Amani Institute

Úvod

Read the Official Description

Proč existujeme

Naším posláním je rozvíjet profesionály, kteří vytvářejí sociální dopad.

Vytváříme velmi potřebné talenty a kapacity pro organizace zaměřené na sociální problémy, které umožňují efektivnější práci v celém sociálním sektoru.

Vyvíjíme své poslání vytvářením nových modelů vzdělávání a odborné přípravy, které pomáhají lidem rozvíjet praktické dovednosti a zkušenosti, porozumět vlastní cestě vedení a získávat globální sítě potřebné pro dlouhodobý kariérní úspěch a osobní naplnění.

Naším konečným cílem je vidět co nejvíce lidí, kteří mají kariéru, kde dosahují pozitivního vlivu ve světě.

Naše historie

Amani Institute byl založen v roce 2011 Roshanem Paulem a Ilanem Rabbatem z Indie a Argentiny, kteří měli celkově 25 let zkušeností s prací v oblasti sociálního podnikání na celém světě. Díky své kariéře v obrovsky odlišných částech světa byli svědky první ruky

  1. rostoucí hlad pro smysluplnou kariéru u lidí, se kterými se setkali
  2. poptávka po vysoce kvalitních nadaných organizacích po celém světě a
  3. nedostatky systému vysokoškolského vzdělávání (včetně jejich vlastních špičkových vysokých škol), aby uspokojily tento dvoustranný požadavek

V reakci na široce vnímanou propast mezi vysokoškolským vzděláváním a trhem práce se usilovali o vytvoření Amani Institute - institutu učení se zaměřením na přípravu nové generace vůdců, kteří se zabývají nejnáročnějšími problémy světa. Naše jméno pochází ze svahilského slova pro mír. Kořenové slovo "aman" znamená míru nebo stabilitu v každé zemi v oblouku z Maroka do Indonésie.

Amani Institute otevřel dveře v Nairobi (Keňa) v roce 2013, Sao Paulo (Brazílie) v roce 2015 a Bengaluru (Indie) v roce 2017.

Naše hodnoty

Proč ne univerzita?

McKinsey tvrdí přesvědčivě, že velkou částí problému [nedostatku talentu] je to, že pedagogové a zaměstnavatelé působí v paralelních vesmírech - a že velká část řešení spočívá ve spojení těchto dvou vesmírů. The Economist Velký nesoulad

Tím, že se nezamýšlíme stát se univerzitou, zůstáváme schopni zůstat inovativní s ohledem na náš vzdělávací model, a také být úzce sladěna s potřebami zaměstnavatelů. Je to proto, že zaměstnavatelé, kteří oceňují příchozí zaměstnance, nejsou dostatečně poskytovány univerzitami, a naopak, to, co vysoké školy dělají dobře, nejsou vysoce hodnoceny zaměstnavateli. Ačkoli univerzity čelí rostoucí poptávce, aby poskytly více příležitostí pro zkušenostní učení profesního rozvoje, jejich orientace na akademické výsledky znamená, že nemohou poskytnout to, co zaměstnavatelé nejvíce zajímají. Díky rozsáhlé spolupráci s univerzitami doufáme, že podpoříme jejich přechod k typu vzdělání, které si studenti i zaměstnavatelé přáli.

Náš vlajkový program

375 Členové z 52 zemí již absolvovali studium. Program pro správu sociálních inovací probíhá dvakrát ročně po dobu 9 měsíců: 5 měsíců online a 4 měsíce v Keni, Indii nebo Brazílii. Všechny třídy se konají v angličtině. Částečné stipendium k dispozici.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Executive courses »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Contact
Adresa destinace
Insecta Center, 2nd floor, Braeside Gardens, off Muthangari Road, Lavington,
Nairobi, Nairobi County, KE
Social Media
Adresa destinace
Berlie Cross Road, 27, Magrath Rd, Ashok Nagar, Bengaluru, Karnataka 560025
Bengaluru, Karnataka, IN