Přečtěte si oficiální popis

ESMoutside

Profesionály pro profesionály a každý sportů

Věrni tímto heslem, odborníci našli v oblastech vzdělávání, profesionálního sportu a podnikání a založil Manažerská akademie European Sports. zakladatel a iniciátor tohoto speciálně šité na míru specifickým potřebám profesionálních a elitních atletů, kteří studují, byl dokonce profesionální fotbalista a má jako Dr. Dipl. Sportovní ekonom také akademické znalosti. Navíc oba partneři, Dr. Thomas ROSSBERGER a Daniela ROSSBERGER, spoléhají na dohromady 40 let zkušeností v předních německých firem.

Deklarovaná Terč der ESM ACADEMY je bývalá nebo stále aktivní Profesionální a vrcholové sportovce poslužte Po sportovní kariéry Nové vyhlídky na kariéru ve vedení Sports z kříže nebo v ekonomika otevřít. Studovat, oddělen od místa a času. s na míru studijní program o dva semestry zprostředkovává ESM akademie flexibilní, jednoduché, kompaktní a profesionální všechny potřebné technické podmínky pro úspěšné činnosti jako sportovní manažer, sportovní ředitel a manažer.

Programy se vyučují na:
Němec

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

European Sportsmanagement Academy

Náš certifikát v managementu sportu připravuje studenty na vedoucí pozici v profesionálním sportu. Kromě své vlastní praktické zkušenosti, například jako profesionální ne ... [+]

Studie pro profesionální sportovce a každého sportovního nadšence!

Náš certifikát v managementu sportu připravuje studenty na vedoucí pozici v profesionálním sportu.

Kromě své vlastní praktické zkušenosti, například jako profesionální nebo sportovce, je velmi důležité v současné době přinést dalekosáhlé zkušenosti. Z těchto důvodů Manažerská akademie evropského sportu vytvořila speciálně přizpůsobené aktivních nebo bývalých profesionálních sportovců on-line studijní program.

na principu "blended learning" (vysílací výukových materiálů prostřednictvím různých kanálů) důležitý obsah z oblasti managementu, marketingu, komunikace, právo a psychologie sportu vyjadřuje na bázi.... [-]

Německo Nuremberg
Říjen 2019
Němec
Kombinované
2 semestry
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině