Přečtěte si oficiální popis

MENTORA JAZYKOVÁ ŠKOLA je součástí celosvětové sítě

Mentora je velmi pokládaný institucí v rámci mezinárodního vzdělávacího sektoru. Zajišťujeme podnětné a akademicky orientované vzdělávací zkušenost. Naše jazyková škola se nachází v politickém a historickém centru Berlína, v blízkosti velmi populární čtvrti Friedrichshain-Kreuzberg.

Mentora nabízí dynamické a intenzivní programy v angličtině a němčině pro začátečníky i pokročilé rovným dílem. Zajišťujeme individuální, komunikační orientované a vysoce kvalitní jazykové kurzy pro naše studenty, kteří těží z atmosféry, která je dědičná a profesionální ve stejnou dobu.

Každý z našich programů je - v souladu s naší vědecké pojetí - přizpůsobené konkrétním prostředí a potřebám účastníků. Mentora je nejen výhodná, ale je navíc charakteristický svou zkušených pracovníků a jeho luxusním zařízením.

BAU Global BAU Globální síť se skládá z vysokých škol se šíří po celém světě. Tato mezinárodní síť vítá studenty z celého světa a přístup místních zdrojů v každé město, stát a národ ke zvýšení kvality vyššího vzdělávání, které poskytuje. Studenti a absolventi BAU Global tvoří akademickou obec rozprostírající se v průběhu sedmi zemích na třech kontinentech; Severní Americe, Evropě a Asii. Síť BAU Global se skládá ze 4 vysokých škol, 2 jazykových škol a 6 satelitních areálech.

BAU Globální univerzity nabízejí stovky vysokoškoláka, postgraduální a doktorské programy v architektuře, umění, obchodní administrativa, design, vzdělání, strojírenství, zdravotní vědy, informační technologie, práva a medicíny. Při práci napříč mezinárodním kontextu, BAU Global Network sleduje garantovat kvalitu a udržitelný vzdělání.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Mentora Sprachschule

Našim intenzivní kurz němčiny program pro studenty od 16 let dále. Koná se ve všední dny od 9.00 do 12.00 hod a 6.00 hod - 9.00 hod. Je zarovnán s Společný evropský refer ... [+]

Našim intenzivní kurz němčiny program pro studenty od 16 let dále. Koná se ve všední dny od 9.00 do 12.00 hod a 6.00 hod - 9.00 hod. Je zarovnán s Společný evropský referenční rámec a je proto rozděleny do 6 úrovní kurzu.

Německý úroveň A1 - začátečník Německý Úroveň A2 - základní znalost Německý Úroveň B1 - Elementární jazykové znalosti Německý úroveň B2 - Nezávislý používání jazyka Německý Level C1 - Kompetentní užití jazyka Německý Level C2 - Native podobné jazykové znalosti

Najdete přesný popis každé jazykové úrovni na hlavní stránce pro kurzy.

Každá úroveň je rozdělena na dvě části - A1 / 1 a A1 / 2, A2 / 1 a A2 / 2, B1 / 1 a B1 / 2 atd - Každá z toho dílů posledních 4 týdny. Pro dokončení kompletního úroveň budete potřebovat 8 týdnů celkem.... [-]

Německo Berlín
Říjen 2020
Angličtina
Kombinované
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině