Entrepreneur Lab by CIEE

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jsme eLab od CIEE

eLab je šest nebo dvanáctitýdenní podnikatelský program, který provozuje nezisková nevládní organizace CIEE. Od roku 1947 pomáhá CIEE tisícům lidí získat znalosti a dovednosti nezbytné pro život a práci v globálně vzájemně závislém a kulturně rozmanitém světě tím, že nabízí nejkomplexnější, nejvýznamnější a nejhodnotnější výměnné programy, které jsou k dispozici.

Co děláme

eLab je program, ve kterém jsou začínající podnikatelé vedeni procesem zahájení vlastního podnikání. Podporujeme rozvoj mladých podnikatelských myslí, které k nám přicházejí z celého světa a seznamujeme je s úvodní scénou v Londýně nebo Berlíně. Poskytujeme podnikatelům praktické dovednosti, příležitosti k vytváření sítí a podrobné pokyny, které potřebují k tomu, aby mohli své podniky budovat od základů.

Děláme to takto:

  • Nabízet nejkomplexnější nabídku výměnných programů a dostupných služeb.
  • Sestavení největších zdrojů a nejzkušenějších, vášnivých lektorů a hostujících přednášejících v úvodní scéně.
  • Zajistit, aby týdenní individualizované a skupinové koučování a expertní mentorství byly k dispozici pro hodnocení a zlepšování obchodních modelů.

Výhody eLab

Náš 6týdenní program vám poskytne obchodní model a cestovní mapu, takže můžete své nápady uvést do praxe a prezentovat potenciálním spoluzakladatelům, investorům a inkubátorům. Posuzujeme vaše individuální obchodní cíle a potřeby, které vám pomohou najít nejlepší řešení vašich problémů. Navíc vás spojíme přímo s odborníky a mentory ve vaší oblasti průmyslu a také s některými z největších myslí v úvodní scéně. Nemluvě o tom, koučování a poradenství, které zde obdržíte, vás nechají sebevědomě a připraveni začít podnikat.120810_WDBD2788.jpg

Místa

Berlín

Adresa, 1. řádek
Gneisenaustr. 27
10961 Berlín, Berlín, Německo

Londýn

Adresa, 1. řádek
46-47 Russell Square, Bloomsbury
WC1B 4JP Londýn, Anglie, Spojené království