Alinguas

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Německý jazykový kurz v Mnichově

Intenzivní jazykové kurzy v Mnichově - v německých a mnoha cizích jazyků od roku 1992 Alinguas hlasové Shoes v mnichovské čtvrti Schwabing kontaktní místo pro všechny, kteří se chtějí naučit cizí jazyk ve výborné podmínky. Zejména se specializujeme, abychom se žáky, pro něž němčina je cizí jazyk. Ale samozřejmě nabízíme i mnoho dalších jazyků z angličtiny do čínštiny.

Hledáte intenzivní kurz němčiny v Mnichově? Máte zájem o kurz angličtiny nebo jazykového kurzu ve francouzštině, italštině, španělštině, řečtině, česky, rusky, slovensky nebo čínské? Zajímáte se o jazykových kurzech a chcete, aby v Mnichově své znalosti až do nuly? Pak nás kontaktujte a zaregistrujte se jedním z našich vynikajících jazykových kurzů v Mnichově.

Vaše výhody:

  • Oficiální Telč testuje A1 až C1 - malé skupiny - kvalifikovaná výuka - rozumné ceny - vysoká míra úspěšnosti při zkouškách - osobní vzdělávací prostředí - bez používání internetu - zdarma akce a kulturní program od června do srpna - letní jazykové kurzy pro děti a mládež.

Místa

Mnichov

Adresa, 1. řádek
Language School Alinguas GbR
Hohenzollernplatz 5

D-80796 Mnichov, Bavorsko, Německo