Berlin International College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Úvod

Berlin International College (BIC) je přípravná / Pathway College v hlavním městě Německa, která připravuje zahraniční studenty ke studiu na německých univerzitách v němčině nebo angličtině. BIC se specializuje na tituly v inženýrství, IT a souvisejících technických oborech, ale také nabízíme programy pro obchodní tituly. Jako speciální služba, která je součástí všech našich programů, dostávají studenti podmíněné studijní místo na partnerské univerzitě podle svého výběru.

Možnosti programu

Studovat bakalářský titul

  • PPS - Intenzivní výuka německého jazyka a Studienkolleg (nadační kurzy) s Feststellungsprüfung (FSP), přijímací zkouška na univerzitu, studium bakalářského stupně
  • PPS English - Studienkolleg (nadační kurzy) v angličtině pro studium bakalářského stupně
  • PP - Intenzivní kurzy německého jazyka a přípravný kurz ke studiu na magisterském stupni

Umístění

Berlin International College se nachází v hlavním městě Německa a leží v srdci největší evropské ekonomiky. V Berlíně je zastoupeno cokoli a všichni, kde se setkávají brilantní a kreativní mysli v akademické sféře, politice a podnikání z celého světa, aby zažili tento jedinečný multikulturalismus. Studenti BIC tak mohou využít svůj volný čas ke kontaktu s inspirujícími lidmi, sítí a prožít všechny příležitosti, které Berlín nabízí. Zároveň se během jejich činnosti mohou zapojit do bohaté nabídky umění, sportu a dalších aktivit, včetně nočního života v Berlíně, což je těžko sladitelné s jeho živostí.

Místa

Berlín

BIC Berlin International College GmbH

Adresa, 1. řádek
Berlin International College
Warschauer Straße 32


10243 Berlín, Berlín, Německo
Telefonní číslo
+49 30 233226710