Přečtěte si oficiální popis

Proč Outward Bound Costa Rica ?

Vidíme, jak studenti a dospělí přišli z našich kurzů se silnějšími vedoucími dovednostmi, lepšími znalostmi o světě kolem nich a zjistili, že jsou schopni více, než se domnívají, že je to možné.

Kdo jsme

Outward Bound Costa Rica inspiruje celý život vedením, růstem a závazkem sloužit prostřednictvím učení založeného na dobrodružství. Od roku 1994, vedené vysoce kvalifikovanými a bezpečnostně orientovanými zaměstnanci, jsme absolvovali výukové kurzy s využitím tropických řek Costa Rica, Panamy a Nikaraguy, útesů a deštných pralesů, abychom účastníkům objevili jejich skrytý potenciál a přesunuli se nad rámec toho, co považovali za možné .

Co děláme

Věříme, že rozvíjení vedoucích dovedností, služebních zkušeností, sebeúcty a sebedůvěry je pro studenty a dospělé nejdůležitější - v učebně, na pracovišti, v jejich rodině a ve světě.

Naše kurzy povzbuzují účastníky, aby si navzájem oceňovali silné stránky a rozdíly a žili, pracovali a učili se jako tým. Poskytujeme příležitost jednotlivcům, aby se sami sebe potýkali a uspěli.

Náš vzdělávací model je založen na 70 letech výuky prostřednictvím zkušenostního učení. Další informace naleznete na našem blogu.

Kde jsme sloužili109702_Website-Map_Final-Map-1.jpg

Kdy se můžete připojit k nám

Letní

Rozvíjejte životně důležité dovednosti, vystavujte se místním tradicím Kostariky a Panamy a překračujte sebe samé meze při trekingu vzdáleném deštném pralese, boji s bílými vodopády a zachycující vlny na světových tropických surfových přestávkách.

Vlastní kurzy

Přijďte kdykoliv vytvořením vlastního vlastního kurzu a vezměte své přátele, vojáky, rodinu nebo spolupracovníky na expedici Outward Bound Costa Rica do Kostariky, Panamy nebo Nikaraguy.

Semestr

Ideální pro vysokoškoláky a absolventy středních škol, kteří chtějí otestovat svou houževnatost a kultivovat svůj osobní styl vedení v jedinečné tropické divočině Kostariky, Panamy a Nikaragy.

Dívčí skautské destinace

Outward Bound Costa Rica je důvěryhodným partnerem dívčích skautů z USA již více než 10 let, které se účastní kurzů kurzu Destination Girl Scout.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Outward Bound Costa Rica

Jaký je nejlepší způsob, jak prozkoumat dvě země střední Ameriky? Vydejte se na běžeckou expedici s Outward Bound Costa Rica a vyrazte z Karibiku do Pacifiku! Náš expedič ... [+]

Jaký je nejlepší způsob, jak prozkoumat dvě země střední Ameriky? Vydejte se na běžeckou expedici s Outward Bound Costa Rica a vyrazte z Karibiku do Pacifiku! Náš expediční semestr Pobřežní pobřeží je 85denní kurz s pohlcující cestou pěšky po údolích a bujných deštných pralesů po dobu 26 dní.

Budete mít příležitost vyčistit vaše španělštiny a ponořit se do tradice z Kostariky, a to prostřednictvím rodiny s rodinou ve venkovské oblasti. Zvyšte své vedení a raft-vedení dovedností prostřednictvím náročné a vzrušující whitewater výlety rafting. Prozkoumejte vzdálené tropické ostrovy na kajaku a zachyťte vlny na světově proslulých plážích.... [-]

Kostarika Cartago
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 semestr
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Outward Bound Costa Rica

Chcete-li skutečně přežít ve venkovním prostředí, potřebujete víc než správné dovednosti. Musíte být také pravým vůdcem, který je vybaven základním výcvikem v záchranné a ... [+]

Chcete-li skutečně přežít ve venkovním prostředí, potřebujete víc než správné dovednosti. Musíte být také pravým vůdcem, který je vybaven základním výcvikem v záchranné a divoké lékařské péči. Dozvíte se o tom a další prostřednictvím zábavného semestru s Outward Bound Costa Rica !

Projděte školení o tom, že se stanete profesionálem ve venkovním prostředí a pomůže vám získat potřebné vůdčí schopnosti v přírodě. S naším vedením semestrem se naučíte řídit rafty dolů zuřícími řekami, organizovat záchranu, nastavit záchranné systémy, vedoucí skupiny přes deštný prales, dát divočinu lékařské péče a potápět světové špičky. Zapojte se s místními obyvateli, kteří vás naučí přežít v diktátu v Kostarice.... [-]

Kostarika Cartago
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 semestr
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Letní kurzy

Outward Bound Costa Rica

Dospělí ve věku 19 a více let mohou objevit Costa Rica v jednom akčním týdnu! Začněte s deštným pralesem, který vás přivede do srdce Kostarické krajiny a jejích tradic. N ... [+]

Dospělí ve věku 19 a více let mohou objevit Costa Rica v jednom akčním týdnu!

Začněte s deštným pralesem, který vás přivede do srdce Kostarické krajiny a jejích tradic. Naučte se, jak se budete pohybovat v husté tropické džungli, do řady venkovských domů, kde objevíte pomalejší rytmus života, který inspiruje životní styl "pura vida". Zaveďte vodopád na 80 stop a zahrajte cukrovou třtinu před odjezdem z džungle a začněte svou plážovou fázi. Zatímco podél pobřeží Tichého oceánu uzavřete své zkušenosti v Kostarice v Národním parku Manuel Antonio tím, že se učíte na surfování nebo boogie palubě s našimi zkušenými instruktory.

** Tento kurz může být kombinován s 19 Panama Scuba... [-]

Kostarika Cartago
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 týden
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Outward Bound Costa Rica

Dospělí ve věku 19 a více let mohou objevit Panamu a ochutnat Kostariku v jednom akčním týdnu! Objevte přirozené zázraky Panamských ekosystémů a pohlcujte panamský způsob ... [+]

Dospělí ve věku 19 a více let mohou objevit Panamu a ochutnat Kostariku v jednom akčním týdnu!

Objevte přirozené zázraky Panamských ekosystémů a pohlcujte panamský způsob života, zatímco se učíte potápění a mořský kajak. Začněte své dobrodružství výpravou na mořském kajaku přes tropické ostrovy souostroví Bocas del Toro. Tam, vydělat si NAUI scuba certifikaci při potápění mezi živými korálovými útesy, barevnými rybami, mangrovy a potopenou lodí.

** Tento kurz může být kombinován s kurzem 19 Costa Rica Rainforest Trek pro nezapomenutelný dvoutýdenní zážitek.

Hlavní body programuZískejte příležitost se spojit s hlubokými ponory a nočními ponory, pokud máte již certifikaci výcviku.Získejte zkušenost s životem v malé ostrovní komunitě v Panamě nebo ve vzdálených deštných pralesích v horách Kostariky.Ponořte se do karibských tradic a kultury v Panamě.Získejte certifikát pro potápěče po dokončení programu.Vytvořte vazbu s dvousměsíčkami z celého světa.Itinerář... [-]
Kostarika Cartago
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 týden
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Outward Bound Costa Rica

Dospělí ve věku 19 a více let mohou objevit Kostariku a Panamu ve dvou akčních týdnech pro dobrodružství jednou za život. ... [+]

Dospělí ve věku 19 a více let mohou objevit Kostariku a Panamu ve dvou akčních týdnech pro dobrodružství jednou za život.

Naše letní kurzy nejsou jen pro studenty, ale také pro dospělé! To je vaše příležitost ustoupit od vašeho každodenního života a zamyslet se nad tím, co je pro vás důležité při potápění v tropických vodách Panamy nebo při trekkingu ve svěžích deštných pralesích Kostariky.

Vyberte si jeden z níže uvedených kurzů nebo je kombinujte, abyste si vytvořili ideální dvoutýdenní letní dobrodružství.

Panama - 1. týden (6. - 13. července)

Objevte přirozené zázraky Panamských ekosystémů a pohlcujte panamský způsob života, zatímco se učíte potápění a mořský kajak. Začněte své dobrodružství výpravou na mořském kajaku přes tropické ostrovy souostroví Bocas del Toro. Tam, vydělat si NAUI scuba certifikaci při potápění mezi živými korálovými útesy, barevnými rybami, mangrovy a potopenou lodí.... [-]

Kostarika Cartago
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 - 2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Welcome to Outward Bound Costa Rica