Přečtěte si oficiální popis

O nás

Jazyková galerie poskytuje vysoce kvalitní jazykové kurzy na mnoha místech po celém světě. Díky školám v Londýně, Manchesteru, Birminghamu, Berlíně, Hannoveru, Vancouveru a Torontu jsme hrdí na náš internacionalismus a náš interaktivní přístup k procesu učení. Všechna naše zařízení se nacházejí v centru měst, ve kterých se nacházejí.

Naše malá třída rozšiřuje individuální učení, protože můžete využít osobní pozornost učitelů. Také silný smysl pro komunitu v každé škole znamená, že nebudete mít žádné problémy se usadit, bez ohledu na cíl, který si vyberete.

Naše kurzy

V jazykové galerii si můžete vybrat z různých typů kurzů angličtiny a němčiny pro dospělé, stejně jako mezinárodních letních táborů pro dospívající. Kombinujte kurzy, abyste zvýšili intenzitu výuky jazyků a využili naše flexibility, abychom se přestěhovali z jednoho typu jazykového kurzu do druhého tak, aby vyhovoval vašim potřebám bez dodatečných nákladů.

Naše metodologie

Naši zaměstnanci jsou odhodláni poskytnout vám nejlepší možnou výukovou zkušenost, která vám umožní vzkvétat své jazykové dovednosti. Naši učitelé podporují pozitivní interakce a pomáhají tomu, aby se jazyk stal pro vás druhou přírodou. Tam jsou také poradci, kteří vám pomohou při každém kroku.

Naši učitelé

Vášnivý, dobře připravený a dynamický - to je nejlepší způsob, jak popsat naše učitele. Oni všichni měli CELTA nebo TESOL školení učitelů a mnoho také vlastní, nebo pracují na DELTA nebo MA.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina
  • Němec

Tato škola dále nabízí:

Undergraduate Pathway

The Language Gallery in Germany

TLG Toronto vám nabízí skvělou příležitost připravit se na akademický život v anglicky mluvícím prostředí pro bakalářské i postgraduální programy na našich partnerských u ... [+]

Program univerzitní Pathway

Program univerzitní Pathway je předsezónní kurz určený pro zahraniční studenty, kteří plánují studium na univerzitě ve Velké Británii, Kanadě nebo v Německu a potřebují splnit jazykový požadavek podmíněné nabídky.

Tento program vám pomůže:

Seznamte se s příslušnými jazykovými a studijními dovednostmi potřebnými pro akademické instituceVyvinout strategii učení potřebné pro život univerzityRozvíjení funkčních dovedností potřebných jak v učebně, tak mimo niUsadit se do akademického prostředí před zahájením studiaPožadavky na kurzÚrovně: A0 a vyšší (záleží na umístění)Doba trvání: 8-58 týdnů **... [-]
Německo Berlín Hanover
Přihlašování započato
Angličtina,Němec
Denní studium
8 - 58 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině