esocaet Studies by CADFEM

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

CADFEM esocaet podporuje kariérní kvalifikaci v oblasti simulace prostřednictvím seminářů, on-line vzdělávání a univerzitní studia. Proto jsou naše vzdělávací povýšení příležitosti vám umožní posílit své dovednosti pro širokou škálu CAE-odpovědností, bez ohledu na simulačního softwaru, který používáte. Za tímto účelem spolupracujeme s profesory a respektovaných specialistů v oboru, kteří přinášejí znalosti z různých vysokých škol a profesních oblastech.

Účastí v našich vzdělávacích možnosti postupu, máte šanci postoupit svou simulační zkušenosti s nejnovější technologií, nebo aby se zaplnily všechny mezery ve znalostech prostřednictvím našich seminářů. Naše programové nabídky bude jistě přínosem pro kvalitu své práce, což vám umožní provádět s větší účinností, kreativity a inovací. Máte příležitost zlepšit svou kariéru, což bude ovlivňovat svůj vlastní osobní pohodu a spokojenost v krátkodobém horizontu, a v konečném důsledku ovlivnit svůj život pozitivně v dlouhodobém horizontu. Koneckonců, budete trávit podstatnou část svého života v práci.

Naší kariéry integrované vzdělávací příležitosti jsou bohužel není zadarmo, ale jsou rozhodně stojí za to: naši účastníci potvrdili, že investice času a peněz se vyplatila!

Simulation Based Engineering / Computer Aided Engineering (CAE) Simulace technika založená je důsledné používání simulace průběhu celého procesu vývoje výrobku - od úvodní analýzy prvních koncepčních myšlenek na neustálé kontroly a zlepšení vlastností výrobku v různých stádiích vývoje až do optimalizace strojové zpracování či jiných alternativních studií. Použití MKP (metoda konečných prvků) nebo CFD (dynamika Computational Fluid) začala před několika lety, a to zejména v leteckém odvětví, v automobilovém průmyslu a ve stavebnictví, tak v dnešní době byly stanoveny způsoby téměř ve všech průmyslových odvětvích, jakož i v jiných aplikacích, jako je medicína. Současné metody, aby bylo možné simulovat celé systémy a zkoumat kompletní produkty v realistických scénářů vysokotlakých předem.

Simulace, což nám pomáhá získat komplexní znalosti o výrobku a odpovědět na klíčovou otázku: Může být výrobek splnit to, co slíbil, že k zákazníkovi?

Místa

Grafování

Adresa, 1. řádek
Marktplatz 2,
Grafing b. München

85567 Grafování, Bavorsko, Německo