Humboldt-Institut e.V.

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Humboldt-Institut

V posledních 40 letech více než 60.000 studentů z více než 160 zemí studovala němčinu s Humboldt-Institut. Díky tomu je Humboldt-Institut jednu z největších a nejzkušenějších poskytovatelů němčiny jako cizího jazyka. Aspirace z Humboldt-Institutu byla vždy nabídnout nejlepší kurzy němčiny a zaručit rychlé a efektivní učení pro všechny studenty. Intenzivní německý jazykový kurz jsou nabízeny ve 17 lokalitách po celém Německu, z nichž čtyři - Berlin Mitte, Constance, Lindenberg a Bad Schussenried - jsou otevřeny celoročně. Humboldt-Institut nabízí kurzy němčiny pro všechny věkové skupiny a úrovně jazyka.

Třída Velikost

Naše kurzy se skládají z cca. 10 účastníků kurzu. S takovým malým rozměrům se chcete ujistit, že individuální pozornost je věnována každého jednotlivého člověka. Jak jsme se zaměřili hodně na komunikativní přístup k jazyku, aniž by zanedbávala gramatiku, můžeme zajistit, aby každý student mluvit a zapojit se živě omezením počtu účastníků ve skupině.

Humboldt-Institut eV

Jazykové úrovně

Nabízíme až 6 různých jazykových úrovní, od úplné začátečníky až po velmi pokročilé, nebo, podle Evropského referenčního rámce, úrovně A1-C2.

Plán

Během intenzivního kurzu, naši dospělí mají 5 lekcí po 45 minutách každé ráno, počínaje v 08:30 a běží až do 13:00, včetně dvou přestávek. V pondělí odpoledne, tam bude jedna hodina od 14:15 do 15:00. V úterý a ve čtvrtek tam bude dvě hodiny od 14:15 do 15:45.

Zkoušky

Všichni účastníci kurzu se týdenní zkoušku, která zahrnuje veškerý obsah Vyučovací předcházející týden, aby se studenti a učitelé podobně mohou hodnotit pokrok dosažený v německém jazyce. Na konci úrovně, tam bude další "level zkouška", který musí být předán s minimálně 75%, aby mohli postoupit do následující jazykové úrovni.

Domácí úkol

Naše dospělí jsou také očekává, že udělat nějaké domácí úkoly, každý den, a přesto bude stále mít dostatek času na mimoškolní aktivity.

Rezidenční školy

V našich internátních školách studenti zůstávají na stejném areálu, kde mají své lekce, které má, samozřejmě, mnoho výhod pro naše účastníky kurzu: mají všechna jídla společně strávit odpoledne, večery a víkendy, a proto je velmi snadné jim, aby si spoustu nových přátel z různých zemí, v krátkém čase.

Praxe němčiny po celý den

Náš personál se bude snažit vytvořit pocit bytí jedna velká mezinárodní rodina na Humboldtově-Institutu, kde jsou všichni studenti integrované, a kde němčina je jediný jazyk mluvený. Mít šanci na postup do cílového jazyka po celý den, a to i mimo vyučování, urychlí proces učení neuvěřitelně, a zvýšit motivaci studentů.

Místa

Berlín

Humboldt-Institut e.V. (Berlin)

Adresa, 1. řádek
Invalidenstrasse 19
10115 Berlín, Berlín, Německo
Telefonní číslo
+49 7522 988 0

Konstanz

Humboldt-Institut e.V. (Constance)

Adresa, 1. řádek
Mainaustrasse 172
78464 Konstanz, Bádensko-Württembersko, Německo
Telefonní číslo
+49 7522 988 0

Lindenberg im Allgäu

Humboldt-Institut e.V. (Lindenberg)

Adresa, 1. řádek
Humboldt-Institut e.V.
Ellgasser Str. 42,
Lindenberg im Allgäu

88161 Lindenberg im Allgäu, Bavorsko, Německo
Telefonní číslo
+49 7522 988 0

Bad Schussenried

Humboldt-Institut e.V. (Bad Schussenried)

Adresa, 1. řádek
Humboldt-Institut e.V.
Zellerseeweg 11
Bad Schussenried

88427 Bad Schussenried, Bádensko-Württembersko, Německo
Telefonní číslo
+49 7522 988 0