Přečtěte si oficiální popis

O nás

Woolich Education (Woolich Ltd) je registrovaná instituce MQA.

Jsme ambiciózní a perspektivní instituce, která čelí konvencím a vášnivě věří v koncepci „WE“ - komunity, která spolupracuje na dosažení společných cílů zaměřených na studenty v rámci jasné strategie.

Naše vize

Být regionálním světovým poskytovatelem výuky kvalitního vzdělávání, školení a globálně uznávaných odborných kurzů pro VŠE.

Naše hodnoty

  • Kvalitní
  • Integrita
  • Flexibilita
  • Odpovědnost
  • Global Mindset
  • Profesionalita

O naší společnosti

Woolich Education nabízí kvalitní školení a kurzy, které odpovídají měnícím se potřebám místních i zahraničních studentů, absolventů škol, podnikatelů a zaměstnanců firemních společností a malých a středních podniků.

112185_pexels-photo-1438072.jpeg

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Woolich Education

Diplom v oboru pohostinství tvoří první ročník bakalářského studia v oboru hotelového a pohostinského managementu nebo managementu globálního managementu a skládá se z je ... [+]

Kurz Cíle / Výsledky učení

Diplom v oboru pohostinství tvoří první ročník bakalářského studia v oboru hotelového a pohostinského managementu nebo managementu globálního managementu a skládá se z jednoho intenzivního studijního období v délce 6 měsíců v kampusu Woolich Education v Lucernu, Mauricius, a jednoho praktického tréninkového období v oblasti placeného průmyslu ve výši 4 let. -6 měsíců ve švýcarském pohostinství.

Woolich Education je členem skupiny škol Bénédict Mauritius, která byla založena v roce 1928 a jejímž posláním je poskytovat vzdělávání dospělých lidem s touhou uspět. Škola Bénédict je jednou z největších soukromých vzdělávacích organizací na Mauritiu a každý rok vyučuje více než 15 000 studentů na plný a částečný úvazek.... [-]

Mauricius Port Louis
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

Woolich Education

Chartered Institute of Management Accountants (CIMA), založený v roce 1919, je předním světovým a největším profesionálním orgánem účetních manažerů. CIMA pomáhá jednotli ... [+]

O společnosti CIMA

Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) , založený v roce 1919, je předním světovým a největším profesionálním orgánem účetních manažerů.

CIMA pomáhá jednotlivcům a podnikům uspět využitím plné moci manažerského účetnictví - nejen účtování o rozvaze, ale také účtování o podnikání.

Společně s Americkým institutem certifikovaných účetních znalců (AICPA) jsme v roce 2012 založili označení Chartered Global Management Accountant (CGMA), jehož cílem je poskytnout členům novou úroveň zdrojů a uznání.

Učební osnovy CIMA čerpají z unikátních principů CGMA Global Management Accounting Principles © a CGMA Competency Framework k tomu, aby umožnily jednotlivcům vysoce kvalitní schopnosti, které jim pomohou dosáhnout udržitelného úspěchu v podnikání i financích.... [-]

Mauricius Port Louis
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině