Malaysian Institute of Art (MIA)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Společnost byla založena v roce 1967 jako nezisková organizace, institut trénoval tisíce profesionálních umělců, designérů a hudebníků pro tvůrčí odvětví v této zemi. Dnes ústav nabízí řadu diplomových kurzů v oblasti umění, designu a hudby s komplexní a dobře navržené obsahu kurzu.

Důraz je kladen na zvládnutí tvůrčích dovedností, in-hloubkové dotazy, koncepční rozvoj, kritické myšlení a znalosti IT. Ústav vynakládá veškeré úsilí, aby ji integrovat znalosti a multi-etnické kulturní hodnoty do svých vzdělávacích programů rozšířit rozsah učení a tvůrčí kvality studentů.

Malajský Ústav umění (MIA) snaží poskytovat dostupné a kvalitní vzdělání v oblasti výtvarného umění tím, že poskytuje příznivé prostředí pro studenty, rozvíjet jejich tvůrčí potenciál a usilovat o umělecké dokonalosti. Jejím cílem je vyškolit kreativní, inovativní, sebevědomá a soběstační profesionálních umělců, návrhářů a hudebníky, aby vyhovovaly potřebám národního rozvoje. Institut se zavazuje uspokojit potřeby lidských zdrojů tím, že dobře vyškolené absolventy, kteří budou přispívat k rozvoji kreativního průmyslu.

Místa

Kuala Lumpur

Malaysian Institute Of Art (MIA)

Adresa, 1. řádek
Institut Seni Lukis Malaysia
294-299, Jalan Bandar 11,
Taman Melawati

53100 Kuala Lumpur, Federální území Kuala Lumpur, Malajsie
Telefonní číslo
+60 3-4108 8100