Berlin Summer University of the Arts

Úvod

Read the Official Description

Umělci, designéři, hudebníci a tvůrčí mysli po celém světě - letní léto je pro každý z vašich zájmů a akademických potřeb nejlepším místem Berlin Summer University of the Arts . Jste vyzváni k výběru ze širokého výběru workshopů ve všech uměleckých disciplínách - hudba, design, umělecká díla a výtvarná umění - a to vše v srdci největšího a nejvíce inspirujícího města v Německu.

Máte velkou šanci zvýšit své znalosti v oblasti sebe-marketingu, uměleckého managementu a kreativního podnikání. Zde získáte dokonalou sadu nástrojů, která přináší vaše nápady do života, rozvíjíte tvůrčí obchodní koncepci a rozvíjejte své kariéry nebo akademické pověření.

Tým mezinárodně uznávaných lektorů představí současné experimentální a klasické umělecké techniky a diskurzy, jako jsou mistrovské třídy.

Připojte se ke studiu v Berlíně a setkávejte se s umělci a tvůrci z více než 55 různých zemí. Nechte se inspirovat jedinečnou atmosférou, prozkoumejte své zájmy a ponořte se do metropole tvořivosti na jedné z největších a nejrozšířenějších univerzit umění světa.

Zaregistrujte se do našeho informačního bulletinu, který bude aktualizován .

Berlínská kariéra

Letní univerzita umění / Mezinárodní letní škola tvořivého podnikání předkládá Berlínská kariéra - institut zodpovědný za další vzdělávání na Berlínské univerzitě umění. Akreditační kurzy, magisterské programy a workshopy čekají na umělce, kreativy a nadšence, kteří chtějí rozšířit své obzory a rozšířit své dovednosti v jedné z největších uměleckých akademií na světě. Široké spektrum kurzů je založeno na současném výzkumu požadavků na dovednosti v dnešním kreativním průmyslu.

Berlínská webová stránka kariéry

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Summer courses »

Programs

Tato škola dále nabízí:


Berlin Summer University of the Arts

Campus forma Kombinované 3 - 14 dny June 2019 Německo Berlin

Umělci, návrháři, hudebníci a tvůrčí mysli po celém světě - to léto, pro každý z vašich zájmů a akademické potřeby, je Berlin Summer University of the Arts v Berlin Summer University of the Arts tím nejlepším místem. Jste vyzváni k výběru ze široké nabídky workshopů ve všech uměleckých disciplínách - hudba, design, umělecká díla a výtvarná umění - a to vše v srdci největšího a nejvíce inspirujícího města v Německu. Máte velkou šanci zvýšit své znalosti v oblasti sebe-marketingu, uměleckého managementu a kreativního podnikání. Zde získáte dokonalou sadu nástrojů, která přináší své nápady do života, rozvíjíte tvůrčí obchodní koncepci a rozvíjejte své kariéry nebo akademické pověření. Tým mezinárodně uznávaných lektorů zavede současné umělecké techniky a diskurzy jak experimentálně, tak klasickým způsobem, jako jsou mistrovské třídy. Připojte se ke studiu v Berlíně a setkávejte se s umělci a tvůrci z více než 55 různých zemí. Nechte se inspirovat jedinečnou atmosférou, prozkoumejte své zájmy a ponořte se do metropole tvořivosti na jedné z největších a nejrozšířenějších univerzit umění světa. [+]

Slevy pro absolventy a vícenásobné rezervace: Jsme rádi, že vás opět uvidíme a chtěli bychom vám odměnit slevu ve výši 100 EUR za absolventy kurzu nebo konečný poplatek, pokud se zaregistrujete pro více než jeden kurz. Účastníci, kteří se přihlásí na několik našich kurzů, dostanou slevu ve výši 50 EUR z konečné ceny.

Informace a registrace: www.summer-university.udk-berlin.de

Výtvarné umění

9.7. - 13.7. Přechody - kreslení a prostor s Pauline Kraneis

460 EUR

Tato výkresová dílna prozkoumá přechodové prostory městského Berlína a experimentuje s procesem kreslení otevřeným a interpretačním způsobem. Důraz bude kladen na praktickou uměleckou práci v kombinaci s kritickými diskurzemi.... [-]


Contact

Berlin Summer University of the Arts

Website https://summer-university.udk-berlin.de