Baden-Wuerttemberg Cooperative State University

Úvod

Read the Official Description

Internacionalizace je jedním z nejdůležitějších strategických cílů Bádensko-Württembersko Cooperative State University Heidenheim.

Průzkumy ukázaly, že více než 35% našich studentů strávit jeden semestr v zahraničí. Toto číslo je vysoko nad průměr a míra vyslaných studentů přesahuje i ty z velkých univerzit, jako je Heidelberg nebo Tübingen. Máme partnerských univerzit po celém světě, kde se studenti mohou buď strávit jeden semestr studia v zahraničí Exchange nebo stáž v mezinárodní společnosti Work Exchange.

V roce 1974, Öffnet einen internen Link im aktuellen FensterUniversity družstevních vzdělávání (nyní Bádensko-Württembersko Cooperative State University) - v němčině "Berufsakademie" (nyní Duale Hochschule Baden-Württemberg) - byla zahájena jako inovativní nový projekt ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko na jihozápadě Německa. Byl navržen tak, aby studentům s post-sekundárního vzdělávání založený na jedinečné kombinaci teoretických studií a on-the-job školení. UCE studenti střídavě akademické a odborné přípravy, které jim umožní, aby okamžitě uplatnit pojmy naučili ve třídě na svém pracovišti a na oplátku přinese nové nápady z jejich vzdělávacích firem na univerzitu.

Heidenheim University of družstevní vzdělávání je akreditována britské Open University. Třetí ročníků se mohou zapsat na Open University a po ukončení studia je udělován OU "bakalářský titul s vyznamenáním" navíc k německé "bakalář".

Duální systém vzdělávání

Duální systém vzdělávání, který poskytuje prakticky orientované vzdělání a zahrnující oba, zaměstnavatele, jakož i státem řízených akademických institucí, má dlouhou tradici v Německu. "Duale Hochschule Bádensko-Württembersko" - Bádensko-Württembersko Cooperative State University - představuje rozšíření tohoto duálního systému vzdělávání v oblasti vysokoškolského vzdělávání.

University of družstevní vzdělání rozšířil mnohem rychleji, než se očekávalo plánovači. Zvyšující se počet studentů odráží rostoucí poptávku po mladých pracovníků se vzděláním prakticky orientované v oblasti obchodu, průmyslu a společenské instituce.

Typický zaměstnavatel nabídne stáž na studenta s pevným úmyslem nakonec brát Úspěšný absolvent do trvalého pracovního poměru. Ve skutečnosti, téměř 90% našich absolventů již pracovní smlouvu, když skládat závěrečné zkoušky.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Němec

Vidět Přípravný ročník »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Přípravný ročník

Bridge letý program

Campus forma Denní studium 1 rok October 2019 Německo Heidenheim

Bádensko-Württembersko Cooperative State University Heidenheim se zavádí nový program s názvem "Most Year". Naše Bridge rok pomůže zahraničním studentům, aby se připravit na studium v ​​Německu DHBW (Duale Hochschule Baden-Württemberg - Bádensko-Württembersko Cooperative State University). [+]

Bádensko-Württembersko Cooperative State University Heidenheim se zavádí nový program s názvem "Most Year". Naše Bridge rok pomůže zahraničním studentům, aby se připravit na studium v ​​Německu DHBW (Duale Hochschule Baden-Württemberg - Bádensko-Württembersko Cooperative State University).

Aby bylo možné studovat na DHBW jako zahraničního studenta je třeba předložit doklad o znalosti německého jazyka, osvědčení o ukončení školy odpovídající německému "maturity" a smlouvy o výcviku s jedním z našich spolupracujících firem. V průběhu roku Bridge programu jsme vás podpoří v řízení o žádosti.

O programu Doba trvání programu: říjen 2015 do srpna 2016 Program je zaměřen na zahraniční studenty, s malou nebo žádnou znalostí německého jazyka. Ti, kteří absolvování programu budou moci projít oficiální německou jazykovou zkoušku způsobilosti (DSH), jeden z požadavků, které studují na DHBW jako zahraniční student. OBSAH Jazyková přípravaKurzy Block I A1 a A2 (začátečníci) s celkem 300 hodin Kurzy Block II B1 a B2 (pokročilí) s celkovým počtem 300 hodin Block III Příprava na zkoušku DSH Interkulturní vzděláváníNěmecko a Němci - Přehled německých dějin "Typicky německé" - německá kultura a společnost Školení pro žádostí o zaměstnání Program specifické kurzyStudenti jsou rozděleny do různých skupin v závislosti na fakultě, v němž chtějí být zapsán - Business Administration, strojírenství nebo sociální práce studenti obdrží podléhající zvláštní kurzy, jako jsou matematika, fyzika, sociální práce, akademické práce, prezentační dovednosti Praxe / stáž v jedné z našich spolupracujících firem Exkurze, místě, které mají místní společnosti, společenských akcí a dalších mimoškolních aktivit. [-]