Universidad de La Sabana - Department of Foreign Languages and Cultures

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

128669_rsz_helena-lopes-uze35tk5uoa-unsplash.jpg

Katedra jazyků a kultur nabízí kvalitní španělský program mezinárodní komunitě a cizincům žijícím v Kolumbii. Výuka probíhá na univerzitním kampusu v akademickém, bezpečném a vynikajícím prostředí služeb.

Studenti, vysokoškoláci a studenti, mladí lidé, dospělí, odborníci a vedoucí pracovníci najdou naše kurzy jako nejlepší možnost zlepšit komunikativní kompetence v jazyce a budou mít příležitost dozvědět se o kolumbijské a latinskoamerické kultuře.

Všechny kurzy španělštiny jsou doplněny velkým množstvím kulturních aktivit a mimoškolních kurzů, které obohacují zkušenost. Účastníkům se nabízí také flexibilita v počtu týdnů, které chtějí studovat, a počáteční datum kurzu. Třídy začínají každý týden v pondělí.

Učte se španělsky s námi Zamilovat se do Kolumbie a její kultury.

O našich kurzech

Budete pracovat na 4 jazykových dovednostech: psaní, mluvení, čtení a poslechu (budete po celou dobu trénovat novou slovní zásobu a gramatiku). Poskytneme vám průvodce třídy, takže nebudete muset kupovat žádný další materiál; budete potřebovat pouze slovník.

Naše kurzy jsou velmi flexibilní, můžete si vybrat, kolik týdnů budete studovat a kdy začít. Třídy začínají každý pondělí, takže si můžete zvolit datum zahájení kurzu.

Máme různé kurzy, z nichž si můžete vybrat:

  • Obecný kurz Španělska (15 hodin španělštiny týdně)
  • Intenzivní kurz španělštiny (20 hodin španělštiny týdně)
  • Obecná španělská kurz dobrovolné práce
  • Jedno na jedné lekci

Ceny

Cena se liší v závislosti na počtu týdnů, které u nás budete studovat, a na typu, který budete samozřejmě brát.

Můžete se připojit k některým z kurzů, které má Universidad de La Sabana pro své studenty. Sdělte nám, která témata vás zajímají, abychom vám mohli najít kurz. Tento kurz nebude mít známky, je pouze pro docházku a neznamená to další náklady.

* To platí pouze pro studenty, kteří pobývají 2 a více měsíců.

Jednou týdně plánujeme dobrovolné kulturní aktivity, jako například návštěvy muzeí, přírodních parků, centra města Bogota, restaurace, mimo jiné. * V ceně jsou zahrnuty pouze některé aktivity.

Jednou týdně jsou uvedeny latino-americké taneční kurzy. Žádné další náklady na tuto činnost.128658_rsz_eliott-reyna-jcepn62owl4-unsplash.jpg

Umístění

Univerzita se nachází v Chía, pouhých 7 kilometrů od Bogoté. Má krásný areál s vynikajícími zařízeními.

V La Sabana je skvělé akademické prostředí a mnoho různých aktivit. Kromě toho je Bogotá kosmopolitní město, které svým návštěvníkům nabízí mnoho možností pro zábavu, sport, noční život, restaurace a aktivity.

Jak se zaregistrovat?

1. Vyplňte přiložený registrační formulář.

2. Proveďte test umístění (přes Skype nebo na místě). Budeme muset naplánovat rozhovor na skype k určení španělské úrovně, což trvá 15 minut. Dejte nám prosím vědět, který den funguje pro vás to nejlepší.

3. Proveďte platbu kurzu (počet týdnů, které jste si vybrali). V případě, že jste již zahájili program a rozhodnete se zvýšit počet týdnů, náklady na týden budou levnější.

Platbu lze provést:

Bankovní převod: Požádejte o kódy univerzity, se kterými můžete platbu uskutečnit ve vaší zemi ve vaší zemi, tato platba je pouze za USD

Chcete-li zaplatit v kolumbijských pese, můžete:

1. Vložit v libovolné bance Bancolombia v Kolumbii

2. Hotovost nebo kreditní karta na univerzitě

Jakmile platbu zašlete, zašlete prosím kopii na můj e-mail a pošlu vám dopis o přijetí a certifikát univerzity pro vaše vízum, pokud je to zapotřebí. Také nám zašlete kopii cestovního pasu.

4. Máte PIP (Povolení vstupu a trvalosti) nebo Studentské vízum.

Pokud budete pobývat v Kolumbii méně než 3 měsíce a jste sídlícím v zemi, která nepotřebuje turistickou vízum na návštěvu Kolumbie. Vytiskněte akceptační dopis a ukažte mu Imigrační důstojník na letišti El Dorado v Bogotě; dostanete PIP 5 razítko ve svém cestovním pasu, což znamená "Povolení vstupu a trvalosti" a používá se pro lidi, kteří se chystají na krátké kurzy. Tyto dvě možnosti vám umožní studovat v Kolumbii.

5. Zajistěte zdravotní pojištění a nehodu s mezinárodním pokrytím, které jsou k dispozici na dobu, po kterou plánujete zůstat v zemi, a pošlete naskenovanou kopii do tohoto e-mailu: spanishprogram@unisabana.edu.co

112174_WhatsApp-Image-2019-01-16-at-12.34.35-PM-1.jpg

Místa

Chío

Adresa, 1. řádek
Campus del Puente del Común, Km. 7, Autopista Norte de Bogotá. Chía, Cundinamarca, Colombia.
Chío, Cundinamarca, Kolumbie

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium