Přečtěte si oficiální popis

Victoria International Academy otevřen v srpnu 2002, a brzy se vyvinul program, VIA TESL diplomu. VIA TESL Diploma Program začal používat stávající osnovy v lednu 2003. Lilla Capaldo, náš plný úvazek 120 hodin programu instruktor, se připojil ke schopnosti VIA TESL programu v roce 2010 po dokončení VIA TESL Diploma program a výuka ESL Victoria Mezinárodní akademie na několik let. Ona přináší bohaté ESL pedagogické praxe do programu TESL a je v současné době TESL Program Supervisor a Praktikum Supervisor.

TESOL / TESL hřiště VIA Školící středisko je nejdelší běžící program na ostrově Vancouver a my jsme hrdí na naše učitele a učebních osnov. Byli jsme školení učitelů na 10 let a mají výbornou pověst. Naše Grady nechat vše, co potřebují pro správu svých tříd úspěšně a jsou dobře vybavené najít práci učení.

Naši učitelé jsou dobře miloval všechny žáky za jejich vysokou energetickou a způsob, jak dělat učebnu ožívají. Využívají mnoho simulací lekce, naučit studenty tun užitečných aktivit, povzbuzovat a podporovat studenty, když je na ně přijde řada na praxi učení. Nabízejí vynikající rady a tipy, a ujistěte se, že studenti jsou připraveni dodat třídu.

Učitelé získat co nejvíce z jejich vzdělávání v našem středisku, protože na rozdíl od mnoha jiných přípravy učitelů škol, jsme také ESL škola, takže TESL studenti mají možnost pozorovat své vlastní třídy a komunikovat s našimi studenty. Mají také možnost konzultovat s našimi kanadskými anglickými učiteli o svých učebních stylů. Máme malou knihovnu knih pro TESL učitelé poradit, počítače pro jejich použití v třídě nebo na přestávky a volný W-Fi připojení na internet. Mnozí studenti chtěli zůstat na místě po vyučovacích hodin a zdarma k dispozici káva, zatímco oni surfovat po internetu.

Prostřednictvím našeho konverzace programu Buddies, TESL mají studenti možnost procvičit vyučovat jeden k jednomu s našimi studenty. Absolventi TESL mohou začít svou kariéru a budovat své doby prostřednictvím dobrovolnických programů Victoria interkulturních sdružení.

Pozadí

Victoria International Academy otevřít pomocí Training Centre v roce 2005 jako rozšíření ESL nabízených programů Via. S programů určených mistr TESL a ESL pedagogů, VIA Training Centre rozrostla z jednoho TESL programu na plný úvazek na dva na plný úvazek a dva on-line programy TESL. Na komunikativní výuku jazyků (CLT), Via TESL Diplomová programy založené jsou navrženy tak, aby stejná nebo vyšší požadavky TESL Canada.

Tato škola dále nabízí: