyzbrojilo teorií a dovednostmi potřebnými k tomu, abyste se mohli věnovat své vášni. Ať už jsou vaše ambice ve filmu, designu, videohrách nebo módě, Toronto Film School je místo, kde najdete kreativní komunitu, oceněné instruktory a síť vrstevníků, kteří vás budou pohánět do kariéry, o které sníte. Škola nabízí programy jako Film Production, Acting, VideoGame Design a mnoho dalších.

117974_1.jpg

Co nastavuje Toronto Film School ?

Profesionálové v oboru

Budete mentorováni řadou oceněných filmových tvůrců, producentů, kameramanů, módních návrhářů, návrhářů videoher a aktivních profesionálů v oboru. Naši instruktoři vám poskytnou nejaktuálnější informace o odvětvích a osvědčených postupech a také zajímavé možnosti vytváření sítí.

Křížová spolupráce

V Toronto Film School můžete spolupracovat se studenty ze všech kreativních programů. Můžete také rozvíjet neocenitelné profesní vztahy a mezioborové sítě, které pomohou otevřít dveře pro kariéru napříč módním a zábavním průmyslem.

Naši studenti získávají ocenění

V Toronto Film School , podobně smýšlející studenti, kteří sdílejí vaši vášeň pro kreativní umění obklopují vás. Mnohá ocenění, která tito studenti získali z prestižních orgánů, jako je Festival de CANNES a Thea Awards, jsou důkazem jejich tvrdé práce a oddanosti jejich řemeslu. Jako student na Toronto Film School se můžete s těmito studenty spojit a učit se od zkušených instruktorů.

Vzdělávání v reálném světě

Toronto Film School je známá tím, že formuje oceněné absolventy, kteří se nadále stávají lídry v oboru a vynikají ve svém oboru. Je to proto, že naši absolventi opouštějí školu s praktickými schopnostmi, dovednostmi, aby se mohli sami propagovat a dobře zaokrouhleným portfoliem.

Pathway stupně

Toronto Film School chápe vaše současné a budoucí požadavky na kariéru. Prostřednictvím naší dohody o artikulaci s univerzitou v Yorkville můžete rychle najít cestu k bakalářskému magisterskému stupni a získat tak obchodní dovednosti potřebné pro rozvoj své tvůrčí kariéry.

Umístění kampusu

Se 4 univerzitami v Torontu se studenti mohou plně ponořit do města.

Malé velikosti tříd

V malých třídách budete mít možnost dosáhnout svého plného potenciálu pomocí individuální výuky a mentoringu. Budete mít také správné prostředí pro spolupráci, abyste mohli budovat vztahy se spolužáky a sítí se studenty napříč tvůrčími programy.

Místa

Toronto

Adresa, 1. řádek
10 Dundas Street E., Suite 704
M5B 2G9 Toronto, Ontario, Kanada

Toronto

Adresa, 1. řádek
55 Dundas Street E., floor 4&5
M5B 1C6 Toronto, Ontario, Kanada

Toronto

Adresa, 1. řádek
415 Yonge Street, 8th Floor
M5B 2E7 Toronto, Ontario, Kanada

Toronto

Adresa, 1. řádek
1835 Yonge Street
M4S 1X8 Toronto, Ontario, Kanada

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium