Přečtěte si oficiální popis

Tico Lingo byla založena v roce 2015 jako malé, vysoce kvalitní jazykové a kulturní centrum zaměřené na nabízení nejvíce jedinečné a originální zkušenosti z výuky z Kostariky. Od otevření jsme učil studenty z více než třiceti různých zemí po celém světě a nadále jsme oslovovali nové studenty, kteří hledali španělský jazyk.

Náš úspěch je založen na našem odhodlání dosáhnout kvality a nejvyšší úrovně služeb a personalizace studentů. Neustále investujeme do profesionálních zaměstnanců a nabízejeme vlastní programové možnosti, abychom zajistili, že s každým z našich studentů nebudou nic společného.

Proč si vybrat Tico Lingo ?

Výborné výsledky

Díky našemu vzdělání, komplexním zdrojům a fenomenálním zaměstnancům jsme schopni zajistit, aby studenti získali co možná nejlepší zkušenosti z výuky v Kostarice. Bez ohledu na váš věk, domácí kulturu nebo zázemí ve španělštině, můžeme slibovat obohacující zkušenost, která nejen vás naučí, jak mluvit nový jazyk, ale také otevřete oči krásné kostarické kultuře.

Naši profesionální instruktoři

Se zkušenostmi v Kostarice a mezinárodně po celém světě jsou naši profesionální španělští instruktoři nejlepší v tom, co dělají. Instruktoři pracují se skupinami maximálně 6 studentů, aby vytvořili prostředí zaměřené na španělské konverzace a mluvení. Mluvit je důležité! A vyzýváme naše studenty, aby s našimi instruktory hovořili výhradně španělsky ve třídě.

Naše bezpečnostní slib

Ano, víme, že učit se španělsky v Kostarice je důležité, ale bezpečnost v Kostarice je absolutně prioritou. Zaměstnanci společnosti Tico Lingo jdou dál a dál, aby vás učinili co nejbezpečnějším, ačkoli zde v naší krásné zemi.

Komunita a dobrovolnictví

Tico Lingo je zastáncem společenského dosahu a rozvoje. Jednou za měsíc otvíráme školní dny na komunitní programy v Kostarice, které potřebují místo k organizaci. Nabízíme naši finanční podporu veřejným školám, komunitním sdružením, střední škole, úklidu ulic a dalším. Vaše dolary pomáhají naší komunitě v Kostarice!

Programy se vyučují na:
  • Spanish (Mexican)

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Tico Lingo

Naše španělské programy pro dospělé jsou navrženy tak, aby co nejrychleji umožnily studentům hovořit s konverzační španělštinou Nabízíme různé možnosti programu, z nichž ... [+]

Naše španělské programy pro dospělé jsou navrženy tak, aby co nejrychleji umožnily studentům hovořit s konverzační španělštinou Nabízíme různé možnosti programu, z nichž každý zahrnuje španělské jazykové kurzy a ubytování v rodném domě. Mnoho studentů zaznamenalo drastické zvýšení fluktuace španělského jazyka po 3 až 4 týdnech.

Doba trvání programu je flexibilní , v rozmezí od 1 do 16 týdnů .

Zahrnuty do každého programu:

Vyzvednutí na letištiZkouška umístění, abyste zajistili správné vyrovnáníCelosvětová prohlídka Heredie s mapouTřídy konverzace s místními obyvateliDiplom pro absolvování kurzu

Základní španělský imerzní program... [-]

Kostarika Heredia
Přihlašování započato
španělština
Denní studium
1 - 16 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Tico Lingo

Kombinace intenzivních španělských tříd, každodenních kulturních akcí a víkendových dobrodružných turné, cílem španělského tábora Teen je plně se ponořit do studentů kult ... [+]

Kombinace intenzivních španělských tříd, každodenních kulturních akcí a víkendových dobrodružných turné, cílem španělského tábora Teen je plně se ponořit do studentů kultury a komunity v Kostarice.

Tábor zdůrazňuje studium a získání španělštiny prostřednictvím kulturního ponoření. Studenti budou nejen odcházet se zvýšenou úrovní španělštiny, ale také novou světskou a kulturní perspektivou života ... a dobrodružství, které můžete sdílet s každým doma!

Věkové skupiny: 13 - 18 let Doba trvání: 3 týdny

Podrobnosti o programu

Letní tábor Teen Spanish Immersion Summer běží po dobu tří týdnů a kombinuje intenzivní španělské kurzy, každodenní kulturní aktivity a víkendové výlety. Je to all-inclusive program, který nabízí dospívajícím vše, co potřebuje, aby se naučili, ponořili se a odešli s tou dobrodružnou dobou.... [-]

Kostarika Heredia
Únor 2020
španělština
Denní studium
3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Tico Lingo - Costa Rican Spanish Immersion School

Matthew, USA | Tico Lingo Spanish School Student Interview

Interview with Tico Lingo Spanish Professor Freddy