Přečtěte si oficiální popis

Dar Loughat je profesionální jazykové centrum v Maroku poskytující intenzivní kurzy na všech úrovních moderních arabských a moderních arabských a hovorových marockých arabských po celý rok.


Založena v roce 2004 v srdci města Tetouan v severním Maroku, Dar Loughat rychle založil silnou a uznávanou pověst jako mezi-kulturní centrum v arabském světě. Co nám pomohlo mít tak skvělý start bylo:/>


Naše Umístění/>

V ideálním případě se nachází v centru města Tetouan, které bylo prohlášeno za světové kulturní dědictví UNESCO, nabízíme studentům to nejlepší z Maroka. Během studium arabštiny v Tetouanu si studenti mohou vychutnat vynikající pláže, své stálezelené hory Rif a svou pětiletou Medinu.


Naše kvality/>

Členka fóra pro vzdělávání v zahraničí, Dar Loughat neustále dodává nejvyšší kvalitu vzdělávacích služeb. V Dar Loughat mají studenti prospěch z malých tříd od tří do osmi studentů a širokou škálu exkurzí a společenských a kulturních aktivit, které jim umožňují co nejlépe využít své mezinárodní zkušenosti.


Naši učitelé/>

Naše jazykové kurzy jsou dány nadšenými, vícejazyčnými, kvalifikovanými a zkušenými učiteli, kteří se zabývají výhradně výukou arabštiny pro cizí řečníky.


Naše mezinárodní atmosféra/>

V průběhu celého roku vítáme velmi rozmanité a mezinárodní studentské instituce, které vytváří zajímavé, stimulující a vysoce multikulturní učební prostředí.


Náš sociální program/>

Prostřednictvím různých aktivit výměny a jazykové výměny poskytujeme našim studentům denní kontakt s marockým životem, což jim umožňuje rozšířit jejich slovní zásobu, zlepšit jejich mluvený jazyk a lépe porozumět místní kultuře.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Dar Loughat cross-cultural language center

V závislosti na zájmu studentů se CMA může vyučovat pomocí arabského nebo latinského písma, přestože je doporučeno usnadnit život každodenním úkolům, jako je čtení znamen ... [+]

CMA nebo "darija" je nejrozšířenější dialekt v Maroku.

Zatímco většina slov CMA najde jejich kořen v MSA, část lexikální je vypůjčena ze španělštiny, francouzštiny a berberu.

V závislosti na zájmu studentů se CMA může vyučovat pomocí arabského nebo latinského písma, přestože je doporučeno usnadnit život každodenním úkolům, jako je čtení znamení a cestování.

Stejně jako program MSA tento program sestává ze tří úrovní studií.

*** Jsme přizpůsobili naše materiály, aby sloužily funkčním aspektům dialektu v každodenních interakcích s marockými, spíše než jeho strukturálními aspekty./>

Termíny/>... [-]
Maroko Tetouan
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 52 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Dar Loughat cross-cultural language center

Náš program MSA je přizpůsoben potřebám všech studentů, kteří mají zájem o učení nebo zlepšení standardní arabštiny. Poskytuje jim potřebné znalosti a školení, aby získal ... [+]

Také známý jako "al-fus'haa", MSA je jazyk používaný v arabském světě pro specializované funkce, tj. Instrukce, elektronická a tištěná média a formální situace.

Ačkoli to není používáno pro interpersonální komunikaci v žádné arabsky mluvící zemi, učení se MSA dříve, než některý z několika mluvených regionálních a místních dialektů, které se značně liší od oblasti k oblasti, poskytuje studentům dvě výhody.

Za prvé, dobrý základ v MSA usnadňuje získávání jakéhokoli dialektu, kterého by se žák mohl chtít později poznat. Za druhé, na rozdíl od místních dialektů, MSA snadno pochopila kdekoli v arabském světě.

... [-]
Maroko Tetouan
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 52 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině