Summer School at Bauhaus University Weimar

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

hlavička

Bauhaus LETNÍ ŠKOLA

... Je mezinárodní letní program Bauhaus-Universität Weimar

a nabízí kurzy

  • Architektura | Urbanismus
  • Art | Design
  • Engineering | životní prostředí
  • JAZYKY

Vyberte si z naší mnoha jazykových a odborných kurzů!

... Je otevřen pro potenciální studenty, vysokoškoláka a postgraduální studenty.

Každý rok přibližně 400 účastníků z 70 zemí po celém světě vytvářejí jedinečnou mezikulturní atmosféru. Být část zkušenosti a dělat přátelství, které vydrží po celý život!

... Je to skvělá příležitost, jak poznat Bauhaus-Univerität Weimar

a pro připojení k mezinárodní síti a rozšířit své kulturní a akademické obzory. Vezměte tuto šanci!

... Je zdrojem inspirace a nezapomenutelný zážitek na celý život.

Zkušenosti, budete dělat se účastní Bauhaus letní školy, bude vám nové nápady a obohatit svůj život. Být inspirován!

prapor

Chtěli byste se dozvědět více? Objevte rozmanitý program kurzů a událostí nabízených na Bauhausu Letní škole! Poznávat krásy Weimar, město Johann Wolfgang von Goethe a Bauhaus!

Další tři dobré důvody ...

1. MĚSTO Weimar

Weimar je symbolické město s bohatou historií. Weimar kulturní život se odehrává mezi Goetha a Schillera a Bauhaus, mezi Buchenwald Památník a Zámek Ettersburg (pouze německy). Prostřednictvím svých nesčetných muzeí, čtyři kina (pouze německy), německý Národní divadlo (pouze německy) a jeho různorodá představení a hudební scéna, Weimar nabízí stovky akcí každý měsíc.

Bauhaus Letní škola se připojí k těmto možnostem a vytváří různorodý program, který si můžete přizpůsobit podle vašich zájmů. Se můžete zúčastnit mnoha akcí za sníženou cenu nebo bezplatně se svým ID Bauhaus letní školy.

prapor

2. lektorů

Všichni naši lektoři jsou zkušení, které se zabývají a odborně vyškoleni a připraveni se bavit! Naučit cizí jazyk s instruktorem rodilým mluvčím nebo vyzvednout speciální předmět jiným způsobem, v uvolněném prostředí pro vzdělávání, inspirující výlety, pikniky v parku a spousta tance v tradičních Bauhaus letní škola stranami.

Všichni lektoři dělají co mohou pomoci, aby svůj čas ve Výmaru nezapomenutelné. Kromě toho všechny instruktory jazykový kurz jsou rodilí mluvčí jejich vyučovacím jazykem.

prapor

3. Organizátoři

Náš tým se stará o každého účastníka, něco, co se stane jasné, než jste se někdy dostali do Výmaru. Rádi mít čas osobně zodpovědět všechny dotazy a e-maily. Ať už poštou nebo telefonicky, budeme v našich silách, aby vám pomohl s případnými dotazy, obavy nebo problémy můžete mít.

My osobně setkat se s tebou v den příjezdu a odveze Vás do svého bydlení. Ve snaze pomoci vám usadil se a seznámit se s vaší každodenní rutiny ve Výmaru, nabízíme den orientace před zahájením kurzu. Budete také splnit vaše učitele a ostatní účastníky tam. Kromě toho se k nám dostanete v průběhu celého Bauhaus Summer School v srpnu 24 hodin denně.

TĚŠÍME se na vás ve Výmaru a sdílení nezapomenutelnou letní s vámi!

Místa

Výmar

Adresa, 1. řádek
Geschwister-Scholl-Straße 15
Room 107

99423 Výmar, Durynsko, Německo