Přečtěte si oficiální popis

Každé léto od roku 2012 otevíráme naše dveře pro workshopy v rámci celé řady disciplín: Výtvarné umění a umění, Design, Hudba, Tvůrčí podnikání, Umělecký management a Vlastní marketing. To vše v srdci největšího a nejvíce inspirujícího města v Německu.

Tým vášnivých učitelů a trenérů nabízí podpůrné prostředí, v němž se můžete vypořádat s tvůrčím výrazem a kritickým myšlením, najít svůj umělecký hlas a vizuální jazyk, realizovat své nápady, sdílet je s podobně smýšlejícími lidmi a vybudovat síť, která bude relevantní pro vaši kariéru.

Připojte se ke studiu v Berlíně a setkávejte se s umělci a tvůrci z celého světa. Nechte se inspirovat jedinečnou atmosférou, prozkoumejte své zájmy a ponořte se do metropole tvořivosti na jedné z největších a nejrozšířenějších univerzit umění světa.

Zaregistrujte se do našeho informačního bulletinu, který bude aktualizován .

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:


Berlin Summer University of the Arts

Každé léto od roku 2012 otevíráme naše dveře pro workshopy v rámci celé řady disciplín: Výtvarné umění a umění, Design, Hudba, Tvůrčí podnikání, Umělecký management a Vla ... [+]

Slevy pro absolventy a vícenásobné rezervace: Jsme rádi, že vás opět uvidíme a chtěli bychom vám odměnit slevu ve výši 100 EUR za absolventy kurzu nebo konečný poplatek, pokud se zaregistrujete pro více než jeden kurz. Účastníci, kteří se přihlásí na několik našich kurzů, dostanou slevu ve výši 50 EUR z konečné ceny.

Informace a registrace: www.summer-university.udk-berlin.de

Výtvarné umění

01.07-05.07 Přechody - kreslení a prostor

Tato výkresová dílna prozkoumá přechodové prostory městského Berlína a experimentuje s kresbou otevřeným a interpretačním způsobem. Důraz bude kladen na praktickou uměleckou práci v kombinaci s kritickými diskurzemi. Více: href = "https://summer-university.udk-berlin.de/?id=352... [-]

Německo Berlin
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
3 - 14 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině