Mentora Sprachschule

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

MENTORA JAZYKOVÁ ŠKOLA je součástí celosvětové sítě

Mentora je velmi pokládaný institucí v rámci mezinárodního vzdělávacího sektoru. Zajišťujeme podnětné a akademicky orientované vzdělávací zkušenost. Naše jazyková škola se nachází v politickém a historickém centru Berlína, v blízkosti velmi populární čtvrti Friedrichshain-Kreuzberg.

Mentora nabízí dynamické a intenzivní programy v angličtině a němčině pro začátečníky i pokročilé rovným dílem. Zajišťujeme individuální, komunikační orientované a vysoce kvalitní jazykové kurzy pro naše studenty, kteří těží z atmosféry, která je dědičná a profesionální ve stejnou dobu.

Každý z našich programů je - v souladu s naší vědecké pojetí - přizpůsobené konkrétním prostředí a potřebám účastníků. Mentora je nejen výhodná, ale je navíc charakteristický svou zkušených pracovníků a jeho luxusním zařízením.

BAU Global BAU Globální síť se skládá z vysokých škol se šíří po celém světě. Tato mezinárodní síť vítá studenty z celého světa a přístup místních zdrojů v každé město, stát a národ ke zvýšení kvality vyššího vzdělávání, které poskytuje. Studenti a absolventi BAU Global tvoří akademickou obec rozprostírající se v průběhu sedmi zemích na třech kontinentech; Severní Americe, Evropě a Asii. Síť BAU Global se skládá ze 4 vysokých škol, 2 jazykových škol a 6 satelitních areálech.

BAU Globální univerzity nabízejí stovky vysokoškoláka, postgraduální a doktorské programy v architektuře, umění, obchodní administrativa, design, vzdělání, strojírenství, zdravotní vědy, informační technologie, práva a medicíny. Při práci napříč mezinárodním kontextu, BAU Global Network sleduje garantovat kvalitu a udržitelný vzdělání.

Místa

Berlín

Mentora Sprachschule

Adresa, 1. řádek
Heinrich-Heine Straße 27
10179 Berlín, Berlín, Německo
Telefonní číslo
+49 30 40032434