STC Higher Education

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O společnosti STC

Vysokoškolské vzdělání STC nyní rozšiřuje svoji nabídku a nabízí širší možnosti kurzu a flexibilnější vzdělávací programy. STC Higher Education je dnes přední obchodní a IT ústav pro vyšší vzdělávání na Maltě.

Vysokoškolské vzdělání STC V současné době nabízí nejmodernější vzdělávací zařízení a učební osnovy stovkám maltských studentů ve spolupráci se světovými lídry, jako jsou Middlesex University, NCC Education, Cisco, Microsoft a Redhat Linux. To umožňuje účastníkům získat místně uznávanou kvalifikaci získanou kvalifikací. Díky těmto aktivitám se STC Higher Education stala významným místním centrem pro lidi, kteří vážně uvažují o profesní kariéře v oblasti řízení, informačních systémů a informačních technologií. Od jednotlivců, kteří chtějí studovat, aby změnili své kariérní vyhlídky v rámci profesionálů, kteří hledají špičkovou kvalifikaci v oblasti IT nebo řízení. Vysokoškolské vzdělání STC se stalo nejdůvěryhodnější volbou pro Maltu.

STC Higher Education na Maltě se zavázala ke kvalitě a profesionalitě ve vysokoškolském vzdělávání. Nezohledňujeme pouze akademické aspekty našich studentů, ale také se pyšníme osobním zájmem našich studentů. Oba pracovníci a lektoři jsou vždy připraveni pomoci našim studentům dosáhnout toho nejlepšího ze zkušeností se STC Higher Education.

Minulost

Společnost byla založena v roce 1997, se svými prvními provozovnami v Swataru, v mezích Dingli. To bylo dříve známé jako vládní počítačové centrum. Čtrnáct IT firem společně s vládou Malty souhlasilo s vytvořením společného podniku, který bude mít mandát založit efektivní a výnosné centrum výcviku, které by nabídlo celoživotní vzdělávání v oblasti rozvoje IT dovedností.

60575_logos.png

Místa

Pembroke

Adresa, 1. řádek
STC Higher Education
Block D, Giorgio Mitrovich Street

PBK1014 Pembroke, Malta