Přečtěte si oficiální popis

O společnosti APIIT

Asijsko-tichomořský institut informačních technologií nabízí řadu programů, které jsou navrženy tak, aby vytvářely vysoko zaměstnatelné absolventy, a to tak, že našim studentům poskytují mezinárodní srovnávací akademické zkušenosti, které jsou úzce sladěny s průmyslovými požadavky. Jako integrální člen skupiny APIIT Education Group, která zahrnuje Asijsko-tichomořskou technologickou univerzitu

Programy APIIT jsou nabízeny společně s naším dlouholetým mezinárodním partnerem Staffordshire University ve Velké Británii. V rámci tohoto schváleného kolaboračního uspořádání APIIT dodává stupně Staffordshire University za použití stejných učebních osnov, které odpovídají stejným procesům pro zvyšování kvality výuky, učení a hodnocení, jako ve Velké Británii, s cílem zajistit srovnatelnost zkušeností studentů a akademických standardů.

Creative Industries v Malajsii a regionu vede cestu s výhledovými kurzy Staffordshire University @ APIIT v oblasti Design Innovation

Vzdělávací systém společnosti APIIT skutečně produkuje absolventy, kteří ztělesňují Staffordshireho závazek produkovat The Staffordshire Graduate - absolventy, kteří mají klíčové dovednosti zaměstnatelnosti, podnikání a podnikání - a schopnost vyniknout na trhu práce. Jako studenti APIIT, kteří studují na stupních Staffordshire University, naši studenti získají mnohem více než jen pochopení svých předmětů, ale opustí s řadou atributů, které potenciální zaměstnavatelé nejen hledají, ale budou si vážit a respektovat. Současně jsou programy APIIT Foundation a Diplom také externě zajištěny univerzitou Staffordshire University, která zajišťuje, že studenti získají mezinárodní kvalifikaci a zároveň zajišťují úspěšný postup do stupně své volby.

Tento přístup při poskytování mezinárodně srovnávaného vzdělávání se rozšiřuje i mimo hranice Malajsie a je těsně replikován v naší rodině poboček APIIT působících na Srí Lance a v Indii. Mezi prvními institucemi MSC v Malajsii získala společnost APIIT také významný pokrok v oblasti výzkumu, vývoje a komercializace, přičemž získala více než 50 malajských a mezinárodních ocenění za své inovace, produkty a studentské projekty. Jako uznání svého zaměření na kvalitu ve vzdělávání získala APIIT Education Group Cenu excelence za rok 2011 předsedy vlády a cenu za kvalitu exportu od Ministerstva mezinárodního obchodu a průmyslu v Malajsii.

Akademické programy APIIT jsou schváleny Ministerstvem školství Malajsie a kvalifikace jsou plně nebo dočasně akreditovány Malajskou kvalifikační agenturou (MQA).

Proč studovat v Kuala Lumpur, Malajsie

Je tu něco pro každého

Kuala Lumpur (KL) je již dlouhou dobou výběrem studijní destinace pro studenty z Indonésie, Číny, Indie, Pákistánu, Střední Asie, Evropy, Středního východu, Maledivy, Afriky a zemí v oblasti jihovýchodní Asie. Kromě krásné země Malajsie, její rozmanité populace a stabilních podmínek poskytuje rozsáhlá řada nabízených nabídek - od IT a technologií až po biotechnologie a média - příležitosti pro celoživotní vzdělávání pro všechny naše studenty.

Vysoké akademické standardy a mezinárodní uznání

Vzdělání je investice, takže se chcete ujistit, že získáte kvalitní kvalifikaci a vysoký standard učení. V průběhu let jsme se přizpůsobili moderním vyučovacím metodám a zařízením, aniž bychom odkláněli hodnoty tradičních učebních přístupů. Můžete si být jisti, že obdržíte vzdělání, které odpovídá mezinárodním standardům a uznání. Tyto kvalifikace jsou převoditelné a uznávány jinými vysokými školami včetně Velké Británie a Austrálie. Samozřejmě náš konečný cíl je, aby vaše kvalifikace a studie byly přenosné a oceňované v pracovní síle.

Budete zdokonalovat svou angličtinu

Malajsie nabízí obrovskou příležitost k učení a zvládnutí nových jazyků. Naše multikulturní rozmanitost a populace se skládají z mluvčích angličtiny, Bahasa Melayu, Mandarin, čínských dialektů, Tamil a řada dalších. Budete se scházet a studovat se studenty z celého regionu a poskytnout vám možnost mluvit a procvičovat nové jazyky. Většina studentů mluví anglicky a všechny naše kurzy probíhají v angličtině. Můžete také absolvovat další kurzy angličtiny, než začnete studovat.

Dostupná volba

Celkové náklady na studium a život v Malajsii jsou obecně nižší než většina zemí, které nabízejí mezinárodně uznávané a zabezpečené studijní programy.

Centrum technologií a multimédií

Multimediální superkoridor Malajsie vlády (MSC) byl zahájen v roce 1996, aby poháněl zemi do informačního věku prostřednictvím řady iniciativ nebo stěžejních aplikací, mezi které patří elektronická vláda, inteligentní školy, telemedicína, výzkum
Malajsie také dokazuje, že je rekord v historii architektury od starého k novému. Přijďte se podívat na jednu z nejvyšších betonových věží na světě! Stojící na 421 metrů, věž Kuala Lumpur byla postavena místní firmou a působila jako telekomunikační a vysílací věž. Kromě složité architektury můžete také vyrazit do jednoho ze čtyř expresních výtahů nahoru a obdivovat pohled z pozorovacího paluba.
Stojí nad panorama Kuala Lumpur, 452 metrů Petronas Twin Towers je národní památka a země je ikona pýchy. 88podlažní budova atraktivní skleněné a ocelové fasády je integrovaný vývoj s komerčními, maloobchodními, hotelovými, konferenčními, zábavními a obytnými nemovitostmi.

Jednoduše přístupný

Malajsii je snadno dosaženo lety z celého světa. Je také přístupný po moři a zemi ze sousedních zemí, jako je Indonésie, Singapur a Thajsko. KL Mezinárodní letiště, KLIA, je domácí prostředí letiště s atraktivními technologiemi. Jedná se o rušné letiště, které hostí a manipuluje s lety, které odlétají a přistávají z celého světa.
Pokud jste nadšenec automobilových závodů, rádi bychom věděli, že závodní dráha Formule 1 se nachází v blízkosti letiště, kde se každoročně koná v březnu Formula One Race. Trať také zajišťuje závodní motocyklové a rallye po celý rok.

Zažijte kulturní rozmanitost

Objevíte nádhernou fúzi nejstarších civilizací Asie - Malajské, Číňanské, Indické, s bujnou oslavou festivalů, zvyků a tradic a řady multikulturních kuchyní.
Jídlo v Malajsii je dobrodružství pro milovníky jídla. Tam je velká řada - od pikantní Malay jídlo, nekonečné množství čínských jídel, exotické kuchyně z Indie, západní kuchyně, Nyonya a portugalské jídlo. Vychutnejte si oblíbené malajské pokrmy, jako je satay, nasi lemak, rendang, roti canai, murtabak, laksa a kuřecí rýže. Mezinárodní řetězce rychlého občerstvení jsou také obecně dostupné ve městech.
Malajští fanoušci oslavují řadu svátků a festivalů - Deepavali nebo Festival světla, Hari Raya, Čínský Nový rok, Vánoce, Den národní nebo Merdeka, Lantern a Měsíční dortový festival, jen abychom jmenovali jen několik.

Mírné klima a počasí

Malajsie má tropické, vlhké klima s teplotami v průměru 29 ° C po celý rok a chladnější v horských oblastech. Geograficky je koupáno v teplém tropickém slunci, s 3000 kilometry pobřeží, řada chladných horských středisek, nejstaršího deštného pralesa na světě a nejvyšší hory jihovýchodní Asie. Světlé a tropické klima zajišťuje, že většinu sportů a aktivit si můžete vychutnat po celý rok.

Sportovní aktivity a dobrodružství

Mnoho sportů se hraje v Malajsii. Mezi oblíbené patří fotbal, badminton, hokej, tenis a squash. Dalšími oblíbenými místy jsou cyklistika, kriket, bowling, golf, rugby, stolní tenis, softball a grand prix racing.
Pokud milujete přírodní dobrodružství, budete mít hodně zábavy! S dlouhým pobřežím a pobřežními ostrovy můžete na vodním lyžování, windsurfingu, šnorchlování a potápění na ostrovech a mořských parcích, také kanoistika, rafting na bílé vodě, říční safari a plavby po velkém řeckém systému.
To není vše. Prohlídka jeskyní, horolezectví, jízda v terénu, jízda na horském kole, trekking v džungli, jízda na trase, potápění, rybaření, pozorování ptáků a paragliding jsou také populárními aktivitami v Malajsii.
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Tento program poskytuje silnou komunikaci, vedení a administrativní dovednosti, stejně jako potřebné základní znalosti, aby se na tento náročný a neustále se měnící podni ... [+]

Přehled

Tento program poskytuje silnou komunikaci, vedení a administrativní dovednosti, stejně jako potřebné základní znalosti, aby se na tento náročný a neustále se měnící podnikatelský svět. Jakmile dokončíte moduly, budete mít příležitost pro postup v diplomových programech nebo se pustit do kariéry v oblasti správy, marketingu, účetnictví, lidských zdrojů a aplikace IT.

Vstupní požadavky1 stupeň C pro SPM a průkaz v Bahasa Malajsie a Sejarah (Historie)1 stupeň B pro UEC a průkaz v Bahasa Malajsie1 stupeň C projít v úrovni O / GCSEModulySemestr 1Základní IT dovednostiZákladní matematikaObchodní dovednosti psaníOffice Administrative SkillsOsobní dovednostiKomunikační dovednosti na pracovištiSemestr 2Základní účetnictvíDovednosti zákazníkůÚvod do řízení podnikáníÚvod do multimediální aplikaceÚvod do statistikySetkání a minutySemestr 3Základní financeZákladní obchodní dovednostiSoftware pro vedení knih a účetnictvíEtika na pracovištiPříprava na mzdyNákup a inventář... [-]
Malajsie Kuala Lumpur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
16 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Certifikát v informacích ... [+]

Přehled

Vstupní požadavekAbsolvovat SPM s minimem 1 kreditu v každém předmětu včetně minimálního průchodu v matematice; neboPass UEC s minimálně 1 stupněm B v každém předmětu včetně minimálního průchodu v matematice; neboPass O-Level se stupněm C 1 kredit v každém předmětu včetně minimálního průchodu v matematice; neboKvalifikace, kterou vláda Malajsie akceptuje jako rovnocennou s výše uvedenou skutečností.Tento program poskytujeSilná komunikace, vedení a dovednosti v oblasti informačních a komunikačních technologií, jakož i základní znalosti, které by umožnily získat kariéru v tomto náročném a neustále se měnícím IT světěMožnosti pro postup do Diploma Programu nebo se pustit do kariéry v oblasti výpočetní techniky, softwarového inženýrství a různých dalších aplikací IT.ModulySemestr 1Obchodní dovednosti psaníZákladní matematikaÚvod do řízení podnikáníKomunikační dovednosti na pracovištiOsobní dovednostiZákladní IT dovednostiSemestr 2Angličtina pro technologovéZáklady designu architektury systémuKonfigurace systému WindowsDovednosti zákazníkůÚvod do statistikyWebový designSpolečné studiumSemestr 3Úvod do multimediálních aplikacíZáklady e-business aplikacímobilní, pohyblivíEtika na pracovištiÚvod do počítačové architekturyZáklady vizuálního programování... [-]
Malajsie Kuala Lumpur
Kontaktuj školu
Angličtina
16 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplom

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Diplom APIIT se skládá z části 1, která je předzákladním stupněm vedoucím do části 2, která je ekvivalentem prvního ročníku studia na plný úvazek. Celkovým zdůvodněním čá ... [+]

PřehledDiplom APIIT se skládá z části 1, která je předzákladním stupněm vedoucím do části 2, která je ekvivalentem prvního ročníku studia na plný úvazek. Celkovým zdůvodněním části 1 je poskytnout studijní program, který připraví studenty na vstup do APIIT Diploma Part 2.Diplom APIIT v mezinárodních studiích je navržen tak, aby:Uveďte program, který pokrývá akademický aspekt i odborné aspekty mezinárodních studiíPřipravte studenty na kariéru v prostředí mezinárodních studií.Poskytněte studentům akademické a profesní dovednosti, aby vyvíjeli řešení vyžadující holistický výhled v mezinárodních studiích.Poskytněte studentům krit... [-]
Malajsie Kuala Lumpur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Program pokrývá akademický aspekt i odborné aspekty designu a médií. ... [+]

Přehled

Diplom APIIT v oblasti designu a médií je navržen tak, aby:

Uveďte program, který pokrývá akademický aspekt i odborné aspekty designu a médií.Připravte studenty na kariéru v prostředí Design a Media.Poskytněte studentům akademické a odborné dovednosti, aby vyvíjeli řešení, která vyžadují holistický pohled na designové studie.Poskytněte studentům kritické, nezávislé a kooperativní učící schopnosti, aby se usnadnila jejich reakce na neustálé budoucí mezinárodní změny.Rozvíjení intelektuálních dovedností, schopností komunikace a schopnosti týmové práce.Poskytněte studentům příležitost k postupování do studijních programů... [-]
Malajsie Kuala Lumpur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
5 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Program Diploma in Electrical and Electronic Engineering vás připravuje na kariéru v oblasti elektrických, elektronických, telekomunikačních a výrobních. Tento program na ... [+]

PřehledStruktura kurzu

Program Diploma in Electrical and Electronic Engineering vás připravuje na kariéru v oblasti elektrických, elektronických, telekomunikačních a výrobních. Tento program nabízí rozsáhlou studii v oblasti elektrického a elektronického inženýrství.

K dispozici je řada modulů v oblasti elektrického a elektronického inženýrství.K dispozici jsou také další dovednosti potřebné pro pracovní prostředí. Patří sem komunikační dovednosti a dovednosti celoživotního učení.Budete vybaveni znalostmi a odbornými znalostmi, abyste čelili výzvám rozvoje podnikání v celé řadě elektrických a elektronických odvětví.ElektrickéPožadavky na přijetí diplomu... [-]
Malajsie Kuala Lumpur
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Přípravný ročník

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Tento 6-týdenní portfoliový program je krátký kurz jednoho modulu pro studenty, kteří úspěšně dosáhli úrovně A, ale nemají požadované portfolio pro získání titulu Honors ... [+]

Přehled

Tento 6-týdenní portfoliový program je krátký kurz jednoho modulu pro studenty, kteří úspěšně dosáhli úrovně A, ale nemají požadované portfolio pro získání titulu Honors Degree courses v oblastech souvisejících s designem. Tento program je určen výhradně studentům, kteří se zaměřují na design produktů BA (Hons), design dopravy BA (Hons), BA (Hons) reklama a řízení značky, BA (Hons) animace a vizuální efekt BA (Hons) programy.CO JE PORTFOLIO?

Portfolio je kompilovaná dokumentace vašeho uměleckého díla, která může zahrnovat nákresy, kresby, ilustrace, malování, fotografování vašich 3D kreseb, spisy a mnoho dalších.

PROČ MUSÍM POSKYTOVAT PORTFOLIO?... [-]
Malajsie Kuala Lumpur
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
6 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině