Mesoyios College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Mesoyios College (MC), založená v roce 1998, je jednou z předních soukromých vysokých škol na Kypru se zkušenými a podpůrnými akademickými pracovníky, profesionálním administrativním personálem a vysoce kvalitními zařízeními a prostory na výhodném místě v blízkosti obchodů a veřejné dopravy.

K dispozici jsou různé typy programů, aby vyhovovaly ambicím studentů. MC nabízí řadu akademických titulů v oboru pohostinství, BSc v informatice, BA v oboru Business Administration, jakož i odborné certifikáty a diplomy v rámci přidružené pobočky Mesoyios Business Academy (MBA). Všechny programy jsou akreditovány CyQAA, HRDAuth, LRN-UK, ISM, CNM-UK a dalšími evropskými a americkými institucemi a akreditačními organizacemi.

Společnost MC se specializuje na akademické a odborné vzdělávání v oblasti pohostinství a provozuje kromě svých dobře vybavených hledišť a amfiteátrů několik simulačních laboratoří - na Kypru - pro školení restaurací, barů, úklidů, front office a lázeňských služeb. Studenti se účastní praktických cvičení vedoucích kurzů a získají praktické dovednosti, aby po ukončení studia mohli pokračovat v prosperující kariéře. Mesoyios Neo-Hippokratova akademie, další prestižní součást Mesoyios College , nabízí širokou škálu programů v naturopatické a nefarmakologické medicíně, jako je naturopatie, homeopatie, akupunktura, přírodní výživa, masoterapie a biorezonance. Nejnovější pobočka společnosti Mesoyios College , evropský systém certifikátů počítačových kompetencí (ECCC), je jediný systém na Kypru plně kompatibilní s evropským rámcem DigComp, který poskytuje celou řadu moderních certifikátů digitální způsobilosti.

138782_pexels-photo-3184407.jpeg

Naše cíle

  • Poskytovat všem lidem vysokoškolské a celoživotní vzdělávání bez jakékoli diskriminace.
  • Poskytovat kvalitní vzdělávání pro rozvoj znalostí a dovedností prostřednictvím teoretických a praktických kurzů, aby studenti mohli po ukončení studia rozšířit své možnosti rehabilitace v zaměstnání.
  • Podpořte studenty při rozvoji a profesní kariéře v oboru.

Naše vize

Naší vizí je zlepšování kvality lidského života, být Vysoká škola rozvoje - proslulá kreativitou a inovací. Dosáhneme dokonalosti prostřednictvím transformačních postupů ve výuce, rozvoji studentů a zaměstnanců a podporou profesionálních a komunitních vztahů.

Naše mise

Naším posláním je pomáhat studentům získat komplexní, profesionální a lidské znalostní dovednosti do té míry, do jaké je lze integrovat do společnosti a dosáhnout jejich akademických a profesních cílů. Kromě toho je cílem vysoké školy rozvíjet u studentů zásadní dovednosti v oblasti komunikace, týmového ducha, vedení a řešení / řešení problémů, které jim umožní úspěšně převzít role dohledu a řízení ve světě, který se neustále mění, v evropském měřítku. a celosvětové prostředí vzájemné závislosti.

Naše základní hodnoty a přesvědčení

  • Integrace všech aspektů rovnosti a rozmanitosti do naší firemní kultury a provozních praktik školy.
  • Zajistit bezpečné a zdravé prostředí pro zaměstnance a naše studenty a naši aktivní účast na iniciativách, které usilují o podporu pozitivních standardů pro zaměstnance a studenty.
  • Aktivní propagace studentských hlasů a pozitivní reakce na návrhy a návrhy, které zlepšují účast studentů, jejich zájem a výkon.
  • Aktivní pronásledování a reakce na názory akcionářů, lidských zdrojů školy, studentů, zaměstnavatelů a širší komunity.
  • Etika v našich činnostech.
  • Tvrdě pracovat na zajištění úspěchu všech našich studentů a zvýšení jejich očekávání.

Místa

Limassol

Adresa, 1. řádek
3-5-7 Dimostheni Mitsi
3011 Limassol, Limassol, Kypr

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium