ICTQ Malta

Úvod

Read the Official Description

ICTQ Vision and Values

Naše mise

"Pracujeme na tom, abychom inspirovali osobní rozvoj"

Naše škola překračuje jazykový vývoj.

Usilujeme o podporu multikulturního společenského uvědomění, vedení a prezentačních dovedností; Posílit schopnost studentů být dynamickým přispěvatelem do mezinárodní obchodní a pracovní komunity.

Co nabízíme

"Na ICTQ Malta usilovně pracujeme na tom, abychom poskytli co nejlepší služby, abychom našim studentům naučili angličtinu, zábavně, v co nejkratším čase a za rozumnou cenu"

Studenti jsou vedeni našimi kvalifikovanými a zkušenými učiteli nativní angličtiny, kteří efektivně komunikují v angličtině, ať už jde o osobní rozvoj.

Pracujeme na tom, abychom studentům nabídli kompletní balíček studia v zahraničí na rozdíl od jiných zemí! Vedle skvělých zkušeností na Maltě obdržíte efektivní výuku angličtiny, která otevře dveře vaší budoucnosti.

O nás

ICTQ Malta je mezinárodní jazyková škola vedená vysoce motivovaným týmem s více než dvacetiletými zkušenostmi v oboru EFL.
ICTQ Malta spojuje nové technologie, metodiky a skvělý tým kvalifikovaných odborníků, kteří jsou připraveni přijmout toto dobrodružství a poskytnout studentům příležitost zlepšit své znalosti a dovednosti v oblasti angličtiny.

ICTQ Malta se nachází v centru ICTQ Malta , nejexkluzivnější oblasti Malty pro jeho polohu v letním období. Škola je v blízkosti všech hlavních zařízení a atrakcí a jen 1 minutu autobusem do nejkrásnějších maltských pláží a křišťálově čistých vod.

Díky své poloze je Mellieha nádhernou základnou pro prohlídku krásných ostrovů na severu Malty, včetně Comino a Gozo.

Mellieha nabízí řadu vodních sportů a aktivit, jako je šnorchlování, potápění, koupání - vše za rozumnou cenu. Zatímco jste tady, nezapomeňte se podívat na krásnou Modrou lagunu, nejneuvěřitelnější přírodní koupaliště a pláž na Maltě!

Náš akademický tým je odhodlán poskytovat nejlepší školné. Kromě toho, že mají angličtinu jako svůj mateřský jazyk, mají akreditovanou kvalifikaci, jako je certifikát TEFL, CELTA nebo DELTA.
Naše metodologie vás umístí do centra vašich lekcí. Učitelé rozvíjejí své lekce, abyste se ujistili, že se aktivně podílíte na procesu učení a že jste
poskytující maximální možnosti interakce.

Náš cíl:

 • Umožnit efektivní komunikaci v angličtině s našimi kvalifikovanými a zkušenými učiteli nativní angličtiny;
 • Nabídnout vám bezpečné a příjemné prostředí, kde můžete žít a studovat;
 • Poskytovat individuálně kontrolované a vybrané anglické hostitelské rodiny nebo soukromé ubytování pro bezpečnost a bezpečnost každého z našich studentů;
 • Poskytnout vám příležitost stavět mezi-kulturní přátelství a setkat se s novými obchodními kontakty pro vás rozvíjet.
 • Chcete-li mít nejlepší možnou zkušenost s Maltou.

Proč zvolit ICTQ?

 • Aktivní komunikativní výuka jazyků.
 • Plná integrace výukových stylů, které doplňují potřeby studentů.
 • Autentické jazykové příležitosti.
 • Flexibilní třídy po celý rok.
 • Zajímavé a zábavné aktivity.
 • Inspirační prostředí pro učení.
 • Široké využití moderních technologií ve třídách.
 • Vyhrazená služba péče o zákazníky.
 • Sociálně kulturní integrace.
 • Vysoký management-akademické standardy.

Proč Mellieha?

Nachází se v severozápadní části Malty, daleko od rozptýlení městského života, mezi klidnými a úrodnými údolími Mellieha, s výhledem na nejkrásnější zlaté pláže na ostrově, v příjemné komunitě 9000 obyvatel leží nejnovější angličtina jazyková škola: ICTQ Malta .
Mellieha, oceněná Evropskou destinací excelence Evropskou unií, je dokonalým střediskem pro studenty - i pro rodiny - pro bydlení a studium na Maltě.
Mellieha je oblíbená celoroční atrakce jak pro domácí, tak pro zahraniční návštěvníky, kteří chtějí trávit svůj čas v malebné lokalitě, která se může pochlubit širokou nabídkou ubytování, restaurací, restaurací a autentickým domácím jídlem. Díky své výjimečné přírodní kráse je Mellieha ideální pro aktivní návštěvníky, kteří se těší na procházky, potápění, cykloturistiku a ekologické stezce, a také pro ty, kteří se snaží relaxovat a užívat si slunce v oblasti bohaté na historii a kulturu.
Kromě přírodních výhledů na moře s výhledem na ostrovy Gozo, Comino a St. Paul's, stejně jako historické bohatství muzeí, kaplí a opevnění, existuje mnoho atrakcí pro návštěvníky Melliehy, kteří vzdělávají, obohacují a oživují své vlastní zkušenosti s maltou .
A co víc, Mellieha má teplé podnebí s dostatečným slunečním svitem po celý rok a je to jen krátká cesta autobusem nebo trajektem k různým příležitostem, které Malta nabízí. Proto Mellieha má mnoho přitahovat ICTQ Malta návštěvníka, a proto ji ICTQ Malta vybrala za centrum excelence v oblasti angličtiny.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Summer courses » Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Obecná angličtina

Campus forma September 2019 Malta Mellieha

Pokud chcete studovat angličtinu, abyste ji mohli používat v každodenních situacích, kurz obecné angličtiny je pro vás ideální volbou. Během výuky se naučíte rozvíjet konverzační dovednosti v kombinaci s slovní zásobou a gramatikou, aby se vaše komunikace v angličtině mnohem jednodušší a efektivnější. Výběr tohoto kurzu je dobrý způsob, jak spojit svou zábavnou zábavu s učením! [+]

ID: GE20Skupinový kurzZačátečník do pokročilé úrovně, základní až pokročilé úrovně

Chcete zvýšit svou důvěru? Potřebujete dovolenou? Chtěli byste nějaké kvalitní výuky?

Pokud chcete studovat angličtinu, abyste ji mohli používat v každodenních situacích, kurz obecné angličtiny je pro vás ideální volbou. Během výuky se naučíte rozvíjet konverzační dovednosti v kombinaci s slovní zásobou a gramatikou, aby se vaše komunikace v angličtině mnohem jednodušší a efektivnější. Výběr tohoto kurzu je dobrý způsob, jak spojit svou zábavnou zábavu s učením!

[-]

Letní kurzy

Letní tábor Air Cadet

Campus forma September 2019 Malta Mellieha

Jazyková škola ICTQ ve spolupráci s Evropskou pilotní akademií Malty vytvořila kurz určený výhradně mladým zájemcům o letectví. Cílem programu je poskytnout základy výcviku v letectví spolu s leteckou angličtinou. Na oplátku bude student schopen porozumět tomu, jak letadlo letí a jak je ovládána letecká doprava. [+]

Klepnutím na ZKOUŠTE TERAZ !

Jazyková škola ICTQ ve spolupráci s Evropskou pilotní akademií Malty vytvořila kurz určený výhradně mladým zájemcům o letectví. Cílem programu je poskytnout základy výcviku v letectví spolu s leteckou angličtinou. Na oplátku bude student schopen porozumět tomu, jak letadlo letí a jak je ovládána letecká doprava. Seznámí se se základní terminologií letectví v angličtině - Mezinárodním jazykem oblohy. Studenti, kteří se přihlásí v tomto kurzu, budou schopni zažít, co potřebuje, aby se stali pilotem. Ať už je to jako hobby nebo jako budoucí kariéra, je to rozhodně první krok správným směrem!... [-]