Přečtěte si oficiální popis

Hudební průmysl se neustále mění a při zvažování možnosti pro své vzdělání, což je mnohem důležitější, než ujistěte se, že vám dává výhodu? Když jsme se popsat DBS Music Berlín jako "No Ordinary školy" mluvíme jen o to. Komunita, umístění, zařízení, kvalita výuky je neústupná podpora ... to všechno jde dohromady za příklad vášně v průběhu. To znamená, že je nejen tam intenzivní radost všem, co děláme společně, ale také to, že společně budeme demonstrovat, jak vášeň je klíčem k úspěchu.

Přehled

Naše nově zrekonstruované state-of-the-art zařízení tady v Berlíně jsou jen pár let. Ale stavíme mimo dědictví naší instituce, která působí již od roku 1999 ve Velké Británii. V roce 2013 jsme otevřeli DBS Music Berlín dát našim studentům přístup k rozmanité a založil hudební scény naleznete zde. Rozmanitost této scény Možná vás překvapí, jak dobře! Zatímco německý kapitál má slavnou afinitu ke všem elektronické, můžeme také říci, že je požitkář, pokud jde o povzbuzování široký výběr žánrů a scén.

Ať už jsou vaše výuka koná v našich studiích na historickém Funkhaus nebo v našem hlavním vzdělávacím středisku v nočním čtvrti Friedrichshain, budete dostat své ruce na nejnovější zařízení v některých inspirativních místech. Ale k čemu je technologie bez nějaké poučení? Naši lektoři jsou zkušení profesionálové průmyslu působící v umělecké scény. Budou vám poskytnout praktické postřehy o tom, jak používat stroje a pěstovat své vlastní schopnosti účinně ve své kariéře.

Pokud hledáte pro komplexní úvod do Music Production & Sound Engineering nebo Electronic Music Production & Performance, naši jednoroční diplom programy jsou perfektní. Jsou to také skvělý způsob, jak oživit svou misi jako umělec a strávit vzrušující rok v zahraničí.

Pokud hledáte vysoce hodnotnou akreditované vzdělání, zvážit naše (Hons) bakalářské tituly, které se podávají prostřednictvím University of St Mark & ​​St John ve Velké Británii. Tyto 3-leté nebo 2-leté programy urychlených jsou určeny pro ty, kteří chtějí ponořit se hluboko do konceptů, teorií, technických znalostí a praxe.

Více informací

Chcete vidět, co jsme mluvili? Zaregistrovat se do jednoho z našich Dnů otevřených dveří na naší internetové stránce (dbsmusic.net) a přijít setkat se s námi osobně.

Nemají výmluvu, aby přišel do Berlína právě teď? Zjistit více o druzích příležitostí, mohl jsi s DBS Music Berlíně zkoumání náš profil tady na studia. Nebo pomocnou ruku nám dnes zasláním e-mailu: admissions@dbsmusic.net Těšíme se na setkání s Vámi!

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplom

dBs Music Berlin

Pomocí kombinace digitální a analogové technologie, bude naše jediná rok Electronic Music Production & Performance Diploma rozvíjet své dovednosti v zvukové tvorby a ... [+]

Pomocí kombinace digitální a analogové technologie, bude naše jediná rok Electronic Music Production & Performance Diploma rozvíjet své dovednosti v zvukové tvorby a manipulace. Práce pomocí společných projektů a praktické tvořivosti budete studovat mnoho aspektů elektronické hudby, od syntézy a odběr vzorků, výroby a míchání hudby technologie a průmyslovou praxí, zatímco vám nastavení na cestě k tomu stát se producent, umělec a procvičování umělce.

Kurzu Délka: 1 rok (36 týdnů) Začátkem kurzu DATUM: 09. 2017 Termínované: září 2017 - červenec 2018 Kurzovné: od € 740 za měsíc Naše diplomu kurzy

Naše BTEC úroveň 3 národních diplomů jsou hands-on se dozvědět co nejvíce o schopnostech a charakteristikách technologií a softwarových systémů, takže můžete s jistotou dosáhnout své vlastní umělecké vize. Jsou to relevantní, pokud máte omezené nebo žádné zkušenosti v hudební produkci, nebo, pokud opravdu chcete, aby to skok z hobby umělec! Zatímco oni mohou znít jako úvodní kurzy, jsou daleko od něj. Poskytují širokou hloubku informací, a jejich cílem je, aby vám pracovat samostatně, jakož i spolupráci na velké projekty od prvního dne.... [-]

Německo Berlin
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
dBs Music Berlin

Náš jeden rok Music Production & Sound Engineering Diplom bude rozvíjet své dovednosti základnu demystifikovat techniky a procesy hudební produkci a zvukové techniky. ... [+]

Náš jeden rok Music Production & Sound Engineering Diplom bude rozvíjet své dovednosti základnu demystifikovat techniky a procesy hudební produkci a zvukové techniky. Práce na spolupráce, kreativní projekty, budete studovat mnoho aspektů hudební produkci z nahrávání a míchání, akustika a poslechu na zvuk pro filmový, hudební technologie a průmyslovou praxi, když se učí najít svůj hlas jako kreativní hudební producent.

Kurzu Délka: 1 rok (36 týdnů) Začátkem kurzu DATUM: 09. 2017 Termínované: září 2017 - červenec 2018 Kurzovné: od € 740 za měsíc

[-]
Německo Berlin
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Why dBs Music Berlin? - 2016