Outward Bound Costa Rica

Úvod

Read the Official Description

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • španělština

Vidět Summer courses » Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

GAP YEAR & SEMESTER COURSES

Campus forma Denní studium 65 - 85 dny February 2019 Kostarika San José

[+]

Výuka zahrnuje veškeré prostory a lekce, technické vybavení, kurzy a vnitrostátní dopravu.

[-]

Skupinové programy

Campus forma Denní studium 3 - 85 dny Přihlašování započato Kostarika San José

Skupinové kurzy využívají učebnu založenou na divočině, služební učení a kulturní ponoření, aby kultivovaly vedení, budování týmu a osobní růst v dvojjazyčném prostředí. [+]

Kurzy španělského jazyka a kultury jsou jádrem naší organizace, odhalující Kostariku, kterou většina nikdy nebude mít možnost zažít. Činnosti se pohybují od trekingu přes vzdálený deštný prales s místními průvodci a praktikujícími jazykovými dovednostmi až po tradiční jídla společně s homestay a přispívá k udržitelnému životnímu a ochranářskému úsilí.

[-]

Letní kurzy

SUMMER EXPEDITION COURSES

Campus forma Denní studium 2 - 8 týdnů February 2019 Kostarika San José

[+]

Objevte pravý smysl "mimo zbitou cestu", jak se vydáte na hluboké džungle, kde si úžasné deštné lesy, kaskádovité vodopády a vinoucí se řeky oba úžasují a vyzývají vás.

Chyťte své první vlny nebo vylepšujte své dovednosti v oblasti surfování, když se budete pohybovat po boku našich zkušených profesionálních instruktorů a získáte certifikáty americké pomoci Červenému kříži a CPR.

ROZŠÍŘENÍ PACIFIC SURF & CERT

Využijte 8 dní učení se pro surfování nebo honování svých schopností, když se budete pohybovat po boku našich zkušených profesionálních instruktorů a zajistíte vaše odhodlání zůstat v bezpečí ve vodě tím, že získáte vaše certifikace Červeného kříže pro první pomoc a CPR.... [-]