Airtravel Aviation Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

AIR TRAVEL Aviation Academy byla založena s cílem poskytnout finančně i prakticky všichni s možností získání celosvětově uznávaná diplom. Naším cílem je profesionálně trénovat naše studenty na nejvyšší úrovni a vybavit je znalostmi, školení a potřebných dovedností s cílem zajistit našim studentům úspěšný vstup do své kariéry.

Výcvikové středisko na Kypru, oba uděleny profesionálně a uznané IATA (International Air Transport Association), máme potenciál trénovat stovky odborníků v oblasti letectví a podniků každý rok, se závazkem kariérního růstu pro pracovní síly, která udržuje náš průmysl bezpečné a udržitelného.

Pochopení vzdělávacích postupů na mezinárodních norem a předpisů průmyslu, zajištění kurzů a řešení zjištěných problémů na pracovišti.

Letecká doprava Aviation Academy nabízí flexibilní tréninkové řešení - ve třídách, vzdálenost, nebo podniku - pokrývající všechny rozpočty a potřeby. Ať už jste nezkušení nebo znalce, jedinou mezinárodně schválený vzdělávací akademie, zaručuje úspěch pro své profesionální kariéru v letectví a cestovního ruchu.

V roce 2011 IATA & HARVARD spojily své síly, aby nabízet správu v oblasti letectví a cestovního ruchu. Naše školení Akademie má tu čest nabídnout diplom z Harvardovy univerzity.

Získat výhodu výběru programu z IATA kurzy IATA-HARVARD Vedení a DIPLOMOVÉ Management, uspět na trhu práce, zjištění, že máte určitou výhodu oproti většině svých konkurentů. Letecká doprava Letecká Akademie má jako svůj hlavní účel, vzdělávat a připravovat příští generaci odborníků v letectví a cestovního ruchu.

Profesionálové již pracuje, ale chtěli příležitost zlepšit své znalosti? My vám opět nabídne speciální intenzivní programy s IATA / HARVARD těsnění.

S těmito vzdělávacích programů, letecká doprava Aviation Academy ve spojení s IATA a HARVARD to vše přispívá k další generaci leteckých společností a cestovních pracovníků po celém světě.

AirTravelProfile

Místa

Strovolos

Adresa, 1. řádek
41 Stavrou Avenue
2035 Strovolos, Nicosia, Kypr