Přečtěte si oficiální popis

Nový domov daleko od domova

Studenti lákavě volají kampus "bublina" - mezinárodní mikrokosmos angličtiny v Evropě, kde budete žít a učit se studenty z více než 100 zemí. Po skončení semestru v Jacobsu bude každý kousek školního areálu spojen s příjemnou pamětí. Ať je to skupina míst na rohu klidné studijní oblasti, kde jste strávili celou noc pracovat, smát se svými přáteli a objednávat pizzu ve 3:00.

Ať už to jsou malé kopce na Campus Green, které jste vy a vaši přátelé používali pro sáňkování na jídelnících, když první sníh padal v zimě. Ať je strom před vaší vysokou školou, kde na štěstí zavěste svůj první bulharský přátelský náramek. Život a učení na akademické půdě znamená, že vaši přátelé se brzy budou cítit jako rodina a že školní areál se stane novým domovem mimo domov.

Kdykoli návštěvníci přijíždějí do areálu, jsou ohromeni krásou prostorného zeleného školního areálu o rozloze 34 ha. Velké školní areál uprostřed kampusu a fotbalové hřiště přitahují studenty ke společnému posezení, opalování a sportu venku.

Ponořte se do rozmanitosti

Umožnit studentům podporovat jejich interpersonální a interkulturní kompetence je důležitou součástí vzdělávací mise Jacobs University. Jako studentka nadace na ročník můžete plně využívat mnoha učebních příležitostí v učebně i mimo ni. Ponořte se do prostředí interkulturního kampusu, zúčastněte se různých nabízených sportovních aktivit nebo se stanete členem jednoho z mnoha společenských, kulturních, politických, akademických a podnikatelských klubů v areálu.

Rezidenční vysoké školy v areálu nabízejí bezpečné, interaktivní a inspirující životní a učební zkušenost: obdržíte soukromý pokoj ve dvoupokojovém bytě a sdílíte společné prostory a koupelnu s spolubydlícím, který má typicky jinou národnost.

In-college cafeterias nabízejí snídaně, obědy a večeře a jsou skvělým místem pro setkání, chatování a relaxaci se svými přáteli. Celodenní přístup k nejmodernějšímu rekreačnímu centru v areálu a dobře vybavené oblasti aktivit, jako je divadelní prostor, sportovní dvory, taneční studio a papírové studio, je jen jedním z příležitostí pro život na našem krásný areál. Areál se nachází v těsné blízkosti centra Brém, námořního multikulturního a podnikatelského města na severu Německa.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Rok založení

Jacobs University Foundation Year

Jste mladý, ambiciózní a hledáte inspiraci? Dokončili jste střední školu, chtěli jste na univerzitě ochutnat život a toužili jste se dozvědět více o světě a jeho kulturác ... [+]

Jste mladý, ambiciózní a hledáte inspiraci? Dokončili jste střední školu, chtěli jste na univerzitě ochutnat život a toužili jste se dozvědět více o světě a jeho kulturách? Pak vás zajímá náš program Nadace.

Plánování a příprava na akademickou budoucnost je důležitým krokem. Připojte se k programu Nadace Jacobs University za účelem studia různých oborů studia a získání dovedností v oblasti akademického učení před zahájením bakalářského studia.

Na základě vašeho individuálního akademického prostředí a vašich potřeb a cílů můžete navrhnout vlastní výukové zkušenosti v rámci nadace. Jako student roku založení studia můžete navštěvovat bakalářské kurzy z různých oborů a vybrat si mezi různými typy přípravných tříd, které zlepší vaše akademické dovednosti. Kromě toho žijete na našem mezinárodním kampusu a můžete si užívat plných výhod studenského života v rezidenčních školách.... [-]

Německo Brémy
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 - 1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Jacobs University is ...

Jacobs Graduation 2016

Foundation Year - Get ready for university!