AIS Flight Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč AIS Flight Academy?

AIS Flight Academy usiluje o nejvyšší úroveň vzdělávání a odborné přípravy v souladu s evropskými normami tím, že vám:

Dlouholeté zkušenosti v výcvik pilotů z celého světa Trénink trvá přibližně 22 měsíců Teoretický a praktický výcvik provést v rámci naší Flight Academy Finanční fond k dispozici (holandštině nebo Belgie pouze v národním měřítku) Kompletní příprava v Evropě Intenzivní vedení a koučování studentů během tréninku Využití moderních studijních materiálů asistence s vyřizováním víz zdarma pro zahraniční studenty ubytování k dispozici školení zkouška za předpokladu, Odborná příprava učebny v průběhu groundschool D simulátory 737 level moderní FNPT II a Boing Vlastní technické divize údržby Cadet schéma s AIS letecké linky (pracovní povolení Evropské unie vyžadováno)

AIS Airlines

AIS Airlines je regionální letecká společnost se sídlem v Lelystad Airport. Poskytujeme flexibilní servis pro zákazníky, kteří hledají wet leasing, plný charterové kapacity a pravidelných letů po celé Evropě. S naší flotilou sestávající z 10 BAe Jetstream 32 turbo-rekvizity jsme největším regionálním dopravcem ve Skandinávii a také pracovat v Německu, Švýcarsku a Chorvatsku. Máme v plánu rozšířit náš vozový park přidáním 737 letadel Boeing do 2 let a zavést tras. Všechny První úředníci se rekrutují z AIS Flight Academy.

Příklad charterflights:

Golf den ve Velké Británii Sportovní akce v Německu Ochutnávka vína ve Francii

Trasy

Brémy - Curych Münster / Osnabrück - Stuttgart Östersund - Umeå Borlänge - Örebro - Malmö Borlange - Göteborg Torsby - Hagfors - Stockhholm Sveg - Mora - Stockholm

AIS Technics

AIS Technics stará o veškerou údržbu AIS Flight Academy a AIS Airlines. Zařízení jsou založeny na Lelystadu a pokrývají velkou plochu práce. Vzhledem k zařízením, AIS technika může nabídnout vynikající a efektivní služby s jinými firmami v rámci AIS Group. AIS Technics mohou také poskytovat údržbu pro 3. strany pro mnoho typů letadel.

Místa

Nizozemsko online

AIS Flight Academy

Adresa, 1. řádek
AIS Flight Academy
Flamingoweg 20
8218 NW Lelystad

Nizozemsko online, Nizozemsko
Telefonní číslo
+31 320 268 799