Přečtěte si oficiální popis

Váš úspěch je naším cílem!

 • Malé skupiny = maximální úspěch v učení!
 • Včetně koučovacích prvků!
 • Zkušení trenéři z praxe s moderními metodami výuky!
 • 100% praktické know-how a přenos učení ve vaší osobní práci rutina!
 • Semináře se konají zde - zaručeno!

Vyzkoušené, cílené a interaktivní semináře! Koučování v podnikání, interní semináře a modulární školení vyvinuté pro individuální potřeby vaší společnosti! Jsme vaším partnerem pro kvalifikované školení v následujících oblastech:

 • Řízení a řízení podniku
 • komunikační dovednosti
 • Vývoj osobnosti a sociální kompetence
 • vývojový tým
 • Prodej a distribuce

Náš závazekVáš přínos díky účasti na semináři:

 • Dlouhodobý přínos pro čas po semináři, protože využíváme "řízení přenosu".
 • Obnovíte své znalosti a optimalizujete je.
 • Využívají zkušenosti ostatních.
 • Spolují s lidmi, kteří mají stejnou představu.
 • Oni trvají na tom, aby se soustředili na současný vývoj.
 • Získáte srozumitelnou prezentaci z praxe.
 • Každý seminář má vysokou zkušenost, výsledek a hodnotu úspěchu.
Cítíme se povinni:
 • poskytnout praktické a srozumitelné vysvětlení.
 • reagovat na přání a návrhy našich účastníků.
 • zajistit uvolněnou a produktivní pracovní atmosféru.
 • aby se účastníci stali uprostřed jejich očekávání.
 • povzbudit každého účastníka k aktivitám a novým životním zkušenostem.
 • Odpovědný a pozitivní pro každého účastníka.
 • k okamžitému uplatnění, tj. praktickému významu v centru.
Jak vidíme naši seminární práci? Co je pro vás důležité?
 • Semináře, které nabízíme, jsou předmětem neustálé kontroly. Pravidelně se přizpůsobují novým nebo rozvinutějším poznatkům. Tím zajistíme včasnost obsahu.
 • Naše semináře jsou intenzivně zaměřeny na praxi.
 • Dodržujeme přání a potřeby účastníka semináře.
 • Obsah semináře lze během tréninku dynamicky přizpůsobit konkrétním požadavkům účastníků.
 • V každém semináři jsou před kamerou prováděny intenzivní hry na hraní rolí. Učení je pro účastníky mnohem intenzivnější a trvalejší.
 • Každý účastník obdrží na semináři intenzivní zpětnou vazbu od trenéra a dalších účastníků jeho osobnosti. Základní pravidla pro úspěšnou zpětnou vazbu jsou samozřejmě brána v úvahu.
 • Role-hry před kamerou mohou být "přehrány" na žádost účastníka z jeho individuální praxe.
 • Trénink se zapojí do dialogových her. Tak různé postavy mohou být důvěryhodně re-enactted. Účastník tak dostane příležitost zapojit se do vícenásobných typů.
 • Každý účastník může, žádný účastník nesmí účastnit rolí.
 • Zajišťujeme, aby každý účastník opustil domov pocit pozitivního na konci semináře.
 • Strategie přenosu učení spolu s účastníky rozvíjíme tak, aby učební efekt a citlivost ze semináře trvaly déle.

Tým

Společnost "Hermannsen-Concept" je zaměřena na lidi, kteří se chtějí profesionálně a osobně rozvíjet. Váš osobní úspěch i váš osobní úspěch jsou pro nás vždy v centru pozornosti!

Kromě naší současné nabídky volně dostupných "otevřených seminářů" vyvíjí společnost Hermannsen-Concept také firemní koučování a interní semináře, jakož i modulární školení podle vašich individuálních potřeb a v úzké spolupráci s vámi.

Vlastníkem společnosti je Uwe Hermannsen, který pracuje jako trenér, trenér a mluvčí v oblasti rozvoje lidských zdrojů již více než 25 let. "Hermannsen-Concept" spolupracuje s nezávislými trenéry a trenéry, kteří o nás nabízejí různá témata. Všichni mají mnoholetou odbornou praxi, praktickou orientaci a odpovídající školení.

Kromě toho spolupracujeme s agenturou akce, s níž my a příslušný klient rozvíjíme speciální semináře a kombinace událostí. Mezi ně patří např. "Speciální semináře pro vedoucí pracovníky na Mallorce" nebo "výkonný výcvik na plachetnici" našeho partnera. Jsme rádi, že implementujete své nápady nebo nápady.

Programy se vyučují na:
 • Němec

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Hermannsen Concept

Naučte se základy úspěšné argumentace a diskuse v tomto uvažování. Reflektujte své chápání chování, objevujte a rozvíjejte své rozumové schopnosti. ... [+]

"Přesně tak přesvědčte!"

Naučte se základy úspěšné argumentace a diskuse v tomto uvažování. Reflektujte své chápání chování, objevujte a rozvíjejte své rozumové schopnosti. Jak používáte tyto znalosti důvěrně v každodenních profesních situacích? Získáte příležitost intenzivně je trénovat v praktických situacích. Protože: Osobní přítomnost vyvolává pozornost a zájem mezi partnery konverzace a posluchači. Současně to vytváří jasnost v diskusních a vyjednávacích situacích.

obsahkomunikační pravidla4-ušní model komunikaceKomunikační proces v praxikomunikační podnětyStruktura odůvodněníPravidla pozitivní diskuse (podle R. Lay)Smalltalk tipy v procesu odůvodněníAplikujte techniky výpovědi profesionálněAktivní naslouchání otevírá možnostiPřečtěte si a používejte jazyk tělaDialektika: slovní spojení a fráze5-věta technika: inteligentní uvažováníPapežský princip: způsoby objektivizaceElastické tlumení místo přímého rozporuPoužívejte efektivně komunikační technikymetody... [-]
Německo Münster
Kontaktuj školu
Němec
Denní studium
2 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hermannsen Concept

Moderní výzkum mozku činí neocenitelný příspěvek k úspěšné a efektivní komunikaci. Jak se přijímá a zpracovává informace? Jak se mi podaří najít centrum emocí mého partne ... [+]

Moderní výzkum mozku činí neocenitelný příspěvek k úspěšné a efektivní komunikaci. Jak se přijímá a zpracovává informace? Jak se mi podaří najít centrum emocí mého partnera? Jakou roli v tom hraje biochémie? Jak ji mohu ovlivnit? Jakou roli hraje limbický systém v úspěšném řízení vztahů?

Naučte se z našeho základního chápání neurokomunikace, jak naše mozky zpracovávají komunikaci a empatii. Rozpoznat, pochopit a optimalizovat své osobní vzorce komunikace a chování. Trénujte, abyste zvýšili svůj vliv na ostatní, autentické a zaměřené. Pro zákazníky, kolegy, zaměstnance nebo obchodní partnery.

obsahNadřazenost emocí a nevědomí v mozkuIluze vědomí a síla intuiceEmocionální hodnocení vaší komunikační strategie v mozku druhéhoKonverzace a vyjednávání orientované na mozkyVýznam našeho vizuálně-senzorického mozku pro prezentace a umírněnostSpráva konfliktů a vztahů odpovídajícím mozkuVýznam neverbální komunikace z neurovědního hlediskaKomunikační koncepty neurovědecky analyzovanéNeuroplasticita a celoživotní učení mozkumetody... [-]
Německo Münster
Kontaktuj školu
Němec
Denní studium
2 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hermannsen Concept

Vynikající kvalita služeb zanechává zákazníkovi rozhodující dojem společnosti. S důvěrou, důvěrou a profesionalitou v každodenním podnikání, tvůrčím a důmyslným propojení ... [+]

"Přiveďte svou firmu k zákazníkovi"

Vynikající kvalita služeb zanechává zákazníkovi rozhodující dojem společnosti. S důvěrou, důvěrou a profesionalitou v každodenním podnikání, tvůrčím a důmyslným propojením potřeb zákazníků a vašeho podnikání zajistí, že váš klient oceňuje vaši firmu jiným. Nejde jen o volný marketing, ale také o váš osobní profesionální úspěch! V tomto semináři se naučíte techniky a strategie pro optimální zákaznické služby a dlouhodobou loajalitu zákazníků. Dozvíte se, jak orientace na zákazníka funguje z pohledu zákazníka, abyste mohli v budoucnosti jednat cíleně.

obsahJaký je váš zákazník? - Král? Partner? Trvat? ... nebo jen otravné?Co očekávají vaši zákazníci?První dojem a profesionalita - osobně a telefonickyHolistický kontakt se zákazníkem (jazyk těla, výrazy obličeje, hlas, obsah)Řízení vztahů s interními a externími zákazníkyZnáte a aplikujte komunikační modelyPoslech a kladení otázek - důležité nejen pro stížnostiUmění formulace "ne"Předávání otázek, návrhů, stížnostíVýzva číslo 1: "obtížný" zákazníkOrientace na zákazníka jako společná vlákna a součást firemní kulturymetody... [-]
Německo Münster
Kontaktuj školu
Němec
Denní studium
2 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hermannsen Concept

Díky této speciální koncepci seminářů pro vedoucí pracovníky, která pochází přímo z divadelního průmyslu, profitujete z desetileté činnosti našeho trenéra Markuse Kopf, k ... [+]

"Mít sílu obra je nádherný. Používat je jako obra je tyranie. " William Shakespeare

Díky této speciální koncepci seminářů pro vedoucí pracovníky, která pochází přímo z divadelního průmyslu, profitujete z desetileté činnosti našeho trenéra Markuse Kopf, který působí jako divadelní ředitel, herec a lektor pro hraní v Německu a Evropě.

To, co vás oslovuje - údajně - poznávat zcela nové profesní pole, obsahuje neuvěřitelné množství paralel s vašim profesionálním každodenním životem na vedoucích pozicích. Od Henryho V k Titusovi Andronicovi, Richardovi III. Antonymu a Kleopatře, Hamletovi a Macbethovi - Shakespeare analyzoval a zmapoval psychiku některých nejkomplexnějších, nejdynamičtějších a fascinujících osobností. Málokterý autor si myslel tolik o vedení a moci, jako o laureáti anglického básníka. Mnoho smrtelných chyb, které spáchaly nejslavnější protagonisté Shakespearových, jsou stejné, které přinášejí vedoucí pracovníky do sálů, kanceláří a obchodních prostor.... [-]

Německo Münster
Kontaktuj školu
Němec
Denní studium
2 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hermannsen Concept

Důraz je kladen na posílení vlastního vedení. V tomto semináři o vedení se seznámíte s různými vedoucími funkcemi a nástroji. Budete (znovu) objevovat své silné stránky a ... [+]

"Ženy vedou jinak?"

Důraz je kladen na posílení vlastního vedení. V tomto semináři o vedení se seznámíte s různými vedoucími funkcemi a nástroji. Budete (znovu) objevovat své silné stránky a zdroje a budete je moci cíleně využívat s ohledem na úlohu vedení.

Konkrétní návrhy vám pomohou rozvíjet a optimalizovat svůj vlastní styl vedení. S předchozími praktickými zkušenostmi s vedením (jak sami a ostatními), tak i nově naučenými, budete schopni nadále plnit svou vedoucí úlohu v jistém a přesto zaměstnane orientovaném způsobu - nebo se v budoucnu zaměříte na takový cíl. Jsou si vědomi neocenitelných výhod síťování a baví měřit s mužským vedením bez imitace.... [-]

Německo Münster
Kontaktuj školu
Němec
Denní studium
2 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině