UNICAF - ACCA

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzita Unicaf je nezávislou a uznávanou univerzitou v Pákistánu, která kombinuje nejlepší prvky mezinárodního vzdělávání a nabízí vysoce kvalitní mezinárodně uznávané kvalifikace.

Univerzita má pobočky a / nebo vzdělávací centra v 9 různých zemích Afriky a je registrována a schválena Národní radou pro vysokoškolské vzdělávání (NCHE) v Malawi a Zambijským vysokoškolským úřadem (HEA).

Univerzita Unicaf Usiluje o vynikající výuku, dosažení a spokojenost studentů v neustále se zlepšujícím akademickém prostředí. Cílem univerzity je stát se vedoucí univerzitou v subsaharské Africe, uznávanou za vynikající příspěvek k výuce, studiu a výzkumu.

The Univerzita Unicaf Školní areály nabízejí studentům příležitost získat vysoce kvalitní mezinárodně uznávané kvalifikace za velmi nízké ceny. Univerzita Unicaf Má za cíl nabídnout studentům příležitost zvýšit své znalosti a osobní dovednosti, rozvíjet svou kariéru a budovat životy, o kterých snu snoubí.

Univerzita Unicaf Nabízí plně on-line programy, stejně jako programy nabízené prostřednictvím smíšeného učení v jednom z jeho kampusů a vzdělávacích center. Navíc na svých pobočkách mají studenti možnost mít osobní setkání a využívat řadu služeb, jako je přístup k digitálním knihovnám, veřejné přednášky, semináře a řada společenských aktivit.

Univerzita využívá výhod UNICAFPartnerství s mezinárodně uznávanými univerzitami, jako je University of South Wales, Univerzita v Nikósii a univerzita Marymount v Kalifornii, nabízet konkurenceschopné mezinárodní akreditované studijní programy za přijatelné ceny. Studenti také těží z kurzů na univerzitě, které nabízí samotná univerzita Unicaf.

UNICAF Je jedním z nejvhodnějších stipendijních programů. Program podporuje studenty, kteří mají sídlo v Africe a poskytuje příležitosti pro studium vůči různým distanční studijních programů udělené evropských, britských a amerických univerzit. V současné době UNICAF Poskytuje stipendia pro on-line programy nabízené University of South Wales ve Velké Británii, University of Nicosia v EU a Marymount Kalifornská univerzita v USA.

V posledních dvou desetiletích byly naše přidružených institucí nabízet stipendia pro zahraniční studenty. Úspěšní studenti byli schopni významně přispět k jejich domovských krajích na nejvyšší úrovni.

The UNICAF Stipendijní program byl založen tak, aby nabídl nadaným nepříznivým studentům příležitost rozvíjet své vzdělání studováním mezinárodně uznávaných kvalifikací za mnohem nižší náklady.

Naše poslání

Chcete-li pomoci studentům staly vzdělané jedince, dosáhnout jejich akademické a profesní cíle a převzít odpovědné role v měnícím se světě globální závislosti; k podpoře výzkumu a vytváření znalostí; se být služby pro společnosti prostřednictvím šíření a uplatnění znalostí, jakož i prostřednictvím inovativních partnerství s obchodem a společností institucí.

Místa

Lagos

Adresa, 1. řádek
Plot 10 Peace Avenue, Oshorun Heritage Estate, Off Channels TV Avenue, Isheri North
Lagos, Lagos, Nigérie

New York

Adresa, 1. řádek
1745 Broadway
10019 New York, New York, Spojené státy americké

Athény

Adresa, 1. řádek
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Athény, Centrální Atény, Řecko

Bukurešť

Adresa, 1. řádek
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

060754 Bukurešť, Bukurešť, Rumunsko

Londýn

Adresa, 1. řádek
Kemp House,
152 City Road

EC1V 2NX Londýn, Anglie, Spojené království

Káhira

Adresa, 1. řádek
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Káhira, Káhira guvernér, Egypt

Accra

Adresa, 1. řádek
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road
P.O. BOX AF 919
ADENTA

Accra, Větší region Accra, Ghana

Lilongwe

Adresa, 1. řádek
Unit 1 Shoppers Mall (Opposite Fame & Shoprite),
Area 4,
Plot 67 Lilongwe,
Malawi

Lilongwe, Centrální region, Malawi

Port Louis

Adresa, 1. řádek
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Port Louis, Okres Port Louis, Mauricius

Mogadišo

Adresa, 1. řádek
Km-4, Hodan Mogadishu
Mogadišo, Banaadir, Somálsko

Lusaka

Adresa, 1. řádek
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres,
Lusaka,

Lusaka, Provincie Lusaka, Zambie

Irbid

Adresa, 1. řádek
Jordan-Irbid – Alabrar neighbourhood
Irbid, Irbidní guvernér, Jordánsko

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: