Outward Bound Costa Rica

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč Outward Bound Costa Rica ?

Vidíme, jak studenti a dospělí přišli z našich kurzů se silnějšími vedoucími dovednostmi, lepšími znalostmi o světě kolem nich a zjistili, že jsou schopni více, než se domnívají, že je to možné.

Kdo jsme

Outward Bound Costa Rica inspiruje celý život vedením, růstem a závazkem sloužit prostřednictvím učení založeného na dobrodružství. Od roku 1994, vedené vysoce kvalifikovanými a bezpečnostně orientovanými zaměstnanci, jsme absolvovali výukové kurzy s využitím tropických řek Costa Rica, Panamy a Nikaraguy, útesů a deštných pralesů, abychom účastníkům objevili jejich skrytý potenciál a přesunuli se nad rámec toho, co považovali za možné .

Co děláme

Věříme, že rozvíjení vedoucích dovedností, služebních zkušeností, sebeúcty a sebedůvěry je pro studenty a dospělé nejdůležitější - v učebně, na pracovišti, v jejich rodině a ve světě.

Naše kurzy povzbuzují účastníky, aby si navzájem oceňovali silné stránky a rozdíly a žili, pracovali a učili se jako tým. Poskytujeme příležitost jednotlivcům, aby se sami sebe potýkali a uspěli.

Náš vzdělávací model je založen na 70 letech výuky prostřednictvím zkušenostního učení. Další informace naleznete na našem blogu.

Kde jsme sloužili109702_Website-Map_Final-Map-1.jpg

Kdy se můžete připojit k nám

Letní

Rozvíjejte životně důležité dovednosti, vystavujte se místním tradicím Kostariky a Panamy a překračujte sebe samé meze při trekingu vzdáleném deštném pralese, boji s bílými vodopády a zachycující vlny na světových tropických surfových přestávkách.

Vlastní kurzy

Přijďte kdykoliv vytvořením vlastního vlastního kurzu a vezměte své přátele, vojáky, rodinu nebo spolupracovníky na expedici Outward Bound Costa Rica do Kostariky, Panamy nebo Nikaraguy.

Semestr

Ideální pro vysokoškoláky a absolventy středních škol, kteří chtějí otestovat svou houževnatost a kultivovat svůj osobní styl vedení v jedinečné tropické divočině Kostariky, Panamy a Nikaragy.

Dívčí skautské destinace

Outward Bound Costa Rica je důvěryhodným partnerem dívčích skautů z USA již více než 10 let, které se účastní kurzů kurzu Destination Girl Scout.

Místa

Cartago

Adresa, 1. řádek
Calle Vindas
30307 Cartago, Provincie Cartago, Kostarika