Přečtěte si oficiální popis

Společnost LCI Education otevřela své dveře ve světě v roce 1959 v kanadském Montrealu. Již více než 50 let vybudovala vzdělávací model, který překračuje hranice a nabízí všem studentům po celém světě mnoho kreativních možností.

V roce 1997 do školy přišla do Kolumbie a dnes má areály v Bogoté a Barranquille.

Univerzita je uznávána jako jedna z největších na světě pro své školy v oblasti designu, kuchyně a aplikovaného umění.

Studovat s námi

Jako součást této důležité sítě mezinárodního vzdělávání nám dává možnost mít 23 areálů na 5 kontinentech, poskytovat kvalitní školení s nejlepšími učiteli a profesionály v různých oblastech a příležitost k mobilitě, znát jiné kultury, jazyky a nové přátele.

Školení v krátkém čase

Naše akademické programy trvají mezi 6 a 7 semestry, tj. 24 měsíců nebo 28 měsíců, v závislosti na kariéře, kterou absolvujete a budete absolvovat a být schopni se specializovat na jednu z našich kanceláří po celém světě nebo dělat titul na kterékoli univerzitě které mají dohody prostřednictvím Oriju.

Titul (Kanada a Kolumbie)

Když obdržíte svůj diplom LCI Barranquilla Bogotá, akreditovaný ministerstvem školství v Kolumbii, obdržíte také diplom LaSalle College Montreal, který potvrzuje, že jste absolvoval studium v ​​mezinárodní instituci.

Programy se vyučují na:
  • španělština

Tato škola dále nabízí:

Diplom

LCI Bogotá

Máte rádi kreslení, design a vidět věci z jiné perspektivy, vždy chtěli proměnit své nápady do komické, počítačové animace, nebo vytvořit představu o produktu? ... [+]

SNIES 54557 BOGOTA LCI. Min SNIES 91.444 LCI Education Barranquilla Min. Vzdělání

Navrhněte svou budoucnost právě teď!

Máte rádi kreslení, design a vidět věci z jiné perspektivy, vždy chtěli proměnit své nápady do komické, počítačové animace, nebo vytvořit představu o produktu?

Seznamte se s našimi výhody

Design vymýšlí sám každý den a vidět nové trendy a příležitosti, a tak nabízíme dynamický program, který vám dá několik nástrojů, které vám pomohou explodovat svou kreativitu a talent s nejlepšími učiteli a mezinárodní vzdělávací LCI vzdělávání na který se vztahuje naší sítě.

Co čekáte připojte se k naší komunitě?... [-]

Kolumbie Bogota
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
LCI Bogotá

Chtěli jste někdy vytvořit si vlastní sbírku, nebo vést tým produkce do zahraničí, hledáte uznávané instituce, která nabízí nástroje a nejlepší školení pro desempeñarte v ... [+]

SNIES 54739 BOGOTA LCI. Min SNIES 91.446 LCI Education Barranquilla Min. Vzdělání

Navrhněte svou budoucnost právě teď!

Chtěli jste někdy vytvořit si vlastní sbírku, nebo vést tým produkce do zahraničí, hledáte uznávané instituce, která nabízí nástroje a nejlepší školení pro desempeñarte v módním průmyslu. Práce s některými z nejlepších konstrukčních skupin na světě, nebo svítí jako nezávislý designér?

Seznamte se s našimi výhody

Už jste někdy snili rozšířit své obzory a vzít svůj talent ukázat, co jste z? Můžete začít své studium v ​​Kolumbii a specializují v Evropě.

Co čekáte připojte se k naší komunitě?... [-]

Kolumbie Bogota
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
28 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
LCI Bogotá

Chcete otevřít si vlastní restauraci, či šéfkuchař významného hotelu kdekoli na světě, vytvořit si vlastní catering podnikání nebo pracovat pro nadnárodní potravinářské s ... [+]

SNIES 90572 BOGOTA LCI Min. Vzdělání

Připravte svou budoucnost právě teď!

Seznamte se s našimi výhody

Chcete otevřít si vlastní restauraci, či šéfkuchař významného hotelu kdekoli na světě, vytvořit si vlastní catering podnikání nebo pracovat pro nadnárodní potravinářské společnosti?

Co čekáte připojte se k naší komunitě?

Aby se to stalo!

VÝHODY studovat u nás Studium v ​​kratším čase - Naučte se, jak vytvořit svůj vlastní restauraci - rozvíjí dovednosti v oblasti výživy - New curriculum, kde najdete z vegetariánské kuchyně, arabština a jídlo styling - Stáže v zahraničí - Členové kolumbijské Akademie gastronomii - Máme vlastní restauraci LaCademia Naši absolventi PROFIL ... [-]
Kolumbie Bogota
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
28 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
LCI Bogotá

Náš program je průkopníkem v tvorbě mezinárodní sítě škol scenérie, platformu pro setkávání a realizaci evropských a dalších mezinárodních standardů trendy v akademickém ... [+]

SNIES 91392 BOGOTA LCI Min. Vzdělání

Sestavte si svou budoucnost ještě dnes!

Chtěli byste být za vytváření souborů divadla, filmu a televize, být součástí tvůrčího týmu a musí být schopen přispět svými nápady hudebních, výtvarných a dramaturgických události?

Seznamte se s našimi výhody

Stavět magické světy a vytvořit úžasné, aby zůstali naživu ve hře postavy, filmu nebo seriálu. Co čekáte připojte se k naší komunitě?

Aby se to stalo!

VÝHODY studovat u nás

Náš program je průkopníkem v tvorbě mezinárodní sítě škol scenérie, platformu pro setkávání a realizaci evropských a dalších mezinárodních standardů trendy v akademickém roce.... [-]

Kolumbie Bogota
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
LCI Bogotá

Přemýšleli jste o tom, že součástí výstavy, divadelní umění a audiovizuální produkci, v zákulisí a být schopen přeložit ruce příběh, charakterizovat postavu nebo vytvořit ... [+]

SNIES Code 103279 LCI Bogotá

Přemýšleli jste o tom, že součástí výstavy, divadelní umění a audiovizuální produkci, v zákulisí a být schopen přeložit ruce příběh, charakterizovat postavu nebo vytvořit stovky skutečných nebo fantasy situace s lidmi, nebo herci?

Seznamte se s našimi výhody

LCI Bogotá dosáhl nový program, který vás bude milovat, s jedinečným a nastavitelnou tvoří perfektní pracovní den. Program je strukturován podle modulů, tj každý termín trvá 15 týdnů, ale předměty v závislosti na své specifičnosti posledních 8 nebo 6 nebo 12 týdnů, a myšlenka je, aby jejich propagaci jednotlivě.

My aktiva v oblasti životního prostředí a odborných učitelů.... [-]

Kolumbie Bogota
Leden 2020
španělština
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině