LCI Bogotá

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Společnost LCI Education otevřela své dveře ve světě v roce 1959 v kanadském Montrealu. Již více než 50 let vybudovala vzdělávací model, který překračuje hranice a nabízí všem studentům po celém světě mnoho kreativních možností.

V roce 1997 do školy přišla do Kolumbie a dnes má areály v Bogoté a Barranquille.

Univerzita je uznávána jako jedna z největších na světě pro své školy v oblasti designu, kuchyně a aplikovaného umění.

Studovat s námi

Jako součást této důležité sítě mezinárodního vzdělávání nám dává možnost mít 23 areálů na 5 kontinentech, poskytovat kvalitní školení s nejlepšími učiteli a profesionály v různých oblastech a příležitost k mobilitě, znát jiné kultury, jazyky a nové přátele.

Školení v krátkém čase

Naše akademické programy trvají mezi 6 a 7 semestry, tj. 24 měsíců nebo 28 měsíců, v závislosti na kariéře, kterou absolvujete a budete absolvovat a být schopni se specializovat na jednu z našich kanceláří po celém světě nebo dělat titul na kterékoli univerzitě které mají dohody prostřednictvím Oriju.

Titul (Kanada a Kolumbie)

Když obdržíte svůj diplom LCI Barranquilla Bogotá, akreditovaný ministerstvem školství v Kolumbii, obdržíte také diplom LaSalle College Montreal, který potvrzuje, že jste absolvoval studium v ​​mezinárodní instituci.

Místa

Bogota

Adresa, 1. řádek
LCI Bogotá Calle 77A # 13-12
Bogota, Bogota, Kolumbie