Crew Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

CA letecké správy

CA Aviation Management Services Ltd je založená letecká společnost, která nabízí a) rozsáhlé B2B poradenské služby a b) kvalifikované vzdělávací kurzy pro jednotlivce i firmy prostřednictvím své CA Crew Academy .

Jako tým máme rozmanité poznatky o všech aspektech leteckého průmyslu a my jsme připraveni ho sdílet. Můžeme nabídnout kurzy na míru v našich prostorách nebo kdekoliv si zákazníci přejí a mohou splnit požadavky letecké společnosti.

Společnost CA Aviation Management Services nabízí leteckým společnostem a jednotlivcům nákladově efektivní výcvikové kurzy pro výcvik v oblasti bezpečnosti pro palubní průvodčí, piloty a pozemní personál. Náborové služby jsou k dispozici také pro zkušené i neprofesionální letušky.

CA Crew Academy je schválená organizace pro výcvik (ATO 007) od Kyperského ministerstva civilního letectví podle předpisů EASA. CA Crew Academy nabízí certifikované vzdělávací kurzy, které jsou uznávány po celém světě.

Crew Academy se přesouvá do další fáze vývoje zavedením pilotního výcviku Flight Simulator do svých aktivit během roku.

Řídící tým

Jsme týmem vysoce kvalifikovaných leteckých profesionálů řízených naším společným cílem sdílet naše znalosti a zkušenosti. Rádi pomáháme lidem dosáhnout vysokých osobních standardů a společností, které zlepšují své kompetence. Náš tým spojil své síly s cílem dosáhnout vysoké úrovně bezpečnosti prostřednictvím kvalitního školení a služeb. Věříme ve vytváření synergií s našimi klienty, abychom dosáhli dokonalosti!

href = "https://www.cacrewacademy.com

tel: 0035724323288

Místa

Larnaca

Adresa, 1. řádek
19A Iacovou Patatsou, Aradippou, 7101
LARNACA,
CYPRUS

7101 Larnaca, Larnaca, Kypr
Telefonní číslo
0035724323288