Přečtěte si oficiální popis

O společnosti Vanier College

Vanier vysoká škola je veřejně financovaný anglický jazyk CEGEP umístil v Montrealu. Vanier College, pojmenovaný na počest generála Georgesa P. Vaniera, druhého generálního guvernéra Kanady, otevřel své brány 8. září 1970 a v první kohortě přivítal téměř 1400 studentů. Vanier College Crest je adaptace erbu Vanierovy rodiny.

Vanier College Campus

Umístil na oáze zelené v čtvrti Saint-Laurent, města Montrealu, Vanier vysoká škola zabírá majetek a stavby koupil vládou od Soeurs de Sainte-Croix kdo předtím provozoval klášter (Couvent Notre-Dame-des- Anges) a soukromá ženská vysoká škola (Collège Basile-Moreau) na místě. Tyto budovy prošly v průběhu let značnou rekonstrukcí, aby vyhovovaly měnícím se potřebám postsekundárního vzdělávání.

Profesní a předškolní programy

Vanier College nadále nabízí celodenní předškolní programy a programy technické kariéry vedoucí k získání diplomu vysokoškolských studií (DCS), zatímco oddělení dalšího vzdělávání nabízí kredity na kurzy DCS a programy atestace vysokoškolských studií (ACS), jakož i programy bez kreditů. kurzů a programů.

Vanierův akademický život

Akademický život akademie je posílen prostřednictvím řady služeb pro studenty, středisek zdrojů a sociálních a kulturních aktivit. Charakteristickým rysem Vanier College je její rozmanité studentské tělo se studenty ze všech kulturních prostředí a ze všech kontinentů zastoupených ve vysokoškolské komunitě.Sponsored by Google ChromebooksBrooke Cagle / Unsplash

Atletika vysoké školy Vanier

Atletické oddělení založilo soutěžní týmy v deseti kolegiálních sportech. Vanier vysoká škola Cheetahs produkoval množství profesionálních atletů a vyhrál oba národní a provinční mistrovství. Zvláště tým mužů AAA Basketbal právě zachytil své druhé národní mistrovství a tým mužů AAA Football vyhrál svůj devátý šampionát provincie Bol d'Or. Kromě toho, Vanier College je určená vysoká škola sport-Études, vítá elitní sportovce na své studentské tělo.

Vanierova studentská populace

V současné době má studentská populace více než 6 700 studentů na plný úvazek s dalšími 2 000 studenty, kteří navštěvují katedru dalšího vzdělávání (úvěrové a neúvěrové kurzy a programy).

Dějiny

Vanier College má bohatou a fascinující historii. Abychom plně porozuměli této historii, musíme se vrátit do roku 1837 ...

V tomto roce založil Sainte-Croix Congregation otec Basile Moreau v Le Mans ve Francii.

V roce 1841 otec Moreau přidal ke své Kongregaci skupinu Sester. V 1847, malá skupina těchto sester (Soeurs Marianites) byl poslán do Kanady vytvořit vzdělávací instituci pro dívky v malé vesnici Saint-Laurent. Jejich první škola byla pojmenována Maison Sainte-Marie. Tato škola, kdysi umístěná v areálu Vanierovy budovy, by se nakonec vyvinula do dvou velkých institucí: Pensionnat Notre-Dame-des-Anges a Collège Basile-Moreau.

V roce 1967, Notre-Dame-des-Anges byl zavřen, následovaný Basile-Moreau v 1968. Obě školy byly nahrazené Vanier vysokou školou, díl Quebec je světský post-sekundární vzdělávací systém volal CÉGEP. Vanier College oficiálně otevřel svůj první semestr v září 1970.

O společnosti CÉGEP

V roce 1967 založila Quebecká vláda novou úroveň vzdělání, která přímo navazuje na střední školu. Systém CEGEP (collège d'enseignement general et professionnel) nabízí dvouleté předškolní programy a tříleté programy technické kariéry. Vanier vysoká škola je jeden z 48 veřejných Cegeps v provincii.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Vanier Cegep College

Cílem tohoto dvouletého programu je umožnit studentům získat školení, které se zaměřuje na mikropočítač a výuku základních pojmů a dovedností včetně Oracle; objektově ori ... [+]

Přehled

Cílem tohoto dvouletého programu je umožnit studentům získat školení, které se zaměřuje na mikropočítač a výuku základních pojmů a dovedností včetně Oracle; objektově orientované jazyky jako Java, C a Visual Basic; a kódování HTML.

S atestací pro softwarové aplikace budete:

Buďte schopni konzultovat se zákazníky o návrhu a údržbě softwarového systémuBýt kompetentní v tom, jak modifikovat existující software pro opravu chyb, umožnit mu přizpůsobit se novému hardwaru nebo zlepšit jeho výkonSeznamte se s tím, jak navrhovat software nebo upravovat software pro použití s cílem optimalizovat provozní efektivituPochopit, jak analyzovat potřeby uživatelů a vyvíjet softwarová řešeníNaučte se vyvíjet, vytvářet a upravovat software pro obecné počítačové aplikace... [-]
Kanada Montreal
September 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vanier Cegep College

Tento dvouletý program připravuje studenty k provádění účetních, finančních a obchodních úkolů v počítačovém prostředí finančního nebo účetního oddělení společnosti. Téma ... [+]

Přehled

Tento dvouletý program připravuje studenty k provádění účetních, finančních a obchodních úkolů v počítačovém prostředí finančního nebo účetního oddělení společnosti. Témata zahrnují ruční a počítačové účetnictví, podnikové počítačové aplikace jako Word, Excel, marketing, management, finance, podnikání atd.

S Automatizovaným ověřováním finančního řízení budete:

Staňte se kompetentními při interpretaci finančních informacíNaučte se provádět účetnictví, finance a obchodní úkolyRozpoznat riziko a návratnost v kapitálovém rozpočtuSeznamte se s manuálním a počítačovým účetnictvímPohodlně používejte počítačová prostředí a počítačové aplikaceSnadno se integrujte do dnešního trhu práce s finančními, účetními a obchodními dovednostmi, které stále více požadují zaměstnavatelé... [-]
Kanada Montreal
September 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Avenue Sainte-Croix,821
H4L 3X9 Montreal, Quebec, Kanada