York University - School of the Arts, Media, Performance & Design

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Náš svět stále více potřebuje kreativní myslitele, aby podnítili odvážné nové nápady, vymýšleli transformační zkušenosti a vyvíjeli inovativní řešení globálních výzev. Jako jedno z předních severoamerických center pro vzdělávání v umění uvolní vaši kreativitu na Yorské univerzitě umění, médií, výkonu a designu (AMPD) a připraví vás na vzkvétání ve světě, kde nejdůležitější hodnotou je kreativita.

Toto je vaše příležitost připojit se k Debře Brownové (choreografka Cirque du Soleil), Davidu Quilicovi (viceprezident společnosti Sony / ATV Music Publishing Canada), Georgianě Uhlyarikové (spolupracovnice kurátorky kanadského umění, Galerie umění v Ontariu) a Haelu Kobayashi (výkonná ředitelka) Ředitel Creative Intelligence, University of Technology, Sydney), jak absolventi York AMPD, jednoznačně definují, co dnes znamená kreativita a jak si ji bude představovat zítra.

Naše škola se zavázala k dokonalosti, experimentování a vedení. Učení se praxí je charakteristickým znakem našich programů. Nabízíme intenzivní profesionální školení a hloubková akademická studia v oblasti tance, designu, digitálních médií, filmu, hudby, divadla a výtvarného umění.

Ale disciplinární přísnost je pouze jednou částí zkušenosti AMPD. Vedeni oceněnými umělci a předními vědci se zkušenostmi z reálného světa posouváte hranice mezi uměleckými médii, prozkoumáváte nové technologie a objevujete kreativní stránku jiných oborů. Získáte praktické zkušenosti, prozkoumáte možnosti kariéry a budujete vztahy s potenciálními zaměstnavateli prostřednictvím stáží v terénu, stáží a partnerství školy s kreativním průmyslem a uměleckými organizacemi, od Facebooku po kanadskou scénu.

Máte sen. Toto je váš čas a toto je místo, kde můžete tento sen proměnit v nové způsoby myšlení, nové cesty pro vaši kreativitu a nové cesty k úspěchu po ukončení studia.

Místa

Toronto

Adresa, 1. řádek
4700 Keele Street
M3J 1P3 Toronto, Ontario, Kanada

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium