Jacobs University Foundation Year

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Nový domov daleko od domova

Studenti lákavě volají kampus "bublina" - mezinárodní mikrokosmos angličtiny v Evropě, kde budete žít a učit se studenty z více než 100 zemí. Po skončení semestru v Jacobsu bude každý kousek školního areálu spojen s příjemnou pamětí. Ať je to skupina míst na rohu klidné studijní oblasti, kde jste strávili celou noc pracovat, smát se svými přáteli a objednávat pizzu ve 3:00.

Ať už to jsou malé kopce na Campus Green, které jste vy a vaši přátelé používali pro sáňkování na jídelnících, když první sníh padal v zimě. Ať je strom před vaší vysokou školou, kde na štěstí zavěste svůj první bulharský přátelský náramek. Život a učení na akademické půdě znamená, že vaši přátelé se brzy budou cítit jako rodina a že školní areál se stane novým domovem mimo domov.

Kdykoli návštěvníci přijíždějí do areálu, jsou ohromeni krásou prostorného zeleného školního areálu o rozloze 34 ha. Velké školní areál uprostřed kampusu a fotbalové hřiště přitahují studenty ke společnému posezení, opalování a sportu venku.

Ponořte se do rozmanitosti

Umožnit studentům podporovat jejich interpersonální a interkulturní kompetence je důležitou součástí vzdělávací mise Jacobs University. Jako studentka nadace na ročník můžete plně využívat mnoha učebních příležitostí v učebně i mimo ni. Ponořte se do prostředí interkulturního kampusu, zúčastněte se různých nabízených sportovních aktivit nebo se stanete členem jednoho z mnoha společenských, kulturních, politických, akademických a podnikatelských klubů v areálu.

Rezidenční vysoké školy v areálu nabízejí bezpečné, interaktivní a inspirující životní a učební zkušenost: obdržíte soukromý pokoj ve dvoupokojovém bytě a sdílíte společné prostory a koupelnu s spolubydlícím, který má typicky jinou národnost.

In-college cafeterias nabízejí snídaně, obědy a večeře a jsou skvělým místem pro setkání, chatování a relaxaci se svými přáteli. Celodenní přístup k nejmodernějšímu rekreačnímu centru v areálu a dobře vybavené oblasti aktivit, jako je divadelní prostor, sportovní dvory, taneční studio a papírové studio, je jen jedním z příležitostí pro život na našem krásný areál. Areál se nachází v těsné blízkosti centra Brém, námořního multikulturního a podnikatelského města na severu Německa.

Místa

Brémy

Adresa, 1. řádek
Jacobs University Bremen
Campus Ring 1

28759 Brémy, Brémy, Německo

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium