Přečtěte si oficiální popis

CA letecké správy

CA Aviation Management Services Ltd je založená letecká společnost, která nabízí a) rozsáhlé B2B poradenské služby a b) kvalifikované vzdělávací kurzy pro jednotlivce i firmy prostřednictvím své CA Crew Academy .

Jako tým máme rozmanité poznatky o všech aspektech leteckého průmyslu a my jsme připraveni ho sdílet. Můžeme nabídnout kurzy na míru v našich prostorách nebo kdekoliv si zákazníci přejí a mohou splnit požadavky letecké společnosti.

Společnost CA Aviation Management Services nabízí leteckým společnostem a jednotlivcům nákladově efektivní výcvikové kurzy pro výcvik v oblasti bezpečnosti pro palubní průvodčí, piloty a pozemní personál. Náborové služby jsou k dispozici také pro zkušené i neprofesionální letušky.

CA Crew Academy je schválená organizace pro výcvik (ATO 007) od Kyperského ministerstva civilního letectví podle předpisů EASA. CA Crew Academy nabízí certifikované vzdělávací kurzy, které jsou uznávány po celém světě.

Crew Academy se přesouvá do další fáze vývoje zavedením pilotního výcviku Flight Simulator do svých aktivit během roku.

Řídící tým

Jsme týmem vysoce kvalifikovaných leteckých profesionálů řízených naším společným cílem sdílet naše znalosti a zkušenosti. Rádi pomáháme lidem dosáhnout vysokých osobních standardů a společností, které zlepšují své kompetence. Náš tým spojil své síly s cílem dosáhnout vysoké úrovně bezpečnosti prostřednictvím kvalitního školení a služeb. Věříme ve vytváření synergií s našimi klienty, abychom dosáhli dokonalosti!

href = "https://www.cacrewacademy.com

tel: 0035724323288

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Crew Academy

Kurz zahrnuje veškerý teoretický a praktický výcvik podle EU 290/2012, příloha V a dodatek 1 k části CC. ... [+]

Kurz zahrnuje veškerý teoretický a praktický výcvik podle EU 290/2012, příloha V a dodatek 1 k části CC.

Obecná teoretická znalost předpisů o letectví a letectví zahrnuje všechny prvky týkající se úkolů a povinností požadovaných od palubních průvodčích.

Komunikace s letovou posádkou, včetně komunikačních technik, společného jazyka a terminologie. Během výcviku se důraz klademe na důležitost účinné komunikace mezi palubními průvodčími.

Úvodní kurz o lidských činitelích (HF) v letectví a řízení letových posádky (CRM)

Manipulace s cestujícími a dohled nad kabinou

Aero-lékařské aspekty a první pomoc:... [-]

Kypr Larnaca
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
15 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Crew Academy

Posádky v kabině, které jsou mimo měnu kvůli nepřítomnosti z letových povinností po dobu delší než 5 let, a posádky v kabině, které jsou držiteli kvalifikací pro neevrops ... [+]

Kabinové posádky, kteří jsou mimo měnu kvůli nepřítomnosti z létajících povinností po dobu delší než 5 let, a posádky v kabině, které jsou držiteli kvalifikací pro neevropské posádky, mohou nyní snadno převést na EASA CABIN CREW ATTESTATION.

Zúčastněte se pětidenního intenzivního kurzu po krátké přípravě a samostudiu.

Kurz zahrnuje veškerý teoretický a praktický výcvik podle EU 290/2012, příloha V a dodatek 1 k části CC.

Obecná teoretická znalost předpisů o letectví a letectví zahrnuje všechny prvky týkající se povinností a povinností požadovaných od palubních průvodčích a zahrnují:

Komunikační školeníLidské faktory a výcvik CRMŠkolení pro pasažéryLékařské aspekty a výcvik první pomociTrénink přežitíNebezpečné zboží aBezpečnostní školení... [-]
Kypr Larnaca
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině