KAGC College

Úvod

Read the Official Description

O KAGC

Vysoká škola KAGC byla založena od roku 2006 a byla považována za průkopníka a jednu z předních institucí vyššího vzdělávání v oblasti ekologických kurzů v Malajsii, registrovaných podle Malajského zákona o vyšších vzdělávacích institucích z roku 1996.

Vedené našimi snahami o to, abychom se stali globálními univerzitami špičkových vzdělávacích programů, připravujeme naše absolventy na profesionální řízení a připravujeme je na to, aby byli zelenými šampiony na mezinárodní scéně kreativního průmyslu.

Nachází se v samém srdci centra města Kuala Lumpur, KAGC nabízí celou řadu kurzů orientovaných na zelené, od osvědčení o vzdělání až po studijní programy v oblasti anglického jazyka, turistiky, provozování potravin a nápojů, přípravu a výrobu potravin, zelené budovy, , Agro Technology Management, mobilní komunikace, řízení podniku, řízení pohostinství a cestovního ruchu a mezinárodní obchod.

PROČ KAGC

Zde v KAGC máme zařízení, které uspokojí potřeby našich studentů a zároveň zajistí, že budou mít komplexní vzdělání a zkušenosti z vysokoškolského vzdělávání. Naše knihovny jsou vybaveny nejlepšími studijními materiály, jako jsou encyklopedie, výzkumné práce a časopisy. Knihovna je také vybavena notebooky a vysokorychlostním širokopásmovým připojením, které studentům umožní provádět vlastní výzkum a studium v ​​rámci univerzity.

S celosvětovou poptávkou směřující k trvale udržitelnosti se domníváme, že absolventi KAGC mohou vykonávat kariéru v zeleném stavebním průmyslu, spojit se s architektonickými a inženýrskými firmami, poradenstvím v oblasti budování staveb, firmami zabývajícími se výstavbou budov a firmami zabývajícími se řízením projektů v rámci městských, Federální vláda nebo soukromé subjekty, které se zabývají udržitelným rozvojem.

Naše uznávané diplomové programy usilují o to, aby se z vás stala profesionální zelená, spolu s odhodláním KAGC podporovat komunitu zelených šampionů, abyste uspěli jak v životě, tak ve vaší kariéře.

  • V KAGC buďte připraveni ponořit se do naší zelené komunity, jako je například Habitat for Humanity.
  • Naučte se prostřednictvím praktických zkušeností se zapojeným učením jak v rámci, tak mimo hranice tříd v programech, jako jsou inovativní projekty Ecotech, komunitní služby a pravidelné zážitky v terénu.
  • Naši akademici zaměřené na budoucnost nabízejí širokou škálu nejmodernějších laboratorních zařízení, která studentům poskytují potřebné moderní dovednosti a programy stáží, aby jim umožnily mít kariéru v reálném směru.
  • KAGC nabízí studentům možnost studovat v zahraničí v zemích, jako je Austrálie, Kanada, Spojené království, Nový Zéland a Singapur, a dále rozšiřovat své vzdělávací zkušenosti ze Světové perspektivy.
  • Malajští studenti mohou požádat o PTPTN (Národní vysokoškolský fond), aby požádali o program na plný úvazek v KAGC.

VIDĚNÍ

V KAGC se domníváme, že jsme světovou premiérovou univerzitou v rozvojovém světě, abychom vytvořili potenciální zelené šampiony, jako jste vy sami sebe, jako naše motto "Zelená, zachránit Zemi". Snažíme se vyplnit současnou potřebu ekologických profesionálů světové úrovně Prostřednictvím rozsáhlého rozvoje lidského kapitálu. Usilujeme o vynikající kvalitu výuky a zároveň plníme požadavky našich studentů na novou zelenou éru.

KAGC je soukromá vysoká škola s kurzy schválenými Malajskou kvalifikační agenturou a Ministerstvem vysokoškolského vzdělávání Malajsie.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Certifikáty » Vidět Diplomy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Certifikát Na Jednotce Intenzivní Anglické Přípravku (IEP / IELTS)

Campus forma Denní studium 8 měsíců Přihlašování započato Malajsie Kuala Lumpur

[+]

Moduly kurzu

Tyto předměty jsou svědčící o tom, co budete studovat na tomto kurzu.

Vyplněním této úrovně bude student schopen:

Vyplněním této úrovně bude student schopen:

Vyplněním této úrovně bude student schopen:

Rozšířená úroveň je poslední stupeň studia v programu angličtině. Tato úroveň je přehled všech čtyř jazykových struktur s (čtení, psaní, mluvení a poslech), aby se studenti naučili. To také poskytuje studentům s úplnou znalostí ze čtyř jazykových dovedností, které potřebují, aby se sedět na zkoušku IELTS.

Vyplněním této úrovně bude student schopen:

Získávat všechno tam je vědět o čtyřech jazykových dovedností tak, aby studenti jsou plně připraveny podílet se na zkoušku IELTS. Plně rozvinout psaní na základní jazykové dovednosti, řečové dovednosti, prezentační dovednosti, s porozuměním, profesionální komunikační dovednosti, divadelní a gramotnost dovedností. [-]

Diplom

Diploma in Business Management

Campus forma Denní studium 7 semestry Přihlašování započato Malajsie Kuala Lumpur

[+]

Finanční řízení Organizační chování Strategické řízení Mezinárodní marketing Kariéra Pathway podnikání podnikatel Bank Executive Market Výzkumník [-]

Diploma in Green Technology Management

Campus forma Denní studium 7 semestry Přihlašování započato Malajsie Kuala Lumpur

[+]

Moduly kurzu

Tyto předměty jsou svědčící o tom, co budete studovat na tomto kurzu.

Obchodní angličtina Odpadové hospodářství: teorie a politika Řízení kvality Zásady řízení Výzkum a Case Metodologie Profesní dovednosti Počet Základním of Public Policy Geotechniky a Země Katastrofy Corporate Environmental Management Information System Energie, životní prostředí a společnost Chování spotřebitele Úvod do stavební techniku Service Společenství Průmyslová Attachment Kariéra Pathway Vstupní požadavky [-]

Diploma in Mobile Communication

Campus forma Denní studium 7 semestry Přihlašování započato Malajsie Kuala Lumpur

[+]

Absolvováním tohoto kurzu bude student schopen:

Moduly kurzu

Tyto předměty jsou svědčící o tom, co budete studovat na tomto kurzu.

Obchodní angličtina Inženýrská matematika programování Technika Engineering Matematika 2 Computer Forensic Multimédia softwarové inženýrství Signál a systém Lidské Computer Interakce Úvod do podnikání Mobilní telefon Oprava Technika Broadband & ATM sítě Service Společenství Industrial Training Kariéra Pathway

Výzkumný pracovník

Development Officer

Akademik

Vstupní požadavky [-]

Diplom V Oboru Hospitality & Tourism Vedení

Campus forma Denní studium 7 semestry Přihlašování započato Malajsie Kuala Lumpur

Diplom v programu Hospitality & Tourism Management je hybnou silou na unikátní příležitost k učení v kombinovaných disciplínách pohostinství, cestovního ruchu a managementu. Studenti sledují program bude vystavena jak v oblasti pohostinství a cestovního ruchu, stejně jako technologie state-of-the-art používaných v oblastech ekonomie, managementu a marketingu. [+]

Diplom v programu Hospitality & Tourism Management je hybnou silou na unikátní příležitost k učení v kombinovaných disciplínách pohostinství, cestovního ruchu a managementu. Studenti sledují program bude vystavena jak v oblasti pohostinství a cestovního ruchu, stejně jako technologie state-of-the-art používaných v oblastech ekonomie, managementu a marketingu.

Absolvováním tohoto kurzu bude student schopen:

Seznámit s nezbytnými zásadami řízení a servisních standardů. Učit se a procvičovat různé související pozice v restauracích, hotelích, rekreačních střediscích, zábavních parků a kuchyní. Široká škála pracovních míst a pracovních příležitostí existují uvnitř pole. Moduly kurzu ... [-]

Diplom V Zelené Budově

Campus forma Denní studium 7 semestry Přihlašování započato Malajsie Kuala Lumpur

[+]

Moduly kurzu

Tyto předměty jsou svědčící o tom, co budete studovat na tomto kurzu.

Obchodní angličtina Výzkum a Case Metodologie Odpadové hospodářství: teorie a politika Stavební služby a udržitelnost Úvod do hospodaření s energií Projektové řízení Service Společenství Kariéra Pathway Vstupní požadavky [-]

Contact
Adresa destinace
No.9 Jalan Gereja
Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, 50100 MY