Institute of Animation, Visual Effects and Digital Postproduction at the Filmakademie Baden-Wuerttemberg

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Institut animace, vizuální efekty a digitální Postprodukce Společnost byla založena v roce 2002 jako součást filmové akademii Baden-Württemberg. Pod vedením Prof. Thomase Haegele, to se vyvinulo do jednoho z nejúspěšnějších školicích středisek pro animaci v Německu a má vynikající mezinárodní pověst. Animované filmy FAMU mají s německými a mezinárodními festivaly již získal řadu ocenění.

Od svého založení v roce 1991, je na Filmové akademii Baden-Württemberg na principu "learning by doing" učil a produkoval. Studenti se naučí, jak se dělá film tím, že fólie: píšete scénáře, navrhování a budování sady, fotoaparát či hlavní ředitel, vytvářet animace a vizuální efekty, skládání filmové hudby nebo provést zvukový design, editaci a montáž.

Projekt je podporován a doprovázen hostů lektorů z praxe. Odborníci z německého a mezinárodního filmového a mediálního průmyslu dát své znalosti a zkušenosti v oblasti seminářů a workshopů pro studenty. Tato filozofie vytváří přímou vazbu mezi studiem a praxí a přispěla svou blízkostí k trhu k úspěchu filmové akademie.

Studentské projekty

Od té doby, nominace na Oscara za krátký film "kola" se stal institut animace, vizuální efekty a digitální postprodukci mezinárodní pozornost. Platforma Animace Kariéra Review zvolil oddělení animace v roce 2014 mezi top 5 nejlepších animačních škol po celém světě. V posledních letech se student inscenace animace ústavu s německými a mezinárodních festivalech, například v rámci prvních kroků, VES Awards, LA Šortky, SIGGRAPH, SICAF nebo Annecy Mezinárodní festival animovaných filmů, získal řadu ocenění.

Místa

Ludwigsburg

Institute of Animation, Visual Effects and digital Postproduction at the Filmakademie Baden-Wuerttemberg

Adresa, 1. řádek
Filmakademie Baden-Württemberg
Institute of Animation, Visual Effects and Digital Postproduction
Akademiehof 10

D-71638 Ludwigsburg, Bádensko-Württembersko, Německo
Telefonní číslo
+49 7141 969 82 800