Via Training Centre

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Victoria International Academy otevřen v srpnu 2002, a brzy se vyvinul program, VIA TESL diplomu. VIA TESL Diploma Program začal používat stávající osnovy v lednu 2003. Lilla Capaldo, náš plný úvazek 120 hodin programu instruktor, se připojil ke schopnosti VIA TESL programu v roce 2010 po dokončení VIA TESL Diploma program a výuka ESL Victoria Mezinárodní akademie na několik let. Ona přináší bohaté ESL pedagogické praxe do programu TESL a je v současné době TESL Program Supervisor a Praktikum Supervisor.

TESOL / TESL hřiště VIA Školící středisko je nejdelší běžící program na ostrově Vancouver a my jsme hrdí na naše učitele a učebních osnov. Byli jsme školení učitelů na 10 let a mají výbornou pověst. Naše Grady nechat vše, co potřebují pro správu svých tříd úspěšně a jsou dobře vybavené najít práci učení.

Naši učitelé jsou dobře miloval všechny žáky za jejich vysokou energetickou a způsob, jak dělat učebnu ožívají. Využívají mnoho simulací lekce, naučit studenty tun užitečných aktivit, povzbuzovat a podporovat studenty, když je na ně přijde řada na praxi učení. Nabízejí vynikající rady a tipy, a ujistěte se, že studenti jsou připraveni dodat třídu.

Učitelé získat co nejvíce z jejich vzdělávání v našem středisku, protože na rozdíl od mnoha jiných přípravy učitelů škol, jsme také ESL škola, takže TESL studenti mají možnost pozorovat své vlastní třídy a komunikovat s našimi studenty. Mají také možnost konzultovat s našimi kanadskými anglickými učiteli o svých učebních stylů. Máme malou knihovnu knih pro TESL učitelé poradit, počítače pro jejich použití v třídě nebo na přestávky a volný W-Fi připojení na internet. Mnozí studenti chtěli zůstat na místě po vyučovacích hodin a zdarma k dispozici káva, zatímco oni surfovat po internetu.

Prostřednictvím našeho konverzace programu Buddies, TESL mají studenti možnost procvičit vyučovat jeden k jednomu s našimi studenty. Absolventi TESL mohou začít svou kariéru a budovat své doby prostřednictvím dobrovolnických programů Victoria interkulturních sdružení.

Pozadí

Victoria International Academy otevřít pomocí Training Centre v roce 2005 jako rozšíření ESL nabízených programů Via. S programů určených mistr TESL a ESL pedagogů, VIA Training Centre rozrostla z jednoho TESL programu na plný úvazek na dva na plný úvazek a dva on-line programy TESL. Na komunikativní výuku jazyků (CLT), Via TESL Diplomová programy založené jsou navrženy tak, aby stejná nebo vyšší požadavky TESL Canada.

Místa

Victoria

VIA Training Centre

Adresa, 1. řádek
Via Training Centre
1012 Douglas St

Victoria, Britská Kolumbie, Kanada
Telefonní číslo
+1 250-590-3085

Programy

Tato škola dále nabízí: