Tico Lingo

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Tico Lingo byla založena v roce 2015 jako malé, vysoce kvalitní jazykové a kulturní centrum zaměřené na nabízení nejvíce jedinečné a originální zkušenosti z výuky z Kostariky. Od otevření jsme učil studenty z více než třiceti různých zemí po celém světě a nadále jsme oslovovali nové studenty, kteří hledali španělský jazyk.

Náš úspěch je založen na našem odhodlání dosáhnout kvality a nejvyšší úrovně služeb a personalizace studentů. Neustále investujeme do profesionálních zaměstnanců a nabízejeme vlastní programové možnosti, abychom zajistili, že s každým z našich studentů nebudou nic společného.

Proč si vybrat Tico Lingo ?

Výborné výsledky

Díky našemu vzdělání, komplexním zdrojům a fenomenálním zaměstnancům jsme schopni zajistit, aby studenti získali co možná nejlepší zkušenosti z výuky v Kostarice. Bez ohledu na váš věk, domácí kulturu nebo zázemí ve španělštině, můžeme slibovat obohacující zkušenost, která nejen vás naučí, jak mluvit nový jazyk, ale také otevřete oči krásné kostarické kultuře.

Naši profesionální instruktoři

Se zkušenostmi v Kostarice a mezinárodně po celém světě jsou naši profesionální španělští instruktoři nejlepší v tom, co dělají. Instruktoři pracují se skupinami maximálně 6 studentů, aby vytvořili prostředí zaměřené na španělské konverzace a mluvení. Mluvit je důležité! A vyzýváme naše studenty, aby s našimi instruktory hovořili výhradně španělsky ve třídě.

Naše bezpečnostní slib

Ano, víme, že učit se španělsky v Kostarice je důležité, ale bezpečnost v Kostarice je absolutně prioritou. Zaměstnanci společnosti Tico Lingo jdou dál a dál, aby vás učinili co nejbezpečnějším, ačkoli zde v naší krásné zemi.

Komunita a dobrovolnictví

Tico Lingo je zastáncem společenského dosahu a rozvoje. Jednou za měsíc otvíráme školní dny na komunitní programy v Kostarice, které potřebují místo k organizaci. Nabízíme naši finanční podporu veřejným školám, komunitním sdružením, střední škole, úklidu ulic a dalším. Vaše dolary pomáhají naší komunitě v Kostarice!

Místa

Heredia

Adresa, 1. řádek
las calles 8 y la avenida 11 y 13
40103 Heredia, Heredia Province, Kostarika