Přečtěte si oficiální popis

Úvod

V dnešním konkurenčním pracovním prostředí, jak můžete snadno zabezpečit všechny vaše ambice? Jak můžete realizovat své nejžádanějších profesních cílů, opustit své ochranné známky na světě a stal se nejúspěšnějším verze sebe? Odpověď je jednoduchá: Odborná praxe.

Tam je svět možností, pokud jde o odbornou přípravu a každý z nich může otevřít nové dveře.

Morgan International nabízí již na míru odborné přípravy řešení pro profesionály a podniky, které chtějí uspět od roku 1995.

Jako první profesionální vzdělávací instituce na Středním východě a s více než 21 let zkušeností v tréninku 70,000 profesionálů po celém světě, Morgan poskytuje individuální přístup a kvalitní učení pomoci splnit vaše profesní cíle. Nabízíme profesionální certifikace, diplomy, foundational certifikáty, technické a soft skills workshopy obstarávat potřeby finance, účetnictví, lidských zdrojů, marketingu a logistiky polí.

Všichni velcí důvody pro výběr Morgan jako svého preferovaného poskytovatele odborné přípravy:

Expert Zkušenost & Upozornění: Morganovi 21 let zkušeností znamená, že kandidáti obdrží pouze kvalitní školení od odborníků, kteří už zvládl nejefektivnější cesty k úspěchu Navazování kontaktů s více než 70.000 absolventů po celém světě Drtivá Global Reach: Kanceláře v 37 lokalitách po celém světě dává uchazeči velkou flexibilitu pro přenos zemí střední-studium a mají přístup k neomezenému podporu a vedení ze na čtyřech kontinentech Certifikované a zkušených instruktorů Morgan plně podporuje své kandidáty tím, že nabízí pomoc a rady od začátku do konce Různorodé & Flexibilní možnosti Learning: Morganův výběr živých tříd, samostudium, on-line videa, doučování a přezkumných sezení znamená, že kandidáti se vejde jejich učení jejich životního stylu, potřeb a schopností. The Morgan Promise: Věříme v tobě! A víme, že můžete uspět. Ve skutečnosti jsme tak jisti, jsme vytvořili Morgan slib, který nabízí bezplatnou výuku pro opakované kurzu, pokud si dokončit program, ale neprojdou svou zkoušku. Přistání svou vysněnou práci právě dostal jednodušší! Jako Morgan Alumni, budete mít volný přístup k připojit Morgan Connect, náš on-line platformu, která vás spojí s high-profil společnosti, které chtějí získávat talentované a certifikovaných odborníků stejně jako vy.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Morgan International

Talent přilákat a udržet si je při své místo v horní části programu pro podnikání, a to znamená, že personalisté jsou nyní mnohem důležitější než kdy jindy ... [+]

SHRM Certified Professional

Talent přilákat a udržet si je při své místo v horní části programu pro podnikání, a to znamená, že personalisté jsou nyní mnohem důležitější než kdy jindy.

Případ pro HR

Oblast lidských zdrojů je pro úspěch podnikání stále důležitější. To znamená, že více příležitostí než kdy jindy pro personalisty, ale také rostoucí zaměření na certifikovaných dovedností, které mohou vést podniky k ještě většímu růstu.

Ideální pro vás?

Pokud jste v HR, výhody, nábor nebo pracovat v souvisejících oblastech, upravovala SHRM-CP poskytuje dovednosti, které může mít své kariéry vyšší. Pokud jste již v horní oblasti řízení lidských zdrojů, HR poradenství nebo specialista rozvoje vedení, pak SHRM-SCP je pro vás. Klíčové pozice patří:... [-]

Libanon Beirut Jordánsko Amman Saúdská Arábie Dammam Jeddah Rijád Kuvajt město Kuwait Indie Pune Hyderabad Chennai Nové Dillí Kanada Mississauga Vancouver Montreal Francie Paříž Švýcarsko Ženeva Německo Frankfurt Katar Doha Bengaluru Bahrajn Manama Spojené arabské emiráty Abu Dhabi Dubaj Al Ain Rusko Moskva Egypt Káhira Ukrajina Kyjev Kazachstán Almaty  + 38 Více
Říjen 2020
Angličtina
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině