Přečtěte si oficiální popis

Dan Freeman / Unsplash

Avicenna International College (AIC) je nezávislý vzdělávací institut, který byl původně založen v roce 1995 v maďarském Budapešti. Od roku 1995 se AIC stala známým poskytovatelem kvalitního vzdělávání v Evropě. AIC neustále vyvíjí nové programy a otevírá své dveře více mezinárodním studentům v různých evropských areálech.

AIC nabízí programy pro mezinárodní střední školy, nadační programy po střední škole pro přípravu na evropské univerzity. AIC také nabízí BS, MS a DBA programy FEDE k evropským titulům.

Mise

Avicenna International College připravuje a vzdělává své studenty, aby byli odpovědnými občany, užívali si učení, akademicky se rozvíjeli a úspěšně se vzdělávali. Vášeň pro znalosti a celoživotní učení je nedílnou součástí našeho vzdělávání.

Avicenna je pečlivá, bezpečná a vysoce akademická komunita se zaměřením na „holistický přístup“, „řešení problémů“ a „interaktivní učení“.

Avicenna podporuje vzájemný respekt k sobě samým a ostatním a zapojuje studenty do stavby domu mimo jejich domov.

Avicenna International College , využívající svůj vlastní přístup a styl zaměřený na Avicenna, nabízí studijní a nestabilitní kurzy a poskytuje studentům poradenství a přijímá je přes svůj „most“ koncept.

Mezi mise AIC patří mimostupné vzdělávání / školení, rozšiřování jazyků učení se světu světa, umělecké a profesní vzdělávání, vydávání knih a mimoškolních materiálů, vývoj internetu a multimediálního obsahu.

Neustále studujeme a uznáváme akademické a vědecké potřeby našich studentů, vyvíjíme a vyvíjíme moderní produkty a služby pro tyto potřeby. Naše produkty a služby budou k dispozici všem našim studentům.

Avicenna International College je odhodlána být partnerem úspěchu svých studentů po celém světě.

Budoucí příležitosti pro studenty AIC

Po absolvování AIC se většina našich studentů připojí k nejlepším evropským, britským a americkým univerzitám, aby dokončila své studium. Mnoho vysokých škol nyní aktivně hledá přijímající studenty AIC díky vysoké kvalitě vzdělávání na AIC.

Ostatní absolventi AIC, kteří dokončili nadační programy v oboru ošetřovatelství, IT, cestovního ruchu a hotelnictví nebo v jiných oborech, rádi najdou práci a dostanou se dobře na evropský trh.

Vaše budoucí univerzita

Mnoho evropských, britských a severoamerických univerzit přijímá naše postgraduální studenty. V oblasti lékařských studií se naši absolventi řadí mezi nejlepší na univerzitách, jako je Semmelweis University (Maďarsko), Szeged University (Maďarsko), Karlova univerzita (Česká republika), Univerzita Komenského (Slovensko), několik dalších univerzit v Itálii, Španělsku, Srbsku, Slovinsku, Turecko a další země.

Studenti, kteří absolvují nadační program NCUK, mohou pokračovat ve svém mezinárodním roce v AIC a poté se přestěhovali na britskou partnerskou univerzitu, kde dokončili své bakalářské nebo bakalářské studium.

Následující UK ZÁRUKY a přijetí pro naše studenty, kteří mají silné znalosti angličtiny a věd:

 • Aston University
 • Univerzita v Birminghamu
 • Univerzita v Bradfordu
 • University of Bristol
 • University of Huddersfield
 • University of Kent
 • Kingston University London
 • Univerzita v Leedsu
 • Leeds Becket University
 • Univerzita Johna Mooresa v Liverpoolu
 • Manchesterská univerzita
 • Manchester Metropolitní univerzita
 • Queen Mary University v Londýně
 • University of Salford, Manchester
 • Univerzita v Sheffieldu
 • Univerzita v Sheffieldu Hallam
Programy se vyučují na:
 • Maďarský
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Rok založení

Avicenna International College

NCUK - IFY Business Stream je vynikající program Year Year Foundation, který připravuje studenty AIC na zaručený vstup na univerzitu Partner UK nebo na jakoukoli jinou pr ... [+]

Vynikající nadační program roku

NCUK - IFY Business Stream je vynikající program Year Year Foundation, který připravuje studenty AIC na zaručený vstup na univerzitu Partner UK nebo na jakoukoli jinou prestižní univerzitu v Evropě, Austrálii nebo USA. Během tohoto jednoletého kurzu získají studenti silné vzdělání obecně a akademickou angličtinu. Budou také poskytovány speciální předměty související s jejich budoucím vysokoškolským studiem. Semifinální a závěrečné zkoušky pořádá NCUK. Úspěšní studenti získají vysoce cenný certifikát NCUK.

Obchodní administrativa a mnoho dalších souvisejících oborů na úrovni BA a MA je vyhledáváno mnoha mezinárodními studenty, zejména ze zemí, jako je Indie, Nepál, Írán, Turecko a africké země. Tito studenti se chtějí naučit základům podnikání na známé vysoké škole nebo univerzitě a získat renomovaný titul. Program NCUK v podnikání (IFY) zajistí studentům Avicenny, aby se dostali na vysoce kvalitní britskou univerzitu a získali titul, který před nimi otevře mnoho dveří. Studenti si vezmou 3 moduly a akademickou angličtinu. Po splnění všech požadavků udělí NCUK úspěšným studentům titul IFY. NCUK také pomáhá přijímacímu oddělení AIC při umisťování našich postgraduálních studentů na jednu z britských univerzit.... [-]

Maďarsko Budapešť
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Avicenna International College

NCUK je celosvětově uznávané konsorcium předních britských univerzit, které poskytuje vysoce kvalitní vzdělávací služby pro Spojené království a zahraniční studenty, aby ... [+]

Vysoce vzdělávací vzdělávací

NCUK je celosvětově uznávané konsorcium předních britských univerzit, které poskytuje vysoce kvalitní vzdělávací služby pro Spojené království a zahraniční studenty, aby se připravili na Spojené království a další univerzity. Mezinárodní rok nadace (NCUK - IFY) je určen pro mezinárodní studenty, aby jim zaručil vstup na partnerskou univerzitu a poskytl dovednosti potřebné pro úspěšné studium v 1. a 2. roce. Program se vyučuje po dobu jednoho roku a je hodnocen interními a externími zkouškami. a práce v kurzu. V tomto nadačním programu je zabudován silný akademický anglický modul (EAP).

Kromě zajištění silných vědeckých a anglických dovedností a požadovaných mezinárodních akademických kvalifikací pro studium ve Velké Británii a na dalších univerzitách (USA, Austrálie) vám IFY poskytne kulturní povědomí a naučí vás, jak se učit v západním prostředí.... [-]

Maďarsko Budapešť
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Avicenna International College

Německý nadační program (GFP) v Avicenně je určen pro studenty, kteří ukončili střední školu a plánují pokračovat ve studiu na univerzitě v Německu, Rakousku nebo Švýcars ... [+]

GFP se zaměřuje na rozvoj znalostí německého jazyka

Německý nadační program (GFP) v Avicenně je určen pro studenty, kteří ukončili střední školu a plánují pokračovat ve studiu na univerzitě v Německu, Rakousku nebo Švýcarsku, kde bude vyučovacím jazykem němčina. GFP se zaměřuje na rozvoj německých jazykových dovedností studentů. O tento kurz se mohou přihlásit všichni způsobilí studenti, ale předchozí znalost němčiny není nutná.

Chcete-li se přihlásit do jakéhokoli nadačního programu AIC, provedete následující kroky:Zašlete vyplněný formulář žádosti pro jeden z programů AIC FoundationVstupní dopisPřipravte si přihlašovací a registrační dokumentyPřeveďte školné a poplatek za pojištění do AICE-mailový a komunikační systém AICMaďarské schengenské vízumUspořádání cesty... [-]
Maďarsko Budapešť
Duben 2020
Němec
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Avicenna International College

Program Avicenna Business Foundation Program (BFP) je určen těm zahraničním studentům, kteří ukončili střední školu a chtěli by pokračovat ve studiu v Evropě na univerzit ... [+]

BFP poskytne silný základ v obecné i akademické angličtině

Program Avicenna Business Foundation Program (BFP) je určen těm zahraničním studentům, kteří ukončili střední školu a chtěli by pokračovat ve studiu v Evropě na univerzitě založené na anglickém jazyce. BFP poskytne studentům pevný základ v obecné a akademické angličtině a také nabídne porozumění základním předmětům souvisejícím s obchodem. Naši absolventi se mohou přihlásit na jakoukoli evropskou nebo severoamerickou univerzitu.

Obchodní administrativa, ekonomika, bankovnictví, marketing, mezinárodní vztahy, právo a IT v marketingu patří mezi obory, které si absolventi programu Business Foundation Program (BFP) mohou vybrat, aby pokračovali ve studiu na jedné z evropských univerzit v anglickém jazyce.... [-]

Maďarsko Budapešť
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Interview with Alireza Ebrahimi

Interview with Amirreza Khodaparast