Baden-Wuerttemberg Cooperative State University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Internacionalizace je jedním z nejdůležitějších strategických cílů Bádensko-Württembersko Cooperative State University Heidenheim.

Průzkumy ukázaly, že více než 35% našich studentů strávit jeden semestr v zahraničí. Toto číslo je vysoko nad průměr a míra vyslaných studentů přesahuje i ty z velkých univerzit, jako je Heidelberg nebo Tübingen. Máme partnerských univerzit po celém světě, kde se studenti mohou buď strávit jeden semestr studia v zahraničí Exchange nebo stáž v mezinárodní společnosti Work Exchange.

V roce 1974, Öffnet einen internen Link im aktuellen FensterUniversity družstevních vzdělávání (nyní Bádensko-Württembersko Cooperative State University) - v němčině "Berufsakademie" (nyní Duale Hochschule Baden-Württemberg) - byla zahájena jako inovativní nový projekt ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko na jihozápadě Německa. Byl navržen tak, aby studentům s post-sekundárního vzdělávání založený na jedinečné kombinaci teoretických studií a on-the-job školení. UCE studenti střídavě akademické a odborné přípravy, které jim umožní, aby okamžitě uplatnit pojmy naučili ve třídě na svém pracovišti a na oplátku přinese nové nápady z jejich vzdělávacích firem na univerzitu.

Heidenheim University of družstevní vzdělávání je akreditována britské Open University. Třetí ročníků se mohou zapsat na Open University a po ukončení studia je udělován OU "bakalářský titul s vyznamenáním" navíc k německé "bakalář".

Duální systém vzdělávání

Duální systém vzdělávání, který poskytuje prakticky orientované vzdělání a zahrnující oba, zaměstnavatele, jakož i státem řízených akademických institucí, má dlouhou tradici v Německu. "Duale Hochschule Bádensko-Württembersko" - Bádensko-Württembersko Cooperative State University - představuje rozšíření tohoto duálního systému vzdělávání v oblasti vysokoškolského vzdělávání.

University of družstevní vzdělání rozšířil mnohem rychleji, než se očekávalo plánovači. Zvyšující se počet studentů odráží rostoucí poptávku po mladých pracovníků se vzděláním prakticky orientované v oblasti obchodu, průmyslu a společenské instituce.

Typický zaměstnavatel nabídne stáž na studenta s pevným úmyslem nakonec brát Úspěšný absolvent do trvalého pracovního poměru. Ve skutečnosti, téměř 90% našich absolventů již pracovní smlouvu, když skládat závěrečné zkoušky.

Místa

Heidenheim

Adresa, 1. řádek
Marienstraße 20
D-89518 Heidenheim, Bádensko-Württembersko, Německo

Programy